СДА

Виев Фулл Версион: Решити ВИШЕ Бугс - Возиш ми луди.



Snake
28-09-11, 16:42
Када користите Мицрософт преведе странице добију 500 интерна грешка сервера!

Snake
28-09-11, 17:16
Ово је хитан. Гоогле ме је данас блокирано.

Ја могу приуштити да плате за в2.

А када ми је потребно Мицрософт опција је доеснт ворк.

Мој странице су сви преводи празан са Гоогле В1.

Треба ми ово стално АСАП молим те!

Добијам 500 Интернал Сервер грешке при превођењу страница са мирцософт!

Simon Lloyd
28-09-11, 17:39
Да ли Гоогле вам блок?, Ја имам сличан проблем да су неки нит наслова несталих и преведени текст је празан, али ако променим на различитим језицима Наслов теме ... итд се појављују

Snake
28-09-11, 17:43
Изгледа да јесу, али ја реценли освежава цео мој ДБ-а, тако Иве је што много више позива него што је уобичајено.

Њен вероватно 24хр блок, али и даље доеснт помоћи система Мицрософт опција доеснт ворк.

Ја гледам на то МО умире, МС опција је ограничен и Гоогле је далеко узимање услуге.

Да, ако делови недостају, ти си блокиран.

Simon Lloyd
28-09-11, 17:54
Хмммм, 24 сата блок, питам се да ли Тхатс случај са мном као сада забрањене Баиду паук има око 350 на мом сајту на кога време (изграђена мод да бисте добили ослободити од њих), да ли они блокирају један језика или све преводе ?

Постоји ће бити плаћени превод сервис који је подржан у најновију верзију вБЕТ.

Snake
28-09-11, 17:56
Ако забрана паука страница никада неће бити индексирани, победивши тачку.

ЛОЛ, покушао сам плаћен, користио сам 1 милион знакова у 10минс @ $ 20

Ако желите да почну да плаћају $ 1000 за саобраћај тада своје решење претпостављам.

Simon Lloyd
28-09-11, 18:11
Одг: пауци, ја разумем то, али Баиду паука донети мало промета, али стварно срање широм своје ресурсе, тако да сам сада забрану већина Кинеза и осталих глупости паука:
Баиду
Ичиро Мобилни
Сосо
Согоу
Псбот
Иандек (руски Иахоо)
Иети
спинн3р
.... ја могу да идем на:)

Па ако не вратимо овим посебним преводе ћу да идем, али мој платио превода .. итд већ чине скоро 12 милиона УРЛ-ова и доста мојих страница су много садржаја тако да могу да ме виде одлагање подршку за остатак света у мојој форумима, који се прави штета. Ја само очистили своје кеш меморије (гост и базе података) и добио 9ГБ простора назад!

Snake
28-09-11, 18:14
Па, освежени мој кеш који је 6ГБ, верујте ми, с тим многи УРЛ адреса које могу приуштити В2 АПИ-ја, хиљаде.

Одг се паук, страна добија само једном преведен, па да ли то ради или Баиду корисник или Гоогле не даје никакве разлике.

Тако блокирања паука, је бесмислено.

Надам се да МС АПИ функционише, али Иве урадили нешто за читање и ограничен на 50 позива минут, који сам високо сумње је довољно да подржи већину форумима.

Травел Фанс (хттп://ввв.травел-фанс.цом)

Simon Lloyd
28-09-11, 18:23
50 позива у минути? Јеез, то вероватно значи да за преостале 59.99 секунди мој форум неће добити било преводи:!?), шта су њихови правила о кеширање превода, знаш, не би бити превише лоше ако можемо одржати преводе, то значи успоравање трнслатионс за неколико месеци, али евентуално ће надокнадити!

tavenger5
29-09-11, 01:07
Имам сличан проблем са преводима на енглески (подразумевано) не ради. Ако бих се пребаците на В2 то ради за другу, а онда на следећој страници оптерећење не. Нешто се са Гоогле Транслате.

Snake
29-09-11, 01:21
Да ли МС опција ради за вас тавенгер5?

tavenger5
29-09-11, 01:57
Такође, исто се десило и мени када сам омогућен МС Преведи. Сервер није успостављање везе и време напоље.

