PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Προειδοποιήσεις σε Guest Cache



meto
12-08-10, 22:29
Έχω προειδοποιήσεις για την cache πελάτες μου "

Προειδοποίηση: filemtime () [function.filemtime]: Stat απέτυχε για [διαδρομή] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html σε [διαδρομή] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53
Για να επιλύσετε αυτό έχω αλλάξει γραμμή 53:

if ((χρόνος () - filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName) <= $ timeAllowed) & & vbet_verify_ip_ban (!)) {
να:

@ $ FileTime = filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName)?
if ((χρόνος () -! $ fileTime <= $ timeAllowed) & & vbet_verify_ip_ban ()) {
Ελπίδα που βοηθά.

PS.
Τρίβουμε πράγμα που Cache Guest είναι. Τώρα δεν υπάρχει καμία ανάγκη για την αγορά vB Βελτιστοποίηση Pro: PI νομίζω ότι θα πάρει μια άλλη vBET για τη δεύτερη forum μου. Cheers.

kamilkurczak
13-08-10, 10:54
Χμμ. Η επιλογή αυτή έχει δοκιμαστεί και όλα ήταν εντάξει. Θα ελέγξω ξανά και θα προσπαθήσω τον κωδικό σας.

Θα ήθελα να αναπαράγουν αυτό το θέμα έτσι - μπορεί να σας περιγράψω εδώ τι πρέπει να κάνω για να έχουν αυτό το θέμα στο φόρουμ δοκιμής μου; Μπορείτε να το εξηγήσετε;

Ευχαριστίες

meto
13-08-10, 11:46
Δοκιμάστε PHP 5.3.3 με "error_reporting = E_ERROR | E_WARNING», που θα είναι η εικασία μου. Επίσης, χρήση Litespeed, αλλά νομίζω ότι είναι άνευ σημασίας.

kamilkurczak
23-08-10, 14:51
Έλεγξα τον κωδικό σας και σε σύγκριση με κωδικό vBET. Ο κώδικάς σας δουλεύει: cache γράφονται και READED. vBET κωδικός λειτουργεί καλά βέβαια.
Εξακολουθώ να αναπαράγουν Λοξοτομώ το θέμα αυτό το φόρουμ δοκιμής μας. Αν μπορείτε - μπορείτε να το περιγράψω καλύτερα.
Μπορεί να είναι αυτό είναι ειδικά για το φόρουμ σας.

meto
25-08-10, 12:32
Προειδοποίηση: filemtime () [function.filemtime]: Stat απέτυχε για [διαδρομή] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html σε [διαδρομή] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53
Είναι μια προειδοποίηση γι 'αυτό πρέπει να σχετίζεται με error_repporting ρυθμίσεις και δεν θα πρέπει να είναι PHP συγκεκριμένη έκδοση (ή ας πούμε 5.x).

Αν θέλετε περισσότερες ανατροφοδότηση επικοινωνήσετε μαζί μου μέσω GG: 1701610.

kamilkurczak
25-08-10, 12:34
Ευχαριστώ για αυτό. :)

StarBuG
15-09-10, 10:57
Έχουν το ίδιο πρόβλημα

vBET
15-09-10, 15:43
Παρακαλούμε να χρησιμοποιήσετε μόνο λύση που προτείνεται στην πρώτη θέση:) Αυτό θα διορθωθεί σε επόμενη έκδοση.

vBET
17-10-10, 10:07
Διορθωθεί και θα συμπεριληφθεί επίσημα στην επόμενη έκδοση:)

meto
17-10-10, 13:41
Πότε θα ήταν αυτό; :>

vBET
17-10-10, 20:27
Αυτή τη στιγμή δεν έχουμε επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας. Είμαστε κατά τη διάρκεια της διαδικασίας πρόσληψης, έτσι ώστε μετά από αυτό θα είμαστε σε θέση να διηγηθούν την παραγωγικότητά μας, διαθέτει σχέδιο για την επόμενη έκδοση και ούτω καθ 'εξής:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1