PDA

View Full Version: Cum să lucreze în vBET litespeed?



symbianist
14-07-10, 13:22
Cum să lucreze în vBET litespeed? Am observat vBET nu este de lucru pe litespeed. Este arată
Nevalid Forum specificate. Dacă aţi urmat un link valabil, vă rugăm să anunţaţi administratorul
Va rugam sa pentru ajutor.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Nu ştiu cum său de lucru pe litespeed.

Pot sa-mi spui - vBulletin este de lucru pe acest server?

acum, Michał este în vacanţă. I cant a verifica aceasta (i nu au acces pentru a face acest), vă rugăm să aveţi răbdare.

symbianist
15-07-10, 07:34
VBulletin lucrează la litespeed foarte bună, numai vBET nu este de lucru.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ok, i se va incerca sa contacteze cu Michał. rog sa aveti rabdare:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Am actualizat doar placa mea de a LiteSpeed, de asemenea, astăzi, şi pot să confirm că vBET nu funcţionează cu el. Deci, eu sper ca voi putea veni cu o soluţie. A trebuit să mă întorc la Apache pentru acum.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Multumesc Taur. Eu va spun Michał despre acest lucru.

Taurus
17-07-10, 07:03
Când va fi Michal înapoi? Singurul motiv pentru care eu acum nu pot folosi LiteSpeed (pe care am platit pentru) este din cauza vBET. Chiar am nevoie de acest lucru să fie sortate. Multumesc!

symbianist
17-07-10, 07:47
Am într-adevăr nevoie pentru a lucra această too.please frate on-line. mulţumiri,

symbianist
17-07-10, 08:12
Ia act de faptul că am instalat deja iconv şi curl, dar încă nu de lucru.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michał va fi pe forum în cadrul mondey .. rugăm să aveţi răbdare,
pare rău pentru că

symbianist
18-07-10, 05:17
Am încercat, de asemenea, googletest şi am primit unele erori. Gazdă meu mi-a spus că conexiune la Google este în regulă. De fapt, i-au sitemap Google, care este de lucru bine.
Ca i rula googletest, uneori, am primit eroare de ecran de reţea şi, uneori, acest lucru:

Începând cu testul de traducere
Rezultatul testului:
Eroare de încercare: nu a putut conecta la gazdă
Timpului de conectare (ms): 3003.3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Am încercat, de asemenea, googletest şi am primit unele erori. Gazdă meu mi-a spus că conexiune la Google este în regulă. De fapt, i-au sitemap Google, care este de lucru bine.
Ca i rula googletest, uneori, am primit eroare de ecran de reţea şi, uneori, acest lucru:

Am avut aceeasi problema acum cateva zile. Am sugerăm să contactaţi compania dvs. de găzduire şi să le cereţi să verifice permisiunea dumneavoastră şi setările de firewall. Dă-le link-ul pentru googletest dumneavoastră.

symbianist
20-07-10, 08:30
Va rugam sa ajutati admin despre această problemă.

vBET
20-07-10, 21:25
Max:) Ne cerem scuze pentru întârzieri - doar s-au întors din vacanţe şi eu sunt aici pentru a vă serv cu sprijinul nostru:)

Vă rugăm să consultaţi aici pentru discuţii cu litespeed răspuns cum să-l utilizaţi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - nu testat, încă, doar pe baza răspuns ghidul, dar nu ezitaţi să-l test cu versiune gratuită. În caz de probleme - vă rugăm să scrieţi acolo descriere cauză exactă şi vom lucra în această:)

vBET
20-07-10, 21:26
Cum să lucreze în vBET litespeed? Am observat vBET nu este de lucru pe litespeed. Este arată
Nevalid Forum specificate. Dacă aţi urmat un link valabil, vă rugăm să anunţaţi administratorul
Va rugam sa pentru ajutor.

Doar folosi normele necesare htaccess:.)

vBET
20-07-10, 21:29
Am încercat, de asemenea, googletest şi am primit unele erori. Gazdă meu mi-a spus că conexiune la Google este în regulă. De fapt, i-au sitemap Google, care este de lucru bine.
Ca i rula googletest, uneori, am primit eroare de ecran de reţea şi, uneori, acest lucru:

Aceasta este o problemă între server-ul dvs. şi Google. Am scris exact Google de testare pentru a determina astfel de situaţii. Nu are nimic comun cu vBET - serverul dvs. au doar probleme cu conexiuni Google - ar trebui sa o nota de la furnizorul tau de gazduire.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1