Snake
29-09-11, 10:01
Његова губљење времена у сваком случају, МС граница је 4м карактера месеца.

Када је омогућен В2 Гоогле сам 4м карактера у око 15 минута.

Чак и ако сам желео да плати 1000 долара за 50 карактера (мак месечно) од Гоогле-а, ИД их користе у данима.

Овај МО је мртав, осим ако ВБЕТ може наћи бесплатан начин за то да се настави.

r.dziadusz
29-09-11, 10:02
Не постоји ограничење од 50 ЦАЛ лиценци минуту Фромс, МС, такође, сада ако не користите Гоогле АПИ В1 нема кеш време да се живи рок.
О ваш проблем, опишите га, ви укључите Мицрософт АПИ, и то није успело, молимо вас да проверите да ли сте правилно подесити вбет, а ако сте сигурни о томе молим вас АМ Ваш приступ вашем серверу / админцо, могао сам да провери га на место

Snake
29-09-11, 10:06
Предлажем вам да овде прочитате:

Превод коришћење АПИ-ја граница (Ајакс)

4м карактера месец / 400К сат није довољно.

Објаснио сам мој проблем, као што је тавенгер5 ко има исти проблем.

Када могу да омогућим МС опцију, добијам 500 сервера о грешци када превести страницу у прегледачу.

Не морам да АМ мој сервер детаље, ако је превише питање би требало да покаже на тесту форуму.

Без обзира, његова губљење времена, овај мод не могу сада радити је Гоогле ће платити.

Нико не може да приушти да плати $ 1000'са месеца, а слободно опције на ниске лимите.

Исише али то је мртва, осим ако можете да пронађете решење, боље од садашњих.

Травел Фанс (хттп://ввв.травел-фанс.цом)

r.dziadusz
29-09-11, 10:46
Да сам га прочитао и јасно је да постоји каже да не постоји ограничење од 50 ЦАЛ лиценци П / М, такође 500 грешке питање није појавио на мом тесту форуму.
Али, молим вас, покушајте ово решење: наћи уколико постоји у вашем форуму корен тај фолдер

вбет_транслатион_оптионс

Snake
29-09-11, 10:53
4м карактера месец / 400К сат - је оно што сам и рекао.

Да израчунам 10.000 нит форуму има око 450 милиона карактера.

Тако да би 112 месеци преко МС или кошта $ 9000 преко Гоогле в2.

Мислите да је ово у реду?

****************************-

Изгледао сам за директоријум. Не постоји у роот или / блог /

r.dziadusz
29-09-11, 11:01
Да, ми радимо како да се реши проблем границе, такође кеширани подаци ће смањити количину превода.
Али, грешка 500 проблем, молимо вас да пажљиво прочитате овај чланак: Вбет 3.5 реласе
И обратите пажњу да је неопходно да се уплоад-вбет_транслатион_оптионс на вашем форуму корен, без ове чланице неће радила, и да ће бити много недостаје јесте превода

Snake
29-09-11, 11:05
Наравно, кеширане податке ће смањити преводе.

АЛИ 10.000 нит форуму ће бити 100 + месеци да се у потпуности кеш.

То је преко 8 година!

ЛОЛ.

r.dziadusz
29-09-11, 11:10
Као што сам рекао радимо на идејама које би могле помоћи нам да побољшамо наш производ сваког дана, Да ли је проблем и даље постоји?

Snake
29-09-11, 11:12
То је некако функционише сада.

Италијански доеснт мада, (евентуално друге) који је чудно, МС подршку италијански.

хттп://ввв.цомпутер-јуице.цом/форумс/ит/

Травел Фанс (хттп://ввв.травел-фанс.цом)

Snake
29-09-11, 11:14
Шта мислите - изгради први рачунар неких страница у потпуности не ме превести.? - Генерал Цхат Хардваре - (Јапан) рачунар сок (хттп://ввв.цомпутер-јуице.цом/форумс/ја/ф10/ми-фирст-цомпутер-буилд-вхат-до-иоу-тхинк-33697 /) дну странице текста несталих.

Snake
29-09-11, 11:14
хттп://ввв.цомпутер-јуице.цом/форумс/зх-ЦН/ф10/плеасе-хелп-ме-ми-цомпутер-буилд-19586/

Травел Фанс (хттп://ввв.травел-фанс.цом)

Snake
29-09-11, 11:17
Ево шта ја мислим.

