PDA

View Full Version: Atrisinātas Brīdinājumiem Viesu Cache



meto
12-08-10, 22:29
Man brīdinājumus par manu viesu cache "

Brīdinājums: filemtime () [function.filemtime]: stat neizdevās [ceļu] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php par 53 līniju
Lai atrisinātu tā es esmu mainījies līnija 53:

if ((laiks () - filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName) <= $ timeAllowed) & & vbet_verify_ip_ban (!)) {
līdz:

@ $ FileTime = filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName);
if ((laiks () -! $ fileTime <= $ timeAllowed) & & vbet_verify_ip_ban ()) {
Hope that helps.

PS.
Grate lieta, ka Guest Cache ir. Tagad nav pirkšanas vB Pilnveidot Pro nepieciešams: PI domāju, ka es nopirkšu vēl vBET par manu otro forumā. Cheers.

kamilkurczak
13-08-10, 10:54
hmm. Šī iespēja tika testēts un viss bija ok. Es, pārbaudiet to vēlreiz, un es centīšos savu kodu.

Es vēlētos attēlot šo jautājumu tā - vai jūs varat aprakstīt šeit, kas man būtu jādara, lai šo jautājumu savā pārbaudes forumā? Vai jūs varat izskaidrot to?

Paldies

meto
13-08-10, 11:46
Mēģiniet PHP 5.3.3 ar "error_reporting = E_ERROR | E_WARNING", tas būtu mans minējums. Es arī izmantot LiteSpeed bet es domāju, tas ir būtiski.

kamilkurczak
23-08-10, 14:51
I pārbauda savu kodu, un es, salīdzinot ar vBET kodu. Jūsu kods darbojas: cache ir rakstīti un READED. vBET kods darbojas labi, protams.
Es joprojām aprunāt atveidot šo jautājumu par mūsu testu forumā. Ja jūs varat - jūs varat aprakstīt labāk.
Drīkst tas ir raksturīgi jūsu forumā.

meto
25-08-10, 12:32
Brīdinājums: filemtime () [function.filemtime]: stat neizdevās [ceļu] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html in [ceļš] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php par 53 līniju
Tas ir brīdinājums, lai tā ir saistīta ar error_repporting uzstādījumus, un tos nedrīkst PHP versija konkrētiem (vai ļaujiet pateikt 5.x).

Ja vēlaties vairāk atsauksmes sazināties ar mani caur GG: 1.701.610.

kamilkurczak
25-08-10, 12:34
Paldies par to. :)

StarBuG
15-09-10, 10:57
Ir tāda pati problēma

vBET
15-09-10, 15:43
Lūdzu, tikai izmantot ierosināto risinājumu pirmajā post:) Tas tiks izlabotas nākamajā release.

vBET
17-10-10, 10:07
Laboti un tiks oficiāli iekļauti nākamajā presei:)

meto
17-10-10, 13:41
Kad tas var būt? :>

vBET
17-10-10, 20:27
Uz šo brīdi mums nav oficiālās izlaišanas datumu. Mēs esam laikā darbā pieņemšanas procesu, lai pēc tam mēs varēsim atstāstīt mūsu produktivitāti, plānu iezīmes nākamo atbrīvošanu un tā tālāk:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1