КПК

Перегляд повної версії: Вирішений vBET 3.3.4 проблеми з продуктивністю



rootksk
23-06-10, 10:24
vBET 3.3.4 оновлений, але проблеми з продуктивністю. навантаження на сервер до 50 і 60


Мій форум щоденно uniqie удар: 100,000
Моя база даних 6 ГБ


Вивантаження навантаження плагін сервер нормальної
Навантаження плагін навантаження на сервер дуже високою

Версія 3.3.3 таких проблем не було дюйма, але оновлений до 3.3.4 проблема початку

Примітка: Sory англійськи мій


Vbulletin 3.8.5
Vbseo 3.3.2

vBET
23-06-10, 18:17
Це дивно. Ти включив Повний Кеш файлів для гостей? Якщо так - чи можете ви підтвердити, що кеш-файли створюються? Якщо ні - будь ласка, додайте відповідні привілеї для каталогу кеша.

Також, будь ласка, скажіть, яку версію vBSEO ви використовуєте (якщо такі є) і перевірити у ваші інструменти для веб-майстрів чи є у вас перенаправлення петель. Це єдина річ, яка приходить до мене, які можуть бути причиною такої поведінки деяких перенаправлення циклу. Також перевірте самі вручну деяких перекладених сторінок, архів і так далі - і дайте нам знати, якщо ви знайдете деякі сторінки, яка не працює.

vBET
23-06-10, 19:53
Вибачте - я щойно відзначили, що ви написали vBSEO версії і він ударив мене. Один з наших користувачів вже зазначалося петлею перенаправлення на цій версії vBSEO. Оновлення для vBSEO 3.5.1 вирішена проблема. Тому, будь ласка, поновіть vBSEO і, швидше за все він буде вирішувати питання. Крім того - ви можете PM мені деталі доступу до панелі адміністратора і FTP, і я можу знайти рішення для цієї версії vBSEO.

rootksk
24-06-10, 12:20
Проблема вирішена. vbseo оновлення до 3.5.1:)

спасибі

vBET
24-06-10, 12:26
ОТЖЕ:) Проте ми не маємо уявлення, чому ці перенаправлення петлі відбувається в попередніх версіях vBSEO, але я вважаю, що найкраща підказка до зроблені оновлення. Радий що все гаразд зараз:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1