МС граница је већ достигнут.

Па ...

Шта решење је ту сада? Немам начина да преведе то и!

r.dziadusz
29-09-11, 11:27
Ако сте сигурни да су блокирани Гоогле (ако не можете да урадите тет одавде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост1728) можете да пишете на њих да реаццесс ИП (то је такође рекао да у пост сам ти дао), ако се не користи "само гоогле" тако углавном Мицрософт АПИ-ја можете достићи своје границе спорије

Такође, молимо Вас да запамтите да вбет не може да промени Гоогле / МС границе, сада ми такође пружају Гоогле АПИ в2 за комерцијалне кориснике, али ми смо у потрази за други начин превођења

Snake
29-09-11, 11:30
Дакле, шта се дешава када Гоогле искључити В1 АПИ-ја?

Онда шта је решење?

То није дугорочно поправити, зар не.

Snake
29-09-11, 11:32
Налетео сам тест:

Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": {"транслатедТект": "повитание"}, "респонсеДетаилс": нулл, "респонсеСтатус": 200}
Тест грешка:
Повезивање време (мс): 91,19482421875

Snake
29-09-11, 11:38
Мислим да је радно, ја сам онемогућен вбет за време и изгледа сам деблокирају.

Али ово је и даље озбиљно, не постоји решење када В1 добија искључен.

Ако вам се бих се у потрази за боље решење, брзо или ће корисници морати да оде.

Snake
29-09-11, 11:43
Нопе.

Брокен поново.

Еу ну лонац обтине нимиц пентру инрегистра Прин мицрофон Меа. - Мултимедија си кодек-ури - Сок Рачунар (у Романа)

Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": {"транслатедТект": "повитание"}, "респонсеДетаилс": нулл, "респонсеСтатус": 200}
Тест грешка:
Повезивање време (мс): 88,702880859375

Да ли је ово Гоогле-блок или нешто друго, јер ако могу да омогућим в2 ради добро!

Snake
29-09-11, 11:46
Ах, идемо.

Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": нулл, "респонсеДетаилс": "Осумњичени Услови коришћења злоупотребе Молимо Вас да посетите хттп://цоде.гоогле.цом/апис/еррорс.", "РеспонсеСтатус": 403}
Тест грешка:
Повезивање време (мс): 583,18505859375

Snake
29-09-11, 11:46
Им деинсталирате, И цант користите више. То је отпад.

r.dziadusz
29-09-11, 12:09
Молимо Вас да поново размотри своју одлуку, ми радимо на томе

Snake
29-09-11, 12:14
Немам избора, не може да функционише.

Чак и када преведена, ако имам 10 нових тема дневно то је око 9 милиона карактера месечно.

Дакле, МС никада неће носити. То не може ни радити за мале форуме.

Велики форума је немогуће радити.

Шта радите? Зашто би требало да чекам?

r.dziadusz
29-09-11, 12:49
Сваки дан се трудимо да се побољша систем превођења и серацх за друге преводе АПИ, але за многе корисник овог ограничења су енаугх, да ли сте прочитали / користите: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/генерал-дисцуссионс/243-вбет -перформанце.хтмл

Simon Lloyd
29-09-11, 13:04
Изгледа као што је Гоогле такође ограничавају свакодневно позива на трансалтионс у В1!, Ово је веома тужно, ако морам да уклоните ову мод онда ћу имати много хиљада постова да ћу имати да измените.

tavenger5
29-09-11, 13:53
Ево примера једне од мојих страница није преведена: хттп://целлпхонефорумс.нет/рим- **********/ т335709-а.хтмл

Едит: Мислим да постоји филтер на сајт за 'Б лацкберри "(без размака)?

r.dziadusz
29-09-11, 14:00
То није вБет грешке молимо Вас да прочитате моју поруку у тхроублесхоотинг ОнЛине: Клик! (Хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/2425-мајор-транслатион-иссуес.хтмл) где можете учествовати у, или отворите нову тему за друге питање је.
Овај проблем је око граница, али вБет себи нема утицаја на њега

Simon Lloyd
29-09-11, 14:12
Ево примера једне од мојих страница није преведена: хттп://целлпхонефорумс.нет/рим- **********/ т335709-а.хтмл

