PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Konuk Cache Uyarılar

meto
12-08-10, 22:29
Ben "benim konuk önbellek uyarılar var

Uyarı: filemtime () [function.filemtime]: stat [yol] [yol] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html için başarısız / hattı 53 / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
Ben hattı 53 değiştirdik gidermek için:

if ((time () - filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName) <= $ timeAllowed) & vbet_verify_ip_ban ()) {
için:

@ $ FILETIME = filemtime ($ vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time () - $ FILETIME <= $ timeAllowed) & vbet_verify_ip_ban ()) {
Yardımcı olur umarım.

PS.
Ziyaretçi Önbellek şey rendeleyin. Şimdi vB Optimize Pro almaya gerek yoktur: PI benim ikinci forum için başka bir BB alırsınız düşünüyorum. Şerefe.

kamilkurczak
13-08-10, 10:54
Üzgünüm. Bu seçenek, test edilmiş ve herşey yolunda idi. Ben tekrar kontrol eder ve ben kodu çalışacaktır.

Ben bu yüzden bu sorunu yeniden istiyorum benim test forumda bu konuda ne yapması gerektiğini burada açıklamak? Bunu açıklayabilir misin?

Teşekkürler

meto
13-08-10, 11:46
Benim tahminim olurdu | E_WARNING = E_ERROR error_reporting "PHP 5.3.3 ile deneyin. Ben de LiteSpeed kullanabilirsiniz ama alakasız olduğunu düşünüyorum.

kamilkurczak
23-08-10, 14:51
Ben kodunuzu kontrol ve BB kodu ile karşılaştırıldığında. Kodunuz: önbellek yazılı ve readed. BB kod tabii ki iyi bir çalışma.
Ben hala, cant test forumu bu sorunu yeniden. Eğer yapabiliyorsanız daha iyi tarif edebilirim.
Bu foruma özel olabilir.

meto
25-08-10, 12:32
Uyarı: filemtime () [function.filemtime]: stat [yol] [yol] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html için başarısız / hattı 53 / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
Bu bir uyarı ayarları error_repporting ilgili olmalı ve PHP sürümü (ya da 5.x söylemek izin) özel olmamalıdır.

Daha fazla geribildirim istiyorsanız GG yoluyla bana ulaşın: 1.701.610.

kamilkurczak
25-08-10, 12:34
Bunun için teşekkür ederiz. :)

StarBuG
15-09-10, 10:57
Aynı sorun var

vBET
15-09-10, 15:43
Sadece ilk yazılan önerilen çözüm kullanın:) Bu, bir sonraki sürümde düzeltilecek.

vBET
17-10-10, 10:07
Düzeltilmiş ve resmen sonraki sürümünde dahil olacak:)

meto
17-10-10, 13:41
Zaman olurdu? :>

vBET
17-10-10, 20:27
Bu noktada resmi çıkış tarihi yoktur. Biz işe alım sürecinde, bu nedenle bundan sonra biz ve böylece bir sonraki sürümü için verimlilik, plan özellikleri anlatmak için mümkün olacak:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1