PDA

View Full Version: Pitanja prije kupnje ...



kaiser1313
12-02-10, 00:22
Pa prije kupnje ovaj mod da sam stvarno izgleda jako dobro znam nekoliko stvari: 1 .- podržava vBSEO vbulletin4 i 3.5RC2, plus sitemap generator-vBSEO-2.6 i vbadvanced4? 2 .- To također odražava dodataka koji su instalirani na forumu? 3 .- pišete običaj pravila sam u vBSEO također će biti preveden u svakom slučaju? 4 .- Ja sam mod za automatsko generiranje oznaka svake stavke je objavljena, što će se dogoditi s tim oznakama? Bi li rezultat u svakom slučaju? 5 .- Za obje vBSEO i samo označavanje mod mogu dodati popis prazne riječi, sada sam dodao popis Španjolski (Forum defaultni jezik) i engleski, ako sam instalirati prevoditelj treba dodati popis prazne riječi na svim tim jezicima? Nadam se da ću odgovoriti ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- to će biti kompatibilan s vB4 vrlo brzo. Mi smo workin sada vBET 4.0.0 verzije koja će biti kompatibilan s vB4 - to će biti objavljen početkom ožujak. U sljedećih izdanja ćemo učiniti u skladu s vBSEO3.5 a to će se dogoditi uskoro. što vBET 4.x kompatibilan s vbseo-sitemap-generator je također u planovima. Nismo napraviti još kakve planove o integraciji s vbadvanced4.

2 .- je preveo sadržaj outhput html. Dakle, ako drugi dodatak utječe na izlaz onda ti neće biti prevedena. Ako je izradio Ajax onda po defaultu neću biti preveden (ako nije integrirana s vBET), jer to nije dio proizvodnje html. Možete pokušati besplatnu verziju prvi i vidjeti uživo. Ovdje je za vB4: VB Enterprise Prevoditelj - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- Nismo ga testirati. Ako prepisivanjem radi kao VB kuka i to se događa prije ili u global_complete global_complete s izvršenju manje od 1000 onda će biti preveden.

4 .- Koji tanka željezna ili limena ploča točno koristite?

5 .- No oni će jednostavno biti uključen u URL-u.

U slučaju budućih pitanja - samo pitajte:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1