PDA

مشاهده نسخه کامل : حل ، و فایل htaccess باید باشد؟

TrusTy
29-05-11, 00:36
فایل htaccess در نصب و راه اندازی جدید زیر مجوز، اما من نوعی نمی کنند. چگونه می تواند به شما کمک کند فایل htaccess شما باید باشد. ایجاد وی بی 4.1.3 تاریخ vBulletin 3.6.0 تشکر از زبانهای دیگر 423 با توجه به لینک جستجوگرها ساختمان اتفاق نظر (به عنوان مثال '/ FA / آدرس') URL را

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

پرنده می تواند onuda نیست تا به تغییر آدرس با توجه به زبان

TrusTy
29-05-11, 21:49
htaccess تغییر نام فایل ، می داند که چگونه به یک فروم برای این ویژگی های است؟

vBET
30-05-11, 10:09
سلام. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد همه بازدید که چگونه به حمایت از لینک های SEO :
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1539

لطفا به آن کمک کند. در صورت داشتن هرگونه سوال دیگر در مورد این موضوع -- لطفا فقط بپرسید :)

kamilkurczak
30-05-11, 18:13
شما با استفاده باشد ، بنابراین استفاده از این یکی :

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

ثانیا ، اگر شما می خواهم به ادغام فعال تصدی و بایگانی -- دستورالعمل ادغام از فایل readme.html از انجام - - آپلود پوشه.

TrusTy
31-05-11, 01:39
کجا هستم من انجام شده؟ http://ressim.net/s/upload/0f1851c5.png http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png فایل: I Multiupload.co - آپلود فایل های خود را به چند سایت های میزبانی فایل! (HTTP :/ / www.multiupload.com/4ahyn9ah9d)

kamilkurczak
31-05-11, 07:13
در مرحله اول ، بر روی تصویر خود را می توانید ببینید که شما از لینک ها جستجوگرها استفاده کنید ، بنابراین قوانین htaccess تغییر نام دهید از این پست استفاده کنید :

به یاد داشته باشید در مورد تنظیمات فعال تصدی در admincp -> فعال تصدی -> اصلی

TrusTy
31-05-11, 22:35
من با استفاده از لینک های جستجوگرها اما در mainpage.. هنگام کلیک کردن به موضوع این.. ارسال را به این لینک.. من ترتیب تمام تنظیمات شما می توانید این مطلب را در این فایل نگاه کنید که من قرار داده ، اما نمی تواند کار کند که من بهترین من..

vBET
02-06-11, 22:33
سلام.

1. لطفا ارتباط برقرار خطا کل -- آن را بر روی تصویر بریده شده است.
2. چگونه برای تولید مثل؟ از کجا برای رفتن در فروم خود را به آن را ببینید
3. در این لحظه می بینم که در ترجمه انجمن شما کار نمی کند در تمام. هنگامی که من از رفتن به هر صفحه ترجمه شده صفحه ورود (حتی زمانی که صفحه است ترجمه نمی کنید آن را ندارید). همچنین بر روی صفحه شکسته من را در زبان کد پرچم تکرار را ببینید.

لطفا نصب کنید nevest نسخه فعال تصدی. من می دانم آن در نظر گرفته شده است ناپایدار ، اما فقط برای ویژگی های جدید -- شما لازم نیست که به نوبه خود از کسانی که در.

همچنین به عنوان فعال تصدی با بایگانی یکپارچه شده بود -- انجام ادغام نیز. همه دستورالعمل ها در فایل readme.html

لطفا اجازه دهید ما را بعد از نصب فعال تصدی nevest دانند و توصیف وضعیت واقعی مشکل (در صورتی که اشتباهات هنوز egsists ما نیاز به ارتباط برقرار کل).

اگر هنوز شکسته -- لطفا PM اطلاعات بیشتر برای ADMIN CP و FTP دسترسی به من -- من چک می کند تمام نصب و مراحل ادغام appropriatelly ساخته شده بود.

vBET
06-06-11, 01:17
فقط چک آن را بر روی سرور خود است. فعال تصدی در فروم خود را نمی توانند کار کنند ، چرا که شما دستورالعمل آیش برای جستجوگرها پیوند پس از آن روشن. همچنین کمیل دقیقا به شما نوشت : آنچه که باید محتوای شما فایل htaccess و شما آن را نادیده گرفته است. لطفا آیش آموزش داده. شما باید قوانین اضافی در htaccess و کمیل را به شما کسانی که در همان ابتدا مجموعه -- لطفا اینجا را ببینید :

لطفا این کار را انجام دهید! امور خارجه از این انجمن شما تغییر خواهد کرد زمانی که شما پاسخ که شما درخواست چشم پوشی است. ما می توانیم شما را در اینجا به صورت رایگان پشتیبانی و شما نکات و توضیحات دقیق به من بدهید. اگر شما فکر می کنم آن است که بیش از حد برای شما و سپس ما می توانیم آن را برای شما انجام وقتی که شما خرید خدمات نصب : http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

