PDA

View Full Version: Atrisinātas Htaccess fails ir?



TrusTy
29-05-11, 00:36
Es tikko nopircis licenci, bet es nevarēju darīt veida htaccess failu instalēšana.Kā jūs varētu palīdzēt htaccess failam jābūt. vBulletin 4.1.3 by vBSEO 3.6.0 vBET 423Create URL saskaņā ar SEO saite vienprātība (t.i. ' / lv/adrese')



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Putnu nevarēja onuda ir jāmaina url atbilstoši valodai, s

TrusTy
29-05-11, 21:49
Htaccess failu, kas zina, kā ir forums šīs funkcijas vēl?

vBET
30-05-11, 10:09
Hi. Šeit Jūs atradīsiet visu hits, kā atbalstīt SEO saites:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1539

Pastāstiet to darīja palīdzēt. Ja jums ir kādi citi jautājumi par šo tēmu - lūdzu, tikai jautāt:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:13
jūs izmantojat vBSEO, tāpēc, lūdzu, izmantojiet šo vienu:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

otrkārt, ja jūs vēlētos, lai integrētu vBET un vBSEO - lasīt integrācija instrukcijas readme.html failu no do-ne-upload mapes.

TrusTy
31-05-11, 01:39
Ko es daru nepareizi? http://ressim.net/s/upload/0f1851c5.pnghttp: / / ressim.net/s/upload/faa4dfe9.pngDosyalar: Multiupload.com-augšupielādēt failus-augšupielādēt failus ar vairākiem failu hostinga vietas! (http://www.multiupload.com/4AHYN9AH9D)

kamilkurczak
31-05-11, 07:13
pirmkārt, par savu tēlu es redzu, ka jums nav izmantot SEO saites, lai izmantot htaccess noteikumiem no šīs ziņas:


atcerēties par vBET iestatījumiem AdminCP-> vBET-> galvenais

TrusTy
31-05-11, 22:35
i am izmantojot SEO saites, bet sākumlapu .. kad uzklikšķinot uz šo tēmu .. tas nosūtot šo saiti .. i sakārto visus iestatījumus, jūs varat aplūkot šo tēmu šis fails, kas man, bet es nevaru darīt tā, ka i did manu labāko ..

vBET
02-06-11, 22:33
Hi.

1. Lūdzu, sniedziet visu kļūdu paziņo - tā ir izcirsta uz attēla.
2. Kā pavairot? Kurp doties uz savu forumu, lai to aplūkotu
3. Šobrīd es redzu, ka jūsu forums tulkojumu nedarbojas vispār. Kad es dodos uz kādu tulkoto lapu, es redzu, pieteikšanās lapa (pat ja tā nav tulkot lapu nav tā). Arī tādiem, kuri sadalīti lapā redzu karogu dublēt kodu valodās.

Lūdzu, instalējiet nevest vBET versiju. Es zinu, tas tiek uzskatīts nestabils, bet tikai jaunas funkcijas - jums nav pārvērst šos on.

Tāpat kā es redzu vBET nebija integrēts ar vBSEO - lūdzu, integrācija arī. Visas instrukcijas ir readme.html failā

Lūdzu, informējiet mūs pēc uzstādot nevest vBET un aprakstīt faktisko stāvokli izsniegšana (ja kļūdas joprojām egsists mums ir nepieciešams visu dara).

Ja vēl bojāts - lūdzu, PM man piekļuves informāciju par Admin CP un FTP - es pārbaudīt visu to dara uzstādīšanu un integrāciju soļi tika appropriatelly.

vBET
06-06-11, 01:17
Just pārbaudīt to savā serverī. vBET nevar strādāt jūsu forumā, jo tu vēl neesi papuve instrukcijas SEO saites, pēc tam, kad pagriežot to par. Arī Kamil precīzi uzrakstīja to, kas būtu ar saturu jūsu. Htaccess failu un jūs ignorēja to. Lūdzu, dambrieži dotajiem norādījumiem. Jāiestata papildu noteikumus jūsu htaccess un Kamil deva Tev šīs pie pirmsākumiem - lūdzu, skatiet šeit.:

