PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Zeptejte se uživateli vybrat si jazyk na začátku zasedání



Simon Lloyd
19-10-10, 13:24
Ahoj všem, mám nastaven vBet se zeptat uživatelů, který jazyk si raději pro své zasedání (jejich mateřském jazyce, nebo Výchozí nastavení), je otázka v jejich rodném jazyce, ale tlačítka jsou v englsh, na vrcholu, že se jedná o " ano / ne "typu otázka, ale tlačítka" Ok "a" Storno ", tak im za předpokladu, že jste právě použít HTML upozornění pole domu na vaši otázku, a chápu, že text na těchto tlačítek nelze změnit.

Je tam tak jako tak, aby jeden kód správnou otázkou box s tlačítky, která vlastní text může být změněn na nebo (a myslím, že by to bylo jednodušší), kód pole a vazeb jako odpověď tlačítka, takže byste měli přeložený otázku a pak na tlačítko Ano mají textový odkaz v jejich rodném jazyce, jako je tento:

Polština (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/)

a na žádné tlačítko, které by mohly mít

Angličtina (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/en/)

Je to možné?

S pozdravem,
Simon

kamilkurczak
20-10-10, 11:25
Dobrý den,
Byl jsem na vašich stránkách a já jsem se zobrazí okno s textem v mém rodném (polské) jazyk. Tlačítka i (první byl "OK", druhý byl "Anuluj" - což znamená "Storno")

Simon Lloyd
20-10-10, 17:39
Díky Kamil, to bylo jen, že uživatel uvedl, že OK a Storno, on neřekl, že se v jeho jazyce, prosím, jděte do toho a označit to vyřešit:)

kamilkurczak
20-10-10, 20:14
Díky za Vaše potvrzení - vyřešeny

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1