PDA

مشاهده نسخه کامل : حل اشکالات -- شما درایو من دیوانه.

Snake
28-09-11, 16:42
هنگامی که با استفاده از صفحات ترجمه مایکروسافت دریافت کنید خطای 500 سرور داخلی!

Snake
28-09-11, 17:16
این ضروری است. گوگل من را مسدود امروز.

من نمی تونم برای V2 پرداخت تقبل می کنند.

و هنگامی که من نیاز به گزینه مایکروسافت آن را ندیده است.

صفحات من همه ترجمه خالی با گوگل V1.

من نیاز به این ثابت ASAP لطفا!

خطای 500 سرور داخلی در هنگام ترجمه صفحات با mircosoft دریافت می کنم!

Simon Lloyd
28-09-11, 17:39
آیا گوگل به شما مسدود؟ ، من در داشتن یک موضوع مشابه است که برخی از عنوان تاپیک گم شده و متن ترجمه شده خالی است ، اما اگر من به زبان های مختلف را تغییر دهید به عنوان موضوع... و غیره ظاهر می شود

Snake
28-09-11, 17:43
به نظر می رسد مانند آنها ، اما من recenly تجدید بل کل من تشکر شده است تا برقراری تماس های بسیار زیادی را از حالت طبیعی است.

احتمالا یک بلوک 24hr اما هنوز آن را ندیده کمک به گزینه مایکروسافت رو کار.

من می بینم این MOD مرگ ، گزینه MS محدود است و گوگل است که مصرف این سرویس را.

بله ، اگر قطعات گم شده ، شما مسدود شده است.

Simon Lloyd
28-09-11, 17:54
Hmmmm ، یک بلوک 24 ساعته ، من تعجب می کنم که اگر نقل قول این مورد با من به عنوان حدود 350 مورد در حال حاضر ممنوع بایدو عنکبوت بر روی سایت خودم تهیه کنم در زمان هر کسی (وزارت دفاع برای خلاص شدن از آنها ساخته شده) داشته ، آنها را مسدود زبان های یک یا همه ترجمه ها ؟

می گذرد وجود دارد به پرداخت خدمات ترجمه است که در آخرین نسخه از فعال تصدی حمایت.

Snake
28-09-11, 17:56
اگر شما ممنوعیت عنکبوت صفحات خواهد بود هرگز نمایه ، شکست دادن نقطه.

LOL ، من سعی کردم به آنها پرداخت ، من از 1 میلیون کاراکتر در 10mins استفاده @ $ 20

اگر شما می خواهید شروع به پرداخت 1000 دلار برای ترافیک و سپس آن راه حل من حدس می زنم.

Simon Lloyd
28-09-11, 18:11
پاسخ : عنکبوت ، من درک می کنم که اما عنکبوت بایدو را ترافیک کم ، ولی واقعا تلخه بر منابع خود را ، بنابراین من در حال حاضر ممنوعیت عنکبوت مزخرف چینی و دیگر :
بایدو
Ichiro موبایل
Soso
Sogou
PSbot
Yandex (روسی یاهو)
Yeti
spinn3r
.... من می توانم :)

و اگر من این ترجمه ها خاص را نمی خواهم به پرداخت اما ترجمه های من.. و غیره در حال حاضر تقریبا 12 میلیون آدرس ها و بسیاری از صفحات من بسیاری از مطالب ، بنابراین من می تواند مرا پشتیبانی دامپینگ برای دیگر نقاط جهان در تالار گفتمان من ، که شرم آور واقعی است. من فقط پاک انبارها من (مهمان و پایگاه داده) و از پشت فضای 9GB!

Snake
28-09-11, 18:14
خوب ، من کش من که 6GB بود ، به من اعتماد کن ، که بسیاری از آدرس ها شما می توانید استطاعت API V2 ، هزاران تجدید.

پاسخ عنکبوت ، صفحات فقط ترجمه یک بار ، به طوری که آیا بایدو آن را ندارد و یا یک کاربر یا گوگل تفاوتی نمی کند.

