PDA

View Full Version: Küsimused enne ostu ...



kaiser1313
12-02-10, 00:22
Noh enne ostu see mod, et ma tõesti tundub väga hea Ma tean mõningaid asju: 1 .- Ta toetab vBSEO vbulletin4 ja 3.5RC2, pluss-sitemap-generaator vBSEO-2.6 ja vbadvanced4? 2 .- See kajastab ka pluginad installitud foorumis? 3 .- uuesti kirjalikult kohandatud eeskirjad pean vBSEO oleks ka tõlgitud mõlemal juhul? 4 .- olen mod automaatselt genereerida sildid iga asi on postitatud, mis juhtuks neid etikette? Tulemuseks oleks igal juhul? 5 .- Nii vBSEO ja füüsilisest isikust märgistamise mod lisan nimekirjad tühjad sõnad, ma olen nüüd lisatud nimekirja Hispaania (foorumi vaikimisi keel) ja inglise keeles, kui ma installima tõlkija peaks lisama nimekirja tühje sõnu üldse neid keeli? Loodan, et vastata ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- see peab olema kooskõlas VB4 väga kiiresti. Oleme töötad nüüd vBET 4.0.0 versioon, mis peab olema kooskõlas VB4 - see ilmub aasta alguses märtsil. Järgmise releases teeme see kooskõlla vBSEO3.5 ja see ka juhtub varsti. tegemise vBET 4.x kooskõlas vbseo-sitemap-generaator on ka plaanid. Me ei teinud veel mingeid plaane umbes integratsiooni vbadvanced4.

2 .- selle tõlkida sisu outhput html. Nii et kui teised plugin mõjutab toodangut siis ti tõlgitakse. Kui see on tehtud Ajax siis vaikimisi i ei tõlgita (kui see ei ole integreeritud vBET), sest see ei ole osa väljund html. Võid proovida tasuta versiooni esimene ja näha seda elada. Siin see on VB4: vB Enterprise Tõlkija - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- Me ei testi seda. Kui ümberkirjutamist töötab vB konks ja see juhtub enne global_complete või global_complete täitmisega et vähem kui 1000, siis on see tõlgitud.

4 .- Milline Sildistaja täpselt kasutate?

5 .- No Need on lihtsalt sisalduvad URL.

Juhul kui tulevikus küsimused - küsige:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations