PDA

View Full Version: Lahendatud Suur segadus!



Taurus
12-08-10, 12:37
Mul on suur segadus mu forum pärast üritab uuendada 3.3.6

Pärast uploading failid peale minu server mul on see peal mu kodulehel:

Warning: Missing argument 2 vbet_parse_templates (), kutsutud [path] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 ja on määratletud [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Halvim on Ma ei saa isegi juurdepääs minu Admin Juhtpaneel. Ma saan, kui üritatakse sisse logida:

Warning: Missing argument 2 vbet_parse_templates (), kutsutud [path] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 ja on määratletud [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Vajan abi kiire palun ******

Taurus
12-08-10, 12:46
Pidin uuesti laadida kõik 3.3.4 failid vabaneda kõik vead. Palun nõu!

kamilkurczak
12-08-10, 13:01
ok, nii:


Kui sa ei importinud toodet fail veel, palun tee nii:
1. blokeerida kõik plugin ülemaailmselt by:
admincp-> vBullletin Options-> Plugin / Hook süsteemi ja kehtestada NO
2. minna admincp-> Plugins & Tooted-> Manage Tooted ja keelata vBET
3. võimaldada oma pluginad uuesti (nagu esimene punkt - set YES)
4. import toote fail
5. võimaldavad vBET poolt hallata tooteid.
Lisasime teade import toote fail selles post: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/928-vbet-4-2-3-3-3-6-released.html

sorry selle vaeva.

Taurus
12-08-10, 13:06
Pärast uploading faile minu server ma ei pääse oma ACP. Niisiis, kuidas ma isegi seda kõike teha?

kamilkurczak
12-08-10, 13:34
ahh sorry selle eest.

blokeerida Pluginad config.php:

1. Avage config.php
2. pasta pärast <? php selle koodi:

define('DISABLE_HOOKS', true);

nüüd on kõik pluginad on keelatud

to enablet lihtsalt kommenteerida seda joont, nagu:

#define('DISABLE_HOOKS', true);

Taurus
12-08-10, 13:44
Jah, ma tean, kuidas seda teha. Nägin nüüd, et sa Teadaanne et sa ütled esmalt laadima toote ja seejärel failid serverisse. Ma tegin seda nüüd, ja see tundub olevat kõik hea nüüd.

Siiski, te peaksite tõesti juhul sisaldab see juhiseid oma lae mitte igaüks loeb teadaandeid ja võivad, just nagu mina, lihtsalt alla laadida ja installeerida normaalselt.

kamilkurczak
12-08-10, 14:24
tänu kinnitust.
nüüd see on insctruction.
sorry hädas

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1