پس از مسدود کردن عنکبوت ، بی معنی است.

من امیدوارم که MS API کار می کند ، اما برخی از خواندن و محدود خود را تا 50 تماس دقیقه ، که من به شدت تردید است به اندازه کافی به حمایت از انجمن ها بیشتر انجام می شود تشکر شده است.

طرفداران سفر (http://www.travel-fans.com)

Simon Lloyd
28-09-11, 18:23
50 تماس در هر دقیقه؟ jeez ، که احتمالا بدان معنی است که 59.99 ثانیه باقی مانده انجمن من هر ترجمه را دریافت کنید :!؟) ، چه مقررات خود را در مورد ذخیره ترجمه ، آیا می دانید ، آن را نمی خواهد خیلی بد است اگر ما می توانیم ترجمه را داشته باشد ، به این معنی رکود در trnslations چند ماه ، اما eventualy آن را جبران!

tavenger5
29-09-11, 01:07
من با داشتن یک شماره مشابه با ترجمه به انگلیسی (پیش فرض) کار نمی کند. اگر من به V2 سوئیچ آن را برای یک ثانیه کار می کند ، سپس بر روی بار صفحه بعد آن را نمی کند. چیزی است که در اینترنت با موتور جستجوی Google ترجمه.

Snake
29-09-11, 01:21
آیا MS کار گزینه ای برای شما tavenger5؟

tavenger5
29-09-11, 01:57
همچنین ، همان رخ داده به من وقتی که من را قادر ساخت MS ترجمه. سرور یک اتصال و از زمان بندی نیست.

Snake
29-09-11, 10:01
زباله های آن زمان به هر حال ، حد MS 4M کاراکتر یک ماه است.

وقتی که من را قادر ساخت V2 گوگل من 4M کاراکتر را در حدود 15 دقیقه استفاده می شود.

حتی اگر من می خواستم به پرداخت 1000 دلار برای 50m کاراکتر (حداکثر در هر ماه) از گوگل ، ID استفاده از آنها در چند روز.

این MOD مرده است ، مگر اینکه فعال تصدی می تواند یک آزاد راه را برای آن به ادامه پیدا کردن.

r.dziadusz
29-09-11, 10:02
هیچ محدودیتی از 50 cals در هر دقیقه froms MS وجود دارد ، همچنین در حال حاضر اگر شما در گوگل API V1 با استفاده از هیچ زمان کش برای زندگی حد وجود دارد.
در مورد مسئله شما ، لطفا توصیف آن ، شما را در مایکروسافت API به نوبه خود ، و آن را کار نمی کند ، لطفا اطمینان حاصل کنید که شما فعال تصدی configurate خود را به درستی ، و اگر شما مطمئن نیستید در مورد آن لطفا PM دسترسی خود را به سرور شما / adminco ، من می توانم بررسی آن را در محل

Snake
29-09-11, 10:06
من پیشنهاد می کنم شما در اینجا بخوانید :

ترجمه محدودیت های API استفاده (AJAX)

4M کاراکتر یک ماه / 400k ساعت کافی نیست.

من توضیح داده شده مشکل من ، به عنوان tavenger5 که همان شماره دارد.

هنگامی که فعال کنم گزینه MS ، 500 سرور خطا دریافت می کنم وقتی که من ترجمه یک صفحه در مرورگر.

من به PM جزئیات سرور من نیاز ندارد ، اگر او تا به این مسئله بیش از حد آن را باید در فروم آزمون خود را نشان می دهد.

با این وجود ، اتلاف زمان ، از این وزارت دفاع نمی تواند کار در حال حاضر گوگل می رود پرداخت.

هیچ کس قادر به پرداخت دلار 1000'sa ماه ، و گزینه های آزاد دارای محدودیت کم.

