PDA

View Full Version: Riješen vBET 3.3.4 Izvedba problema



rootksk
23-06-10, 10:24
vBET 3.3.4 ažurirati, ali performanse problem. opterećenja poslužitelja do 50 i 60


Moj forum svakodnevno uniqie hit: 100,000
Moja baza podataka 6 GB


Pražnjenje čep poslužitelj učitavanje normalno
Učitaj čep poslužitelj učitavanje je vrlo visoka

3.3.3 verzija nije imao takvih problema, ali i. nadograditi na 3.3.4 problema pokrenuti

Napomena: uprava i obrana, moj engleski


VBulletin 3.8.5
Vbseo 3.3.2

vBET
23-06-10, 18:17
To je čudno. Jeste li uključili Puni datoteke cache za goste? Ako da - mogu vam potvrditi da su datoteke predmemorije stvorio? Ako ne - dodajte odgovarajuće privilegije za predmemorija direktorija.

Također molimo Vas da koju verziju vBSEO koju koristite (ako ih ima) i provjeriti u Alatima za webmastere da li vi imati bilo koji preusmjeravanje petlje. To je jedina stvar koja dolazi k meni, koje bi mogle biti uzrok takvog ponašanja nekih preusmjeravanje petlje. Također provjerite sami ručno neke prevedene stranice, arhive i dr. - i javite nam ako nađete neke stranice koja ne radi.

vBET
23-06-10, 19:53
Žao nam je - ja samo napomenuo da je napisao vBSEO verziju i to hit me. Jedan od naših korisnika već navedeno looped redirections na ovom vBSEO verziji. Update na vBSEO 3.5.1 riješiti problem. Dakle, molimo vas da ažurirate svoje vBSEO i najvjerojatnije će se riješiti problem. Također - ti PM me može pristupiti pojedinosti svoje Admin CP i FTP i ja mogu pronaći rješenje za to vBSEO verziju.

rootksk
24-06-10, 12:20
Problem je riješen. vbseo nadograditi na 3.5.1:)

hvala

vBET
24-06-10, 12:26
U redu, tako:) Još uvijek nemamo pojma zašto oni redirections petlje se javlja u prethodnim verzijama vBSEO, ali pretpostavljam da je najbolje savjet je napravio nadogradnju. Drago mi je da je u redu sada:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1