מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: שאלות לפני הקנייה ...

kaiser1313
12-02-10, 00:22
ובכן לפני הקנייה זה mod כי אני באמת נראה טוב מאוד אני יודע כמה דברים: 1 .- הוא תומך vBSEO vbulletin4 ו 3.5RC2, בתוספת מפת גנרטור vBSEO-2.6-ו vbadvanced4? 2 .- זה גם משקף את התוספים המותקנים בפורום? 3 .- מחדש הכתיבה חוקים מותאמים אישית יש לי vBSEO היה גם לתרגם בכל מקרה? 4 .- יש לי mod עבור אוטומטי ליצור תגים לכל פריט מוצב, מה יקרה עם תוויות אלו? האם התוצאה בכל מקרה? 5 .- לגבי vBSEO והן עצמית תיוג mod אני מוסיף רשימות של מילים ריקות, עכשיו הוספתי רשימה של ספרדית (שפת ברירת המחדל של הפורום) ובאנגלית, אם אני מתקין המתרגם צריך להוסיף רשימה של מילים ריקות בכלל אלו שפות? אני מקווה לענות ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- זה יהיה תואם vB4 בקרוב מאוד. אנחנו עכשיו עובד על גרסה 4.0.0 vBET אשר יהיה תואם vB4 - זה ישוחררו בתחילת הצעדה. במהדורות הבאות נוכל לעשות את זה תואם vBSEO3.5 וזה גם יקרה בקרוב. מה שהופך 4.x vBET תואם vBSEO-מפת-גנרטור גם בתוכניות. אנחנו לא עשה עדיין שום תוכניות על אינטגרציה עם vbadvanced4.

2 .- זה תורגם תוכן outhput html. אז אם התוסף משפיע על אחרים ואז פלט טי תתורגם. אם היא נעשית על ידי אייאקס אז כברירת מחדל אני לא יתורגם (אם זה לא משולב עם vBET) כי זה לא חלק html הפלט. אתה יכול לנסות את גרסת החינם הראשון רואה אותו חי. הנה היא עבור vB4: vB מתרגם Enterprise - vBulletin.org פורום (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- אנחנו לא לבדוק את זה. אם הוא עובד כמו שכתוב vB וו וזה קורה לפני global_complete או global_complete עם צו ביצוע פחות מ 1000 ואז זה יתורגם.

4 .- מה טאגר בדיוק אתה משתמש?

מס '5 .- אלה ייכללו פשוט ב-URL.

במקרה של שאלות בעתיד - פשוט לשאול:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1