آن را sucks ، اما این مرده است مگر اینکه شما می تواند یک راه حل ، بهتر از آنهایی که جاری است.

r.dziadusz
29-09-11, 10:46
بله من آن را خوانده و به وضوح وجود دارد گفت که هیچ محدودیتی از 50 cals P / M ، خطای 500 موضوع در فروم تست من نشان می دهد نه وجود دارد.
اما لطفا سعی کنید این راه حل : پیدا کردن اگر وجود دارد در ریشه انجمن خود که پوشه

vbet_translation_options

Snake
29-09-11, 10:53
4M کاراکتر یک ماه / ساعت 400k -- من گفتم.

من این را محاسبه می کنم در انجمن 10000 تا حدود 450 میلیون کاراکتر.

به طوری که طول خواهد کشید 112 ماه از طریق MS یا هزینه 9000 دلار از طریق گوگل V2.

شما فکر می کنم این خوب است؟

****************************-

من برای پوشه نگاه شده است. آیا در ریشه یا / انجمن ها / وجود ندارد

r.dziadusz
29-09-11, 11:01
بله ، ما در حال کار برای حل مشکل محدود ، داده های cache شده ، مقدار ترجمه را کاهش دهد.
اما ، مشکل خطای 500 ، لطفا دقت مطالعه این پست : فعال تصدی 3.5 منتقدان
و توجه آن است که لازم به آپلود vbet_translation_options به ریشه انجمن خود را ، بدون این MS و نه کار کرده ، و وجود خواهد داشت که بسیاری از عدم ترجمه است

Snake
29-09-11, 11:05
البته داده های cache شده ، ترجمه را کاهش دهد.

اما 10000 در انجمن 100 ماه + به طول خواهد کشید کش به طور کامل.

است که بیش از 8 سال!

LOL.

r.dziadusz
29-09-11, 11:10
همانطور که گفتم ما در حال کار بر روی ایده هایی که می تواند کمک به بهبود محصولات ما هر روز ، این مشکل هنوز هم موجود است؟

Snake
29-09-11, 11:12
این نیمه در حال حاضر کار می کند.

ایتالیایی رو هر چند (احتمالا دیگران) است که عجیب و غریب ، پشتیبانی از MS ایتالیایی.

http://www.computer-juice.com/forums/it/

Snake
29-09-11, 11:14
شما چه فکر میکنید - ساخت اولین کامپیوتر از بعضی از صفحات را به طور کامل من را ترجمه کنید.؟ - چت عمومی سخت افزار - (ژاپن) آب های کامپیوتری (http://www.computer-juice.com/forums/ja/f10/my-first-computer-build-what-do-you-think-33697 /) پایین صفحه متن گم شده است.

Snake
29-09-11, 11:14
http://www.computer-juice.com/forums/zh-CN/f10/please-help-me-my-computer-build-19586/

Snake
29-09-11, 11:17
در اینجا آنچه که من فکر می کنم.

حد کارشناسی ارشد در حال حاضر رسیده است.

بنابراین...

چه راه حل وجود دارد در حال حاضر؟ من هیچ راهی برای ترجمه انجام من!

r.dziadusz
29-09-11, 11:27
اگر شما مطمئن نیستید که شما توسط گوگل مسدود شده (اگر نه شما می توانید TET از اینجا انجام دهید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728) شما می توانید به آنها را به reaccess نوشتن آی پی شما (آن را نیز در پست من به شما داد گفت) ، اگر شما خواهد شد با استفاده از "تنها گوگل" به طور عمده مایکروسافت API شما رسیدن به محدودیت های خود را آهسته تر

همچنین ، لطفا به یاد داشته باشید که فعال تصدی می توانید محدودیت های گوگل / MS را تغییر دهید ، در حال حاضر ما شما را به API V2 گوگل برای کاربران بازرگانی است ، اما ما در جستجوی راه دیگر از ترجمه

Snake
29-09-11, 11:30
پس چه اتفاقی می افتد هنگامی که گوگل را خاموش V1 API؟

پس راه حل چیست؟

این ثابت دراز مدت نمی باشد ، است.