Едит:? Претпостављам да постоји филтер на сајт за 'Б лацкберри "(без размака) Само провери своју нит и то је тачно онако како су моји!

r.dziadusz
29-09-11, 14:34
@ Змија: Имаш 403 грешка, ово је пропабли цоусед не због превише дуге поруке - (не ову грешку), али због многих захтева у секунди, покушајте да ову Хинт:
Прво, проверите да ли сте и даље блокиран од стране Гоогле-а, ако јесте-хттп: / / ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост1728, након што ваша веза је отворен:

админцп -> вбет -> превод опције -> Одлагање превода покушати повећати ову вредност, и проверите да ли Гоогле ће вам блокирати поново
НАПОМЕНА: не користите за велику вредност јер ће успорити перформансе

Snake
29-09-11, 14:39
Иве деинсталиран, овај мод нема будућност, молимо Вас одговорите ми нит деинсталацију проблема.

vBET
29-09-11, 16:43
Имајте на уму да вБЕТ 3.5.0 је у бета фази и то је јасно описано у довнлоад секцији:

Довнлоад Латест Бета (нестабилан) Верзија за СМФ 3.к - вБЕТ 3.5.0

Јасно је описао да ова верзија је нестабилан - сви користе БЕТА верзију на то сопствени ризик и он је свестан да је нестабилан.

Бета верзија је нормалан део сваке развоја софтвера - Енглисх и остали модови су такође објављена у бета верзији.

У случају питања - само га обавести да нас како бисмо могли да га реши и да ли је критична се вратимо на најновију стабилну верзију која је још увек доступна у довнлоад секцији:)

basketmen
30-09-11, 18:05
Његова губљење времена у сваком случају, МС граница је 4м карактера месеца.

Када је омогућен В2 Гоогле сам 4м карактера у око 15 минута.

Чак и ако сам желео да плати 1000 долара за 50 карактера (мак месечно) од Гоогле-а, ИД их користе у данима.

Овај МО је мртав, осим ако ВБЕТ може наћи бесплатан начин за то да се настави.


Као што сам рекао радимо на идејама које би могле помоћи нам да побољшамо наш производ сваког дана, Да ли је проблем и даље постоји?


Ево шта ја мислим.

МС граница је већ достигнут.

Па ...

Шта решење је ту сада? Немам начина да преведе то и!


Ако сте сигурни да су блокирани Гоогле (ако не можете да урадите тет одавде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост1728) можете да пишете на њих да реаццесс ИП (то је такође рекао да у пост сам ти дао), ако се не користи "само гоогле" тако углавном Мицрософт АПИ-ја можете достићи своје границе спорије

Такође, молимо Вас да запамтите да вбет не може да промени Гоогле / МС границе, сада ми такође пружају Гоогле АПИ в2 за комерцијалне кориснике, али ми смо у потрази за други начин превођења


Дакле, шта се дешава када Гоогле искључити В1 АПИ-ја?

Онда шта је решење?

То није дугорочно поправити, зар не.

Желим да деле мој алтернативно решење

Мислим да је ово мод никада неће бити мртав, и биће ићи напред због својих основних потенцијал: веће нашем форуму, саобраћаја и прихода, и докле вБуллетин још увек користи као први избор за форум софтвер. Ту ће увек бити решење, и не увек сама

Ја сам опет сугерише овде моја карактеристика захтева:

Упутство за уређивање други језик превођење резултат / кеша, админ

своје не треба мотор превод тамо уопште (тако да не крше неко ТОС или ограничења), само ручно превод људским, неограничену, сигурно и најбољи превод резултат, зависно од тога колико је особа превођење абиллити. Админ / особље / модератор / чланови могу да учествују да помогну упутство превођење







у ствари, јер још увек не дају ову функцију захтевао је прошле године још увек у горе нит, мене и један од мојих запослених вец урадили за неке поруке, око 20.000 порука за неколико месеци се додају упутство за превести, његова ради заједно са Гоогле Транслате у пост. Његова није савршен Метходе, али сам довољно задовољан са њом, а сви схвате превод резултат, док се особина захтев горе су дате


Тако да сам само ја измене поруку, админ / особља, јер могу да едит пост свакога, и додали ово испод оригинални пост, (уклони размак после / нотранслате и / цитат) да би се рад у свом порука


[Куоте]
Ово је упутство за превести текст (или ручно превести информације слику)
[notranslate]
Your manual translate text here
[/notranslate ]
[/quote ]



the result are like this

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation-1.jpg

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation2.jpg






because the experiment and experience until now, my staff got little tricks too, to make the manual translation a lot faster, even i am not realized it before, so no problem for manual translation speed for me, if this feature request can given

vBET
30-09-11, 23:43
Хи. Управо сам прочитао целу нит од почетка и добио још неке информације о овом питању.

