PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Kérdezd meg a felhasználó választhat nyelvet session indul



Simon Lloyd
19-10-10, 13:24
Hi all, nekem van beállítva vBET kérni a felhasználók milyen nyelvet szívesen az ülés (anyanyelvükön vagy a fórum alapértelmezett), a kérdés merül fel a saját anyanyelvén, de a gombok a englsh, a tetején, hogy ez egy " igen / nem "típusú kérdés, de a gombok" Ok "és" Mégse ", így im feltételezve, hogy éppen most használta a html figyelmeztető doboz ház a kérdést, és tudom, hogy a szöveg a gombokat nem lehet megváltoztatni.

Van egyébként, hogy vagy kódot a megfelelő kérdésre doboz megfelelő gombokat, hogy a szöveg lehet megváltoztatni vagy (és azt hiszem, ez könnyebb) kódját a mezőbe, és linkeket a válasz gombot, így lett volna a lefordított kérdést, majd Az igen gomb van egy szöveges link anyanyelvükön, mint ez:

Lengyel (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/)

és a No gomb lehetett volna

Angol (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/en/)

Lehetséges ez?

Üdvözlettel,
Simon

kamilkurczak
20-10-10, 11:25
Helló,
Voltam a helyszínen, és volt egy üzenet doboz szövegét az én eredeti (lengyel) nyelvet. Gombok is (az első volt az "OK" a második volt a "Anuluj" - ami azt jelenti, "Mégse")

Simon Lloyd
20-10-10, 17:39
Köszönöm Kamil, ez csak, hogy a felhasználó azt mondta, hogy OK és Cancel, akkor nem azt mondják, hogy volt saját nyelvén, menj előre, és jelölje be ezt megoldani:)

kamilkurczak
20-10-10, 20:14
Köszönöm a megerősítést - megoldódott

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1