PDA

View Full Version: Rešeno Vprašajte uporabniku, da izbere jezik, na začetku seje



Simon Lloyd
19-10-10, 13:24
Hi all, sem določene vBET, da zahtevajo od uporabnikov, kateri jezik se raje za svoje zasedanje (svojem maternem jeziku ali forum privzeto), je vprašanje, v svojem maternem jeziku, toda gumbi so v englsh, na vrhu, da je to " da / ne "tip vprašanje, ampak tipke so" Ok "in" Cancel ", tako da im ob predpostavki, da ste pravkar uporabiti html opozorilo polje za hišo vaše vprašanje in razumem, da besedilo na te gumbe, ni mogoče spremeniti.

Je torej nekako, da niti kodeks pravilnega vprašanje škatla z gumbi pravilno, da se besedilo spremeni na ali (in mislim, da bi bilo to lažje) kodo polja in imajo povezave kot odgovor gumbi, tako da bi bili vaši prevedena vprašanje in nato za gumb yes so besedilne povezave v svojem maternem jeziku, kot je ta:

Poljski (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/)

in za št gumb bi lahko imeli

Angleščina (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/en/)

Je to mogoče?

S spoštovanjem,
Simon

kamilkurczak
20-10-10, 11:25
Hello,
Bil sem na vaši strani, in sem imel sporočilno okno z besedilom v svojem maternem (polish) jezik. Gumbi preveč (prvi je bil "OK", drugi pa je bil "Anuluj" - kar pomeni, "Cancel")

Simon Lloyd
20-10-10, 17:39
Hvala Kamil, je bilo samo, da je uporabnik dejal, da je V redu in Prekliči, da ni rekel, da so v njegovem jeziku, prosim pojdi naprej in označite to rešiti:)

kamilkurczak
20-10-10, 20:14
Hvala za potrditev - rešiti

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1