PDA

Επιστροφή στο Forum: Ερωτήσεις πριν την αγορά ...



kaiser1313
12-02-10, 00:22
Λοιπόν πριν από την αγορά αυτό το mod που μου φαίνεται πραγματικά πολύ καλό ξέρω μερικά πράγματα: 1 .- Στηρίζει vBSEO vbulletin4 και 3.5RC2, συν-sitemap γεννήτρια-vBSEO-2.6 και vbadvanced4; 2 .- Επίσης αντικατοπτρίζει τα plugins που είναι εγκατεστημένα στο φόρουμ; 3 .- Η εκ νέου εγγράφως έθιμο κανόνες που έχω στο vBSEO θα μπορούσε επίσης να μεταφραστεί σε κάθε περίπτωση; 4 .- Έχω ένα mod για την αυτόματη δημιουργία ετικέτες του κάθε στοιχείου έχει αναρτηθεί, τι θα συμβεί με αυτούς τους χαρακτηρισμούς; Θα είχε ως αποτέλεσμα σε κάθε περίπτωση; 5 .- Για δύο vBSEO και αυτο-επισήμανση mod μπορώ να προσθέσω τους καταλόγους των κενών λέξεων, τώρα έχω προσθέσει μια λίστα με τα ισπανικά (προεπιλεγμένη γλώσσα του forum) και στα αγγλικά, αν μπορώ να εγκαταστήσω ο μεταφραστής θα πρέπει να προστεθεί στον κατάλογο των κενών λέξεων σε όλες τις αυτές τις γλώσσες; Ελπίζω να απαντήσει ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- θα είναι συμβατό με vB4 πολύ σύντομα. Είμαστε workin τώρα και στο εξής vBET 4.0.0 έκδοση που θα είναι συμβατές με vB4 - θα κυκλοφορήσει στις αρχές του Μαρτίου. Σε επόμενες εκδόσεις θα καταστήσει συμβατή με vBSEO3.5 και αυτό θα συμβεί σύντομα. κάνοντας 4.x vBET συμβατό με vBSEO-sitemap-γεννήτρια είναι επίσης στα σχέδια. Δεν κάνει ακόμη κάποια σχέδια για την ενοποίηση με vbadvanced4.

2 .- το μετέφρασε το περιεχόμενο του outhput html. Έτσι, αν άλλοι plugin επηρεάζει εξόδου τότε ti θα μεταφραστεί. Αν αυτό γίνεται με Ajax, στη συνέχεια, από προεπιλογή, δεν θα πρέπει να μεταφραστεί (αν δεν είναι ενσωματωμένη με vBET), διότι δεν είναι μέρος της HTML εξόδου. Μπορείτε να δοκιμάσετε την δωρεάν έκδοση πρώτα και να το δείτε σε ζωντανή. Εδώ πρόκειται για vB4: vB Επιχειρήσεων Μεταφραστής - vBulletin.org Φόρουμ (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- Εμείς δεν το δοκιμάσετε. Αν ξαναγράψιμο εργάζεται ως vB γάντζο και αυτό συμβαίνει πριν global_complete ή σε global_complete με σκοπό την εκτέλεση λιγότερα από 1000 τότε θα μεταφραστεί.

4 .- Ποια Tagger ακριβώς χρησιμοποιείτε;

5 .- Όχι Αυτοί θα είναι απλώς να συμπεριληφθούν στην URL.

Σε περίπτωση μελλοντικών ερωτήσεις - απλά ρωτήστε:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1