Snake
29-09-11, 11:32
من فرار آزمون :

شروع آزمون ترجمه
نتیجه تست : {"responseData" : {"translatedText" : "powitanie"} ، "responseDetails : تهی ،" responseStatus ": 200}
خطا تست :
زمان اتصال (MS) : 91.19482421875

Snake
29-09-11, 11:38
من فکر می کنم ، کار خود را ، من فعال تصدی برای مدتی غیر فعال شده و به نظر می رسد من هستم باز است.

اما این هنوز جدی است ، هیچ راه حل وجود دارد که V1 می شود خاموش.

اگر من شما باید به دنبال راه حل بهتر ، سریع یا مشتریان ، مجبور به ترک.

Snake
29-09-11, 11:43
نه.

شکسته دوباره.

اتحادیه اروپا NU گلدان obţine nimic pentru prin inregistra microfon انالز. کدک -- چند رسانه ای SI - URI -- عصاره کامپیوتر (در română)

شروع آزمون ترجمه
نتیجه تست : {"responseData" : {"translatedText" : "powitanie"} ، "responseDetails : تهی ،" responseStatus ": 200}
خطا تست :
زمان اتصال (MS) : 88.702880859375

آیا این یک بلوک گوگل یا چیز دیگری ، چون اگر من قادر می سازد V2 آن خوب کار می کند!

Snake
29-09-11, 11:46
آه ، در اینجا می رویم.

شروع آزمون ترجمه
نتیجه تست : {"responseData" : تهی ، "responseDetails" : "شرایط مظنون به تخلف خدمات لطفا http://code.google.com/apis/errors." ، "responseStatus" : 403}
خطا تست :
زمان اتصال (MS) : 583.18505859375

Snake
29-09-11, 11:46
پاک IM ، من نمی تونم این دیگر استفاده کنید. جنس اوراق و شکسته است.

r.dziadusz
29-09-11, 12:09
لطفا تجدید نظر در تصمیم خود را ، ما در حال کار بر روی آن

Snake
29-09-11, 12:14
من هیچ انتخابی ندارند ، آن را نمی تواند کار کند.

حتی زمانی که ترجمه شده ، اگر من در روز 10 موضوع جدیدی این اطراف به 9 میلیون کاراکتر در هر ماه است.

بنابراین MS هرگز کنار بیایید. این کار نمی تواند حتی برای انجمن ها کوچک است.

انجمن ها بزرگ به کار غیر ممکن است.

چه چیزی شما را در کار می کنید؟ چرا باید صبر کنم؟

r.dziadusz
29-09-11, 12:49
هر روز که ما سعی در بهبود سیستم ترجمه و جستجوی مطالب سایر ترجمه API ، آل برای بسیاری از کاربران این محدودیت enaugh ، شما خواندن / استفاده از این : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet - performance.html

Simon Lloyd
29-09-11, 13:04
به نظر می رسد مانند گوگل نیز محدود کردن تماس های روزانه در transaltions در V1! ، این بسیار غم انگیز است ، اگر من باید برای حذف این وزارت دفاع و سپس من هزاران بسیاری از پست ها که من مجبور به ویرایش داشته باشند.

tavenger5
29-09-11, 13:53
در اینجا نمونه ای از یکی از صفحات من که نمی ترجمه : http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709 - a.html

ویرایش : من حدس می زنم یک فیلتر بر روی سایت lackberry 'B' (بدون فاصله) وجود دارد؟

r.dziadusz
29-09-11, 14:00
این مشکلات را فعال تصدی لطفا پیام من در throubleshooting subforum نمی باشد. : : کلیک کنید! (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues.html) که در آن شما نیز در را ، و یا باز کردن تاپیک جدید برای مسئله دیگر.
این مشکل این است که در مورد محدودیت ، اما فعال تصدی خود را که بر روی آن را تحت تأثیر قرار داده

Simon Lloyd
29-09-11, 14:12
در اینجا نمونه ای از یکی از صفحات من که نمی ترجمه : http://cellphoneforums.net/rim- **********/ t335709 - a.html