Гоогле преводилац АПИ-В1 се припрема да буде затворена, тако да су ставили више ограничења оно што није изненађујуће - то је било најављено месеци пре.

Брисање целог кеш није паметна идеја. Сада можете жалити да ће то бити скупо за вас да Гор превода (који сте већ имали бесплатно), али је бесмислено - то је Гоогле преводилац АПИ-В2 који вам трошкови не нас. Молим вас, покажите своју жали Гоогле-у. Овде можемо само да вам кажем да смо приметили своје мишљење и ми немамо утицаја у овој области.

Молимо Вас да користите Мицрософт тестера (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-троублесхоотинг/413-фак-2.хтмл # пост1729) да одреди шта је то нешто није у реду са Мицрософт везу. Ако не онда вас молимо да пошаљете детаље приступ као Раде си тражио пре тако да ћемо бити у могућности да проверите шта се дешава.

Радо ћемо додати било који други АПИ за превод који Термс Оф Сервице омогућава то. вБЕТ је већ спреман да лако додавање нових услуга превод. Молим вас, покажите неко које желите да буду подржани у вБЕТ:)

Реците да ли челика потребна било каква помоћ у овој области? Ако је производ већ деинсталиран онда претпостављам да нема више потребна помоћ у овој области - зар не?

Snake
30-09-11, 23:58
Дакле, како планирате да услуга новим клијентима Мајкл?

Како су опредељење за превести велики нови блог од нуле.

Софтвер је сада бескорисно, уколико се пробудите и пронаћи начин за људе да га користе.

Искрено ја донт бригу, могу да га узме или остави.

То вам је да више нема посла.

vBET
01-10-11, 00:52
Исти начин као и до сада. вБЕТ од самог почетка пружа преводе са спољне превод провајдера. Сада можемо може да подржи велики број провајдера - тако ми услугу нашим клијентима, чак боље него раније.
Свако ко користи вБЕТ је свестан о спољним превод провајдера и он зна да мора да буде у могућности да користе те услуге. Је укључена у вБЕТ Лиценца - ми смо јасни о томе.

Ко су они? А зашто ме питате о другима одлуке? Ако ме питате о савете за што су форуми Ево неких:
1. Додај у вБЕТ игноришу страницама онолико садржај као мислите да није важно за преводе
2. Користите бесплатне услуге превођења први
3. Да бисте избегли достизања слободног превода граница пребрзо - граница подржаних језика. Додати нове с времена на време када је кеш је пуна.
4.. Чак и ако користите плаћени превода - граница подржаних језика на оне које мислите да су најважније за ваш форум. Па чак и онда границе више - на време можете додати више језика Уколико сматрате да су трошкови реду за вас.
5. Ако не користите Гоогле преводилац АПИ-В1 - не обришете кеш података и онемогућите аутоматско чишћење, или бар промени кеш време да живе много дуже (избегло плаћање за исти преводи)
6.. Избегавајте превод СПАМ-а, тако што проверава поруке док се оне објављују.
7.. Потражите и друге услуге преводјења који Термс Оф Сервице омогућава да га додате у вБЕТ и обавестите нас о тим - радо ћемо подржати онолико превод АПИ могуће:)
Они су неколико савета који је дошао да ме управо сада.

Наш софтвер ради и даље исто као и раније (па чак и боље) тако да је врло корисно. То може бити скупље, али је као користан као што је била раније, па чак и више, јер смо додали нове функције:)

Да ли вам је потребна помоћ у овој теми? :)

vBET
09-10-11, 12:28
Без одговора - претпоставља се да нема више помоћи је овде потребна. У случају ако је - молим вас напишите овде, ми ћемо променити статус поново отворено.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1