PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Htaccess powinna być?



TrusTy
29-05-11, 00:36
Właśnie kupiłem licencję, ale nie mogłem zrobić rodzaj pliku .htaccess w instalacji.Jak możesz pomóc .htaccess musi być plik. vBulletin 4.1.3 przez vBSEO 3.6.0 vBET 423Create URL według SEO link konsensusu (czyli "/ pl/adres)



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Ptak nie mógł onuda musi zmienić url zgodnie z językiem s

TrusTy
29-05-11, 21:49
htaccess, który wie, jak być forum dla tych funkcji jeszcze?

vBET
30-05-11, 10:09
Hi. Tutaj znajdziesz wszystkie hity, jak wspierać linki SEO:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1539

Proszę powiedzieć czy pomógł. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej kwestii - proszę zapytać:)

kamilkurczak
30-05-11, 18:13
użyć vBSEO, więc proszę używać tego:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

po drugie, jeżeli chcesz zintegrować vBET i vBSEO - przeczytaj instrukcję integracji z readme.html plik z nie--upload folderu.

TrusTy
31-05-11, 01:39
Co robię źle? http://ressim.net/s/upload/0f1851c5.pnghttp: / / ressim.net/s/upload/faa4dfe9.pngDosyalar: Multiupload.com przesyłanie plików wysyłania hosting plików do wielu plików tereny! (http://www.multiupload.com/4AHYN9AH9D)

kamilkurczak
31-05-11, 07:13
po pierwsze, na obrazie widzę, że nie używasz linki seo, więc należy używać htaccess zasady z tego postu:


pamiętać o vBET ustawienia w admincp-> vBET-> główne

TrusTy
31-05-11, 22:35
Używam linki seo, ale w mainpage .. po kliknięciu na ten temat .. jest wysłanie do ten link .. i ustawione wszystkie ustawienia można spojrzeć na ten temat w tym pliku, który wrzuciłem, ale nie mogę zrobić, że i umiałem najlepiej ..

vBET
02-06-11, 22:33
Hi.

1. Prosimy o podanie całej komunikacji błąd - to cięcia na obraz.
2. Jak odtworzyć? Gdzie na swoim forum go zobaczyć
3. W tej chwili widzę, że na tłumaczenie forum nie działa w ogóle. Kiedy idę do każdego przetłumaczone na stronę widzę stronę logowania (nawet jeśli nie przekładają strony nie mają). Również na takie złamane strony widzę w flagi powielane językach kodu.

Proszę zainstalować wersję vBET nevest. Wiem, że jest za niestabilny, ale tylko dla nowych funkcji - nie musisz się zamienić na.

Ponadto, jak widzę vBET nie został zintegrowany z vBSEO - proszę integracji także. Wszystkie instrukcje są w readme.html pliku

Daj nam znać, po zainstalowaniu nevest vBET i opisać aktualny stan problemu (jeśli błędy nadal egsists musimy cały komunikować).

Jeśli nadal uszkodzony - proszę mnie PM dostęp szczegóły Admin CP i FTP - będzie sprawdzić czy wszystkie etapy instalacji i integracji został appropriatelly.

vBET
06-06-11, 01:17
Wystarczy sprawdzić go na serwerze. vBET nie można pracować na swoim forum, bo nie daniele instrukcji SEO linki po włączeniu. Również Kamil dokładnie napisał, co powinno być treść. Htaccess a zignorował. Proszę daniele danej instrukcji. Należy ustawić dodatkowe zasady w htaccess i Kamil dał ci te na początku - można znaleźć tutaj.:

Zrób to! Państwa swoim forum nie zmieni, kiedy będziesz ignorować odpowiedzi którego się domagają. Możemy Ci tutaj za darmo i dają wskazówki i dokładne opisy. Jeśli uważasz, że jest za dużo to możemy zrobić to za Ciebie w momencie zakupu usługi instalacji: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Tak więc są 2 sposoby, aby uczynić go pracy:
- Zakupu usługi instalacji - płacą nam 30 dolarów i robimy to za Ciebie.
- Proszą nas o pomoc i pomagamy za darmo piśmie, co robić i robisz to sam
Ale to nie będzie działać, gdy będziecie prosić zignorować odpowiedzi i zamiast odłogiem instrukcje pytaj ponownie. Proszę ugór z instrukcjami. Dodaj zasady vBET do htaccess -. Kamil dał wam już całą zawartość powinieneś mieć tam i podpowiedzi, gdzie szukać instrukcji integracji z vBSEO.

vBET
06-06-11, 17:56
OK - dokonaliśmy koniecznych zmian w plikach. Prosimy o przesłanie vBSEO CP. Prosimy także upewnić się, że zainstalowany CURL i biblioteki iconv - te są konieczne i w tej chwili nawet prostej strony googletest.php nie działa - nie ma wewnętrzny błąd serwera. Proszę zobaczyć PM szczegóły.

vBET
09-06-11, 18:51
Wyślemy Ci jakiś czas temu informacje PM, że problem został, ponieważ serwer był blokowanie żądań wychodzących do Google. Mamy żadnej odpowiedzi od tego czasu. I tak wykonane googletest.php na serwerze i widzę, że jest to już rozwiązane.

Ponieważ płacisz za usługę instalacji Sprawdziłem nie vBET tłumaczenie pracuje również - vBET została wyłączona. Włączyłem go na forum i tłumaczenie sprawdzone. To działa dobrze:) Również tłumaczenie URL działa poprawnie:)

Więc Ciesz vBET! :)

TrusTy
29-06-11, 00:42
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/TR/VBET4-Troubleshooting/1905-htaccess-dosyas%C4%B1-olmal%C4%B1d%C4%B1r.htmldaha w ten sposób, zanim go açmıstım.Potem dostałem usługą płatną instalację i trzeba wymyślić.Ale potem zauważyłem, że bb czasem działa a czasem nie działa.

vBET
29-06-11, 17:28
OK I połączyły się nowy wątek w starej - ponieważ jest to nadal ten sam problem.

Proszę dokładniej - co nie działa? Jakie są komunikaty o błędach? Jak odtworzyć? Gdzie można go zobaczyć na forum? W tej chwili nie wiem co nie działa. Proszę podać dokładny adres URL, który nie działa.

TrusTy
29-06-11, 22:07
http://ressim.net/s/upload/faa4dfe9. pngdeğişik języków w ten sposób, gdy wybrałem.

vBET
30-06-11, 01:35
OK widzę obrazu. Wciąż nie widzę URL, więc nie wiem jak do reprodukcji. Proszę PM mi dostęp szczegóły do Admin CP i FTP + dokładny adres URL rozbił strony. Będzie to sprawdzić na miejscu:)

vBET
01-07-11, 21:43
Masz bardzo sam problem jak wcześniej - wychodzących połączeń z Google są zablokowane. Proszę zobaczyć: http://YOUR_DOMAIN/googletest.php

Trzeba było przed:

Proszę skontaktować się z dostawcą hostingu i upewnić się, że połączenia Google są w porządku. Następnie sprawdź problem i jeśli nadal istnieje to proszę do nas napisać.

Należy pamiętać, że takie rzeczy się nie powtórzył najpierw sprawdzić googletest.php przy nie swoim dostawcą usług hostingowych nie ograniczają połączenia wychodzące do Google.

Proszę powiedzieć, kiedy połączenia będzie dobrze.

vBET
18-07-11, 12:29
Brak odpowiedzi - za rozwiązany. W innym przypadku proszę po prostu napisz tutaj - zmienimy status.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1