ویرایش : من حدس می زنم یک فیلتر بر روی سایت lackberry 'B' (بدون فاصله) وجود دارد فقط به بررسی موضوع و Thats دقیقا به عنوان معدن!!

r.dziadusz
29-09-11, 14:34
@ مار : شما خطا 403 ، این propably به خاطر پیام های بیش از حد طولانی coused -- (این خطا نیست) بلکه به این دلیل به درخواست بسیاری در هر ثانیه ، به این اشاره را امتحان کنید :
اول ، اگر شما هنوز توسط گوگل مسدود شده ، اگر بله ، HTTP : / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728 ، پس از اتصال شما باز است :

admincp --> فعال تصدی --> ترجمه گزینه های --> تاخیر بین ترجمه ها سعی می کنید برای افزایش این مقدار ، و بررسی کنید اگر گوگل شما را دوباره مسدود
توجه : هرگز به ارزش های بزرگ استفاده نمی کند چرا که آن عملکرد را کند می کند

Snake
29-09-11, 14:39
سلام از حذف ، از این وزارت دفاع آینده ای ندارد ، لطفا پاسخ موضوع مشکل حذف من است.

vBET
29-09-11, 16:43
لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی 3.5.0 در مرحله بتا است و آن را به وضوح در بخش دانلود :

دانلود جدیدترین بتا (ناپایدار) نسخه های 3.x اصلی -- فعال تصدی 3.5.0

این است که به وضوح شرح داده شده است که این نسخه ناپایدار است -- هر کس با استفاده از نسخه بتا بر خطر ابتلا به آن و او آگاه است که آن را ناپایدار است.

نسخه بتا بخشی طبیعی از هر توسعه نرم افزار است -- اصلی و مدها دیگر نیز در نسخه بتا منتشر شد.

در صورت از مسائل -- فقط آن را به ما اطلاع بنابراین ما می توانیم آن و حل آن است که اگر انتقادی بازگشت به آخرین نسخه پایدار است که هنوز هم در بخش دانلود در دسترس :)

basketmen
30-09-11, 18:05
زباله های آن زمان به هر حال ، حد MS 4M کاراکتر یک ماه است.

وقتی که من را قادر ساخت V2 گوگل من 4M کاراکتر را در حدود 15 دقیقه استفاده می شود.

حتی اگر من می خواستم به پرداخت 1000 دلار برای 50m کاراکتر (حداکثر در هر ماه) از گوگل ، ID استفاده از آنها در چند روز.

این MOD مرده است ، مگر اینکه فعال تصدی می تواند یک آزاد راه را برای آن به ادامه پیدا کردن.

همانطور که گفتم ما در حال کار بر روی ایده هایی که می تواند کمک به بهبود محصولات ما هر روز ، این مشکل هنوز هم موجود است؟

در اینجا آنچه که من فکر می کنم.

حد کارشناسی ارشد در حال حاضر رسیده است.

بنابراین...

چه راه حل وجود دارد در حال حاضر؟ من هیچ راهی برای ترجمه انجام من!

اگر شما مطمئن نیستید که شما توسط گوگل مسدود شده (اگر نه شما می توانید TET از اینجا انجام دهید : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728) شما می توانید به آنها را به reaccess نوشتن آی پی شما (آن را نیز در پست من به شما داد گفت) ، اگر شما خواهد شد با استفاده از "تنها گوگل" به طور عمده مایکروسافت API شما رسیدن به محدودیت های خود را آهسته تر

همچنین ، لطفا به یاد داشته باشید که فعال تصدی می توانید محدودیت های گوگل / MS را تغییر دهید ، در حال حاضر ما شما را به API V2 گوگل برای کاربران بازرگانی است ، اما ما در جستجوی راه دیگر از ترجمه

پس چه اتفاقی می افتد هنگامی که گوگل را خاموش V1 API؟

پس راه حل چیست؟

این ثابت دراز مدت نمی باشد ، است.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن راه حل های جایگزین من

