PDA

View Full Version: Riješen Htaccess datoteke bi trebale biti?



TrusTy
29-05-11, 00:36
Htaccess u instaliranju nove pod-licencu, ali nisam učinio neku vrstu. Kako si mogla pomoći vašem htaccess treba biti. Stvaranje vBSEO 4.1.3 vBulletin 3.6.0 vBET 423 prema URL-a na SEO Link Building konsenzus (tj. '/ hr / adresa')



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Ptica nije mogla onuda mora promijeniti URL prema jeziku i

TrusTy
29-05-11, 21:49
htaccess datoteku, tko zna kako biti forum za te značajke još?

vBET
30-05-11, 10:09
Bok. Ovdje ćete naći sve hitove kako bi podržao SEO linkovi:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1539

Molimo Vas da je to pomoć. Ako imate bilo kakvih drugih pitanja o ovom pitanju - molim samo pitajte:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:13
koristite vBSEO, pa vas molimo da koristite ovaj jedan:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Drugo, ako želite da se integriraju vBET i vBSEO - pročitajte upute za integraciju s ReadMe.html datoteku s ne-ne-upload folder.

TrusTy
31-05-11, 01:39
Gdje ja radim krivo? http://ressim.net/s/upload/0f1851c5.png http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png Files: I Multiupload.co - upload datoteka na više datoteka hosting web stranice! (Http :/ / www.multiupload.com/4ahyn9ah9d)

kamilkurczak
31-05-11, 07:13
Prvo, na slici ja mogu vidjeti da ste ne koristite SEO linkove, tako da koristite htaccess pravila iz ovog posta:


Sjeti se o vBET postavke u admincp-> vBET-> Glavni

TrusTy
31-05-11, 22:35
Ja sam koristeći SEO linkove ali u Glavna stranica .. kada kliknete na ovu temu .. da šalje ovaj link .. dogovorio sam sve postavke možete pogledati na ovu temu na ovu sliku da stavim, ali ja ne mogu to učiniti Ja sam moje najbolje ..

vBET
02-06-11, 22:33
Bok.

1. Molim Vas, dajte cijeli pogreške komunicirati - to je cut na slici.
2. Kako za reprodukciju? Gdje ići na vaš forum da vidim
3. U ovom trenutku vidim da na forumu prijevod ne radi uopće. Kad idem na bilo prevedeno stranica vidim stranicu za prijavu (čak i kada ne prevoditi stranice ne imati). Također, na takvim slomljena stranici vidim u zastave dvostruki broj jezika.

Molimo instalirajte nevest vBET verziju. Znam da se smatra nestabilnim, ali samo za nove značajke - ne morate se okrenuti onima.

Također kao što sam vidi vBET nije integriran s vBSEO - nemojte integracija također. Sve upute su u datoteci ReadMe.html

Molimo obavijestite nas nakon instalacije nevest vBET i opisati stvarno stanje izdavanja (ako je još uvijek pogreške egsists trebamo cijeli komunicirati).

Ako još slomljena - molim PM mi korisničke podatke za Admin CP i FTP - Ja ću provjeriti to sve instalacije i integracije korake je napravio appropriatelly.

vBET
06-06-11, 01:17
Samo provjereni ga na vašem poslužitelju. vBET ne može raditi na vašem forumu, jer nisi jelen upute za SEO linkove nakon što je uključen. Također Kamil je napisao upravo ono što bi trebao biti sadržaj. Htaccess datoteku i vi to ignorirati. Molimo lopatara dane upute. Morate postaviti dodatna pravila u Htaccess i Kamil vam je dao onima koji su na samom početku - pogledajte ovdje.

Molimo to učiniti! Stanje vašeg foruma se neće promijeniti kada će zanemariti odgovore koje traže. Mi vam možemo podržati ovdje za besplatno i dati vam savjete i precizne opise. Ako mislite da je previše za vas onda možemo to učiniti za vas kada kupite instalaciju usluge: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Dakle, postoje dva načina kako bi se rad:
- Kupiti ugradnja usluge - platiti US $ 30 i mi smo ga što za vas.
- Pitajte nas za pomoć i podršku za vas besplatno pisanje što učiniti i vi ste radi sebe
Ali to neće raditi kada će tražiti odgovore ignorirati i umjesto lopatare upute pitaj. Molimo lopatara upute. Dodaj vBET pravila za svoj Htaccess varalica -. Kamil već vam je dao cijeli sadržaj trebali ste tamo i savjet gdje se mogu pogledati za integraciju s uputama vBSEO.

vBET
06-06-11, 17:56
OK - smo napravili potrebne promjene u datotekama. Molimo, pošaljite nam vBSEO CP. Također molimo da provjerite da li imate instaliran Curl i ICONV knjižnice - one su nužne i u ovom trenutku čak i jednostavne googletest.php stranica ne radi - tu je interna pogreška poslužitelja. Molimo pogledajte PM za detalje.

vBET
09-06-11, 18:51
Šaljemo vam je prije nekog vremena PM podatak da je problem bio jer je poslužitelj blokira odlazne zahtjeva za Google. Dobili smo odgovor ni od tada. Upravo sam izvršiti googletest.php na vašem poslužitelju i vidim da je to već riješeno.

Budući da ste platili za instalaciju usluge Provjerio sam ne vBET prijevod također radi - vBET bio onemogućen. Sam omogućen na tvoj forum i provjeriti prijevod. To radi fino:) Također URL prijevod radi u redu:)

Tako Uživajte vBET! :)

TrusTy
29-06-11, 00:42
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/tr/vbet4-troubleshooting/1905-htaccess-dosyas%C4%B1-olmal%C4%B1d%C4%B1r.html Teme na taj način prije poslije açmıstım.dah potkupio ugradnja usluge došli ste postavili. No, onda sam shvatio bb ponekad radi, a ponekad ne rade.

vBET
29-06-11, 17:28
U redu sam spojio novi thread sa starim jednom - jer je još uvijek isti problem.

Budi određeniji - što ne radi? Što su poruke o pogreškama? Kako za reprodukciju? Gdje možemo vidjeti na forumu? U ovom trenutku ne znam što ne radi. Molim Vas, dajte točan URL koji ne radi.

TrusTy
29-06-11, 22:07
Kad sam odabir http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png različitih jezika događa na ovaj način.

vBET
30-06-11, 01:35
OK vidim sliku. Ipak ne vidim URL tako da ne znam kako da se reproduciraju. Molimo PM me pristup pojedinosti svoje Admin CP i FTP + točan URL za srušio stranicu. Ja ću provjeriti to na mjestu:)

vBET
01-07-11, 21:43
Imate isti problem kao i vi imali prije - odlazne veze na Google su blokirani. Molimo pogledajte: http://YOUR_DOMAIN/googletest.php

Možete ga imali prije:

Molimo kontaktirajte davatelja usluge hostinga i provjerite je li Google veze su u redu. Zatim provjeriti problem i ako to još uvijek postoji onda pišite nam.

Imajte na umu da, ako se takve stvari neće ponoviti prvo provjerite vaš koristeći googletest.php ne davatelja usluge hostinga ne ograničavaju odlaznih veza na Google.

Molimo Vas da kada veza će biti u redu.

vBET
18-07-11, 12:29
Bez odgovora - smatra riješen. U drugom slučaju molimo Vas samo napisati ovdje - mi ćemo promijeniti status.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations