PDA

View Full Version: Setting karogus citā stāvoklī



sKippah
04-05-10, 15:30
Hello. Man bija pamatots jautājums arī par vborg bet nav got atbilde, un es vēlētos lūgt šeit atkal, un cer saņemt kādu palīdzību;) un nav liesmas oder pliķis;))

Nu, es gribētu noteikt Karogi par atšķirīga nostāja (skatīt pielikumu par vborg jo mods ir vb4.0 - Es vienmēr saņemt Kļūda augšupielādējot), bet nav pārliecināts par to, kā to īstenot. Im atmest noob kodēšanas un ir nepieciešams zināms atbalsts šim. Būtu ļoti jauki, ja u varētu man palīdzēt ar to. novērtēt

vBET
05-05-10, 12:10
Hello. Mēs labprāt palīdzēsim jums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka citiem forumiem mūsu atbalstu ir ierobežota.

Lūdzu, sniedziet mums kļūdas ziņojumu, kas jums, kā arī veidnes, kas jums mainīt, vai tikai daļu satura, bet ar izmaiņām daļu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1