PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Nagy rendetlenség!



Taurus
12-08-10, 12:37
Van egy hatalmas rendetlenség én fórumot követően megpróbálta frissíteni a 3.3.6

Feltöltés után a fájlokat a saját szerverre van a tetején a honlapomon:

Warning: Missing argument 2 vbet_parse_templates (), az úgynevezett a [elérési út] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 és meghatározott [elérési út] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Legrosszabb, hogy én nem is érem Admin Control Panel. Kapom ezt, amikor megpróbál bejelentkezni:

Warning: Missing argument 2 vbet_parse_templates (), az úgynevezett a [elérési út] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 és meghatározott [elérési út] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Segítségre van szükségem gyorsan, kérjük ******

Taurus
12-08-10, 12:46
Kellett újra feltölteni a 3.3.4 fájlokat, hogy megszabaduljon az összes hibát. Kérjük, tanácsot!

kamilkurczak
12-08-10, 13:01
ok, így:


Ha nem importált termék fájlt, tegye meg ezt:
1. tiltsa le az összes plugint globális rendszere szerint:
admincp-> vBullletin Options-> Plugin / Hook rendszer és állítsa NO
2. megy admincp-> Plugins és termékek-> Manage termékek és tiltsa vBET
3. lehetővé teszi a pluginek ismét (mint az első pont - be YES)
4. import termék fájl
5. lehetővé vBET vezetés által termékek.
Már hozzá egy megjegyzés az import termék fájlt ezt a hozzászólást: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/928-vbet-4-2-3-3-3-6-released.html

sajnálom a bajt.

Taurus
12-08-10, 13:06
Feltöltés után a fájlokat a szerverre Nem tudom elérni a AKCS. Szóval hogyan is mindent megtesz, hogy?

kamilkurczak
12-08-10, 13:34
Ahh sajnálom ezt.

tiltani a plugin a config.php:

1.Nyissa config.php
2. beillesztés után <? php ezt a kódot:

define('DISABLE_HOOKS', true);

most minden plugin le van tiltva

A enablet csak megjegyzés ezt a sort, mint például:

#define('DISABLE_HOOKS', true);

Taurus
12-08-10, 13:44
Igen, tudom, hogyan kell csinálni. Láttam most, hogy benned Hirdetmény téma, hogy azt mondja, hogy először feltölteni a terméket, majd a fájlokat a szerverre. Én csináltam már, és úgy tűnik, hogy minden jó most.

Azonban, ha tényleg, akkor ezt a utasításokat a letöltés, mert nem mindenki olvassa a bejelentéseket, és talán, mint én, csak töltse le és telepítse a szokásos módon.

kamilkurczak
12-08-10, 14:24
köszönöm a megerősítést.
most ez van insctruction.
sajnálom a baj

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1