من فکر می کنم از این وزارت دفاع هرگز مرده خواهد بود ، و خواهد شد به جلو به دلیل پتانسیل آن بزرگتر ما انجمن ، ترافیک و درآمد ، و به عنوان اصلی هنوز هم به عنوان انتخاب اول برای نرم افزار انجمن استفاده می شود. همیشه راه حل وجود خواهد داشت ، و شما همیشه نمی شود به تنهایی

پیشنهاد من دوباره درخواست از ویژگی های من در اینجا :

دفترچه راهنما در حال ویرایش زبان های دیگر ترجمه نتیجه / حافظه نهان ، ارسال شده توسط admin

بدون نیاز خود را ترجمه موتور خارج وجود دارد در همه (توافقنامه هر کسی و یا محدودیت شکستن نیست) ، فقط دستی توسط بشر ، نامحدود ، بی خطر ، و بهترین نتیجه ترجمه ، بسته به فرد چقدر ترجمه abillity ترجمه است. ADMIN / کارکنان / مدیران سایت / اعضا می توانند شرکت برای کمک به ترجمه کتابچه راهنمای کاربر

در واقع از زمان هنوز این ویژگی نه دادن درخواست در سال گذشته هنوز در موضوع فوق ، من و یکی از کارکنان من در حال حاضر این کار را برای برخی از پست انجام می شود ، در حدود 20.000 ارسال ها که در چند ماه اضافه می شوند ، کتابچه راهنمای کاربر ترجمه ، آثار خود را همراه با ترجمه گوگل در پست. آن methode بی نقص نیست ، اما من به اندازه کافی با آن راضی است ، و هر کس بفهمد نتیجه ترجمه ، تا زمانی که درخواست از ویژگی های بالا داده می شود

پس من فقط پست ، ویرایش شده توسط admin / هیات ، زیرا آنها می توانند پست هر کس را ویرایش کنید ، و اضافه کردن این زیر پست اصلی (حذف فضای پس از notranslate / و / نقل قول) به آن را در پست خود کار می کنند

[نقل قول]
این کتابچه راهنمای کاربر ترجمه متن (یا کتابچه راهنمای تصویر اطلاعات ترجمه)
[notranslate]
Your manual translate text here
[/notranslate ]
[/quote ]

the result are like this

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation-1.jpg

http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/manualtranslation2.jpg

because the experiment and experience until now, my staff got little tricks too, to make the manual translation a lot faster, even i am not realized it before, so no problem for manual translation speed for me, if this feature request can given

vBET
30-09-11, 23:43
سلام. من فقط خواندن موضوع کل از ابتدا و همچنین اطلاعات برخی بیشتر در مورد این مسئله است.

API V1 ، ترجمه گوگل در حال آماده سازی بسته می شود ، به طوری که آنها قرار داده محدودیت های بیشتر آنچه که تعجب آور نیست -- این ماه پیش اعلام شد.

حذف کل کش شما ایده های هوشمند نیست. شما هم اکنون می توانند شکایت کنند که گران قیمت را برای شما به ترجمه gor (که شما در حال حاضر به صورت رایگان) اما بی فایده است -- آن را ترجمه گوگل API V2 که شما اتهامات عنوان شده علیه ما نیست. لطفا نقطه شکایت خود را به گوگل. در اینجا ما فقط می تواند به شما که ما متوجه نظر شما و ما هیچ تاثیری در این زمینه بگویید.

لطفا استفاده از مایکروسافت تستر (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729) برای تعیین آن چه چیزی اشتباه است با اتصال به خود مایکروسافت است. پس اگر نه لطفا ارسال جزئیات دسترسی فقط به عنوان رادک از شما خواسته باشد قبل از آنکه به بنابراین ما قادر خواهد بود برای بررسی آنچه در جریان است.