Lūdzu, DO IT! Valsts jūsu forumā nemainīsies, kad jūs ignorēt atbildes, kuras jūs lūdz. Mēs varam atbalstīt jūs šeit par brīvu, un sniedz jums padomus un precīzi apraksti. Ja jūs domājat, ka tas ir pārāk daudz, lai jūs, tad mēs varam darīt, lai jūs, kad jūs pērkat uzstādīšana pakalpojumu: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Tātad, ir 2 veidi, kā padarīt to darbu:
- Pirkt uzstādīšana pakalpojumu - maksā mums $ 30, un mēs padarām to you.
- Jautājiet mums pēc palīdzības, un mēs atbalstīsim jūs bez maksas rakstiski jums, ko darīt, un jūs darāt to pats
Bet tas nebūs darbs, kurā jūs jautājiet ignorēt atbildes un tā vietā, papuve instrukciju nejautāt. Lūdzu atmatā instrukcijas. Pievienot vBET noteikumi, lai jūsu htaccess failā -. Kamil jau tev visu saturu jums ir jābūt tur, un mājienu kur meklēt integrācijai instrukcijas vBSEO.

vBET
06-06-11, 17:56
OK - mēs, kas nepieciešamajām izmaiņām failos. Lūdzu, sūtiet mums vBSEO CP. Tāpat, lūdzu, pārliecinieties, ka Jums ir uzstādītas čokurošanās un ICONV bibliotēkas - tie ir nepieciešami un uz šo brīdi pat vienkāršas googletest.php lapa nedarbojas - ir iekšēja servera kļūda. Lūdzu, skatiet PM sīkāku informāciju.

vBET
09-06-11, 18:51
Mēs nosūtīsim jums pirms kāda laika PM informāciju, ka jautājums bija, jo jūsu serveris bloķē izejošos pieprasījumus Google. Mums nekādas reakcijas pēc tam. Es tikko izpildīts googletest.php uz jūsu serveri un es redzu, ka šī ir jau atrisinātas.

Tā kā jūs, kas izmaksāta iekārtošanās pakalpojumu Piereģistrējos tas vBET tulkojums arī strādā - vBET tika atslēgtas. Es ļāva to savā forumā un pārbaudīt tulkojumu. Tas ir darba naudas sodu:) Vēl URL tulkojums ir darba naudas sodu:)

Tātad, baudīt vBET! :)

TrusTy
29-06-11, 00:42
šādā veidā, pirms tam http://www.vbenterprisetranslator.com/Forum/TR/vBET4-Troubleshooting/1905-htaccess-dosyas%C4%B1-olmal%C4%B1d%C4%B1r.htmldaha açmıstım.Tad I got maksā uzstādīšanas pakalpojumu un jums ir jānāk klajā.Bet tad es pamanīju, ka bb dažreiz strādā, un dažreiz nedarbojas.

vBET
29-06-11, 17:28
Labi, es apvienojās jaunu pavedienu ar vienu veci -, jo tas joprojām ir pašu jautājumu.

Lūdzu, esiet konkrētāks - kas tas nedarbojas? Kas ir kļūdu ziņojumus? Kā pavairot? Kur mēs varam redzēt to uz jūsu forumā? Šobrīd es nezinu, kas nedarbojas. Lūdzu, norādiet precīzu URL, kas nav darba.

TrusTy
29-06-11, 22:07
http://ressim.NET/s/upload/faa4dfe9. pngdeğişik valodas tādā veidā, kad ir izvēlēta.

vBET
30-06-11, 01:35
Labi, es redzu attēlu. Tomēr es neredzu URL, tāpēc es nezinu, kā vairoties. Lūdzu PM man piekļuves informāciju, lai jūsu Admin CP un FTP + precīzu URL avarēja lapā. Es to pārbaudīt uz vietas:)

vBET
01-07-11, 21:43
Jums ir ļoti pašu jautājumu, jums bija pirms - jūsu izejošie savienojumi ir Google tiek bloķētas. Lūdzu skatīt: http://YOUR_DOMAIN/googletest.php

Jums jau bija pirms:

Lūdzu, sazinieties ar jūsu hostinga pakalpojumu sniedzējs, un pārliecinieties, ka jūsu Google savienojumi ir labi. Tad pārbaudiet šo jautājumu un, ja tas vēl pastāv, tad, lūdzu, rakstiet mums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja šādas lietas notiks atkal vispirms pārbaudiet jūsu izmantojot googletest.php jūsu hosting sniedzējs neierobežo izejošie savienojumi ir Google.

Pastāstiet, kad jūsu savienojumus būs labi.

vBET
18-07-11, 12:29
Nav atbildes - uzskatīja atrisināta. Citos gadījumos, lūdzu, vienkārši rakstīt šeit - mēs mainītu statusu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1