PDA

View Full Version: Setting lipud erinevale seisukohale



sKippah
04-05-10, 15:30
Hello. Ma küsisin selle küsimuse ka vborg kuid ei saanud vastust ja nii ma tahaks küsida seda siin uuesti, ja loodan, et saaksin aidata;) ja ei tule oder laks;))

Noh, ma tahaks seada Lipud erinevas asendis (vt kinnitamise vborg sisse Modifikatsioonid of vb4.0 - i alati viga uploading), kuid ei tea, kuidas sellest aru saada. Im quit noob kodeerimine ja vajan toetust. Oleks väga tore, kui u võiks aidata mind sellega. hindama

vBET
05-05-10, 12:10
Hello. Me rõõmuga teid aidata. Pange tähele, et teistesse foorumitesse meie toetus on piiratud.

Palun anna meile veateade, mis saad ja ka sisu mall, mis sa muutunud, või ainult osa, kuid osa muutustega.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1