ما با خوشحالی می پذیریم، هر API ترجمه دیگر شرایط اجازه می دهد تا برای آن اضافه کنید. فعال تصدی در حال حاضر آماده است تا به راحتی اضافه کردن ارائه دهندگان ترجمه. لطفا نقطه هر کدام که می خواهید در فعال تصدی :)

لطفا بگویید شما فولاد نیاز به هر گونه کمک در این زمینه؟ اگر محصول در حال حاضر حذف شده پس من فرض کنیم که هیچ وجود ندارد آیا نیازمند کمک در این زمینه -- حق؟

Snake
30-09-11, 23:58
پس چگونه شما برنامه ریزی را به سرویس به مشتریان جدید مایکل؟

چگونه آنها درمان به ترجمه انجمن ها بزرگ جدید ، از ابتدا.

نرم افزار خود را در حال حاضر بی فایده است ، مگر اینکه شما از خواب بیدار و پیدا کردن یک راه را برای مردم به استفاده از آن.

راستش من نمی مراقبت ، من می توانم آن و یا ترک آن را.

این شما این است که دیگر به کسب و کار است.

vBET
01-10-11, 00:52
به همان روش تا به حال. فعال تصدی بسیار آغاز ترجمه از ارائه دهنده ترجمه های خارجی را فراهم می کند. حالا ما می توانیم بسیاری از ارائه دهندگان - بنابراین ما خدمات به مشتریان و حتی بهتر از قبل ما.
هر کسی که با استفاده از فعال تصدی آگاه است در مورد ارائه دهندگان ترجمه های خارجی است و او می داند که او قادر به استفاده از این خدمات است. این است که در مجوز فعال تصدی - ما در مورد آن روشن هستند.

آنها چه کسانی هستند؟ و چرا شما به درخواست من در مورد دیگران تصمیم گیری؟ اگر شما به من درخواست در مورد نکات برای انجمن ها از جمله در اینجا به برخی از :
1. اضافه کردن به فعال تصدی صفحات نادیده گرفته به عنوان مطالب بسیاری که شما فکر می کنم برای ترجمه مهم نیست
2. استفاده از خدمات رایگان ترجمه اولین
3. برای اجتناب از رسیدن به ترجمه آزاد را محدود خیلی سریع است -- محدود کردن زبانهای پشتیبانی شده است. ارسال های جدید را از زمان به زمانی که کش شما پر است.
4. حتی اگر شما با استفاده از ترجمه ها پرداخت می شود -- محدود کردن زبان پشتیبانی برای کسانی که شما فکر می کنم مهم ترین موضوع برای انجمن خود را. و حتی پس از آن محدود کردن بیشتر -- بعد از زمانی که شما می توانید زبان های بیشتری را اگر شما پیدا است که هزینه های OK هستند را برای شما اضافه.
5. اگر شما API V1 ، ترجمه گوگل ، با استفاده از -- کش پایگاه داده های خود را روشن نیست و غیر فعال کردن تمیز کردن خودکار ، و یا حداقل تغییر زمان کش به زندگی بسیار طولانی تری (اجتناب از پرداخت را برای ترجمه های مشابه)
6. اجتناب از ترجمه از اسپم ، توسط تایید پست تا زمانی که منتشر می.
7. به دنبال خدمات ترجمه دیگر که شرایط اجازه می دهد تا آن را به فعال تصدی اضافه کنید و اجازه دهید ما در مورد کسانی که می دانم - ما با خوشحالی می پذیریم پشتیبانی خواهد کرد. بسیاری از رابط های برنامه کاربردی ترجمه به عنوان امکان پذیر است!
اینها نکات متعددی است که در حال حاضر به من آمد.

نرم افزار ما می کند هنوز هم چیز مانند قبل (و حتی بهتر) پس از آن بسیار مفید است. می توان آن را گران تر است، اما آن را به عنوان مفید آن را به عنوان قبل و حتی بیشتر، چون ما اضافه کردن ویژگی های جدید :)

آیا شما نیاز به کمک بیشتر در این موضوع؟ :)

vBET
09-10-11, 12:28
بدون پاسخ - به عهده گرفت که به کمک بیشتر نیاز است. در صورتی که اگر از آن است - لطفا در اینجا، ما تغییر خواهد کرد وضعیت از باز کردن دوباره.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1