PDA

Zobraziť plnú verziu: Otázky pred kúpou ...



kaiser1313
12-02-10, 00:22
Dlho predtým, než kúpe tohto mod, že som naozaj vyzerá veľmi dobre poznám niekoľko vecí: 1 .- Podporuje vBSEO vbulletin4 a 3.5RC2, plus-Mapa-generátor vBSEO-2.6 a vbadvanced4? 2 .- Odráža tiež pluginy, ktoré sú nainštalované na tomto fóre? 3 .- re písanie vlastných pravidiel mám na vBSEO by byť tiež preložená v každom prípade? 4 .- Mám mod pre automatické generovanie tagov každej položky je vyslaný, čo by sa stalo s týmito štítkami? By malo za následok v každom prípade? 5 .- Pre oba vBSEO a self-označenie mod pridám zoznam prázdnych slov, teraz som pridal zoznam španielčina (fóra predvolený jazyk) a angličtinu, keď som nainštalovať prekladateľ by mal pridať do zoznamu prázdne slová vôbec tie jazyky? Dúfam, že odpoveď ... Saludos ...

vBET
15-02-10, 11:18
1 .- bude kompatibilný s VB4 veľmi skoro. My sme teraz pracujem na vBET 4.0.0 verziu, ktorá bude kompatibilná s VB4 - to vyjde na začiatku marca. V ďalšom vydaní budeme aby bol kompatibilný s vBSEO3.5, a to sa tiež stane čoskoro. Vďaka vBET 4.x kompatibilný s vBSEO-Mapa-generátor je tiež v pláne. Nechceli sme urobiť ešte nejaké plány na integráciu s vbadvanced4.

2 .- preložená obsah outhput html. Takže ak ostatní plugin ovplyvňuje výstup potom ti bude preložený. Ak je zo strany Ajax potom štandardne nebudem prekladať (pokiaľ nie je integrovaný vBET), pretože nie je súčasťou výstup HTML. Môžete skúsiť free verzii prvej a vidieť to v živom. Tu je pre VB4: VB Enterprise prekladateľ - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

3 .- My sme vyskúšať. Ak je prepisovanie pracuje ako VB háčik, a to stane skôr, než global_complete alebo global_complete s výkonom, aby menej ako 1000, potom bude preložený.

4 .- Aké Tagger práve používate?

5 .- No tie budú len súčasťou URL.

V prípade budúcich otázok - spýtajte sa:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1