بنابراین برای آن کار 2 راه وجود دارد :
-- خرید خدمات نصب -- $ 30 پرداخت و ما آن را برای شما.
-- درخواست برای کمک و ما از شما حمایت برای نوشتن رایگان شما چه باید بکنید و شما انجام می دهید آن را به خودتان
اما آن را نمی خواهد کار زمانی که شما از شما خواهد خواست چشم پوشی از پاسخ و به جای آن از دستورالعمل آیش بخواهید دوباره. لطفا آیش دستورالعمل. اضافه کردن قواعد فعال تصدی به شما فایل htaccess -- کمیل در حال حاضر به شما محتوای کامل شما وجود دارد باید داشته باشند و اشاره که در آن به دنبال دستورالعمل های ادغام با باشد.

vBET
06-06-11, 17:56
OK -- تغییرات مورد نیاز را در فایل های ساخته شده. لطفا ما باشد CP. همچنین مطمئن شوید که شما نصب CURL و کتابخانه ICONV شده -- کسانی که لازم است و در این لحظه حتی ساده googletest.php صفحه در حال اجرا است -- خطای سرور داخلی وجود دارد. لطفا PM برای جزئیات بیشتر به استفاده کنید.

vBET
09-06-11, 18:51
ما به شما چند وقت پیش اطلاعات PM که این موضوع بود چون سرور شما مسدود کردن درخواست های خروجی به گوگل ارسال کنید. ما هیچ پاسخی از آن زمان به بعد. من فقط googletest.php بر روی سرور خود اجرا شده و من می بینم که این در حال حاضر حل شده است.

از آنجا که شما برای خدمات نصب و راه اندازی پرداخت چک می کند ترجمه فعال تصدی نیز کار -- فعال تصدی غیرفعال شده بود. من آن را در فروم شما و چک ترجمه خود فعال کنید. این خوب است هم کار میکند :) همچنین ترجمه URL به خوبی کار میکند :)

بنابراین فعال تصدی لذت ببرید! :)

TrusTy
29-06-11, 00:42
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/tr/vbet4-troubleshooting/1905-htaccess-dosyas%C4%B1-olmal%C4%B1d%C4%B1r.html مباحث در این راه قبل از بعد از açmıstım.dah خرید و خدمات نصب و راه اندازی پرداخت می آیند به شما در تنظیم کرده اند. اما پس از آن متوجه شدم BB گاهی اوقات کار می کند و گاهی اوقات کار نمی کند.

vBET
29-06-11, 17:28
OK موضوع جدید با یکی از قدیمی هم ادغام شدند -- از آن است که هنوز هم همان شماره.

لطفا مشخص تر می شود -- چیزی است که کار نمی کند؟ پیغام خطا چه هستند؟ چگونه برای تولید مثل؟ در جایی که ما می توانیم آن را در فروم خود را ببینید؟ در این لحظه من نمی دانم چه کار نمی کند. لطفا آدرس دقیق است که کار نمی کند بدهد.

TrusTy
29-06-11, 22:07
وقتی که من به زبان های مختلف در رفتن در این راه را انتخاب کنید http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9.png.

vBET
30-06-11, 01:35
OK من دیدن تصویر. هنوز هم من آدرس را نمی بینم ، بنابراین من نمی دانم که چگونه به تولید مثل. لطفا PM جزئیات دسترسی به CP مدیریت و FTP + آدرس دقیق خود را برای صفحه سقوط کرد. من چک آن را بر روی محل :)

vBET
01-07-11, 21:43
شما باید مسئله بسیار مشابه به عنوان قبل از شما تا به حال -- اتصالات خروجی خود را به گوگل مسدود شده است. لطفا : http://YOUR_DOMAIN/googletest.php

شما آن را به حال قبل :

لطفا با سرویس میزبانی خود ارائه دهنده تماس بگیرید و مطمئن شوید که اتصالات گوگل شما خوب هستند. و سپس مسئله را چک کرده و اگر آن را هنوز هم وجود دارد پس لطفا برای ما بنویسید.

لطفا توجه داشته باشید که اگر چنین چیزهایی دوباره اتفاق خواهد افتاد برای اولین بار چک googletest.php استفاده از سرویس میزبانی خود ارائه دهنده اتصالات خروجی را به گوگل را محدود نمی کند.

لطفا بگویید که اتصال شما را جریمه خواهد شد.

vBET
18-07-11, 12:29
بدون پاسخ -- در نظر گرفته حل شده است. در مورد دیگر لطفا فقط در اینجا نوشتن -- ما وضعیت را تغییر دهید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1