PDA

Zobacz pełną wersję: Ustawianie flagi różnych pozycji



sKippah
04-05-10, 15:30
Hello. Pytałem na to pytanie również na vborg, ale nie dostałem odpowiedzi, więc chciałbym zapytać go tutaj ponownie i mam nadzieję uzyskać pomoc;) i nie płomienie klapsa oder;))

Cóż, chciałbym ustawić flagi na innej pozycji (patrz załącznik na vborg w modów z vb4.0 - i zawsze pojawia się błąd podczas przesyłania), ale nie wiesz jak go zrealizować. Im zamknąć noob w kodowanie i potrzebują wsparcia dla tego. Byłoby bardzo miło, jeśli u może mi pomóc z tym. doceniać

vBET
05-05-10, 12:10
Hello. Chętnie pomożemy. Należy pamiętać, że na innych forach naszego wsparcia jest ograniczona.

Proszę dać nam komunikat o błędzie, który pojawi się, a także treści szablonu, które zostały zmienione, czy tylko część, ale część na zmiany.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1