PDA

View Full Version: Kako do dela vBET v litespeed?



symbianist
14-07-10, 13:22
Kako do dela vBET v litespeed? Opazil sem, vBET ne deluje na litespeed. To se kaže
Neveljavna določeno Forum. Če ste sledili veljavno povezavo, prosimo, obvestite administratorja
Prosim za pomoč.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Ne vem, kako je svoje delo na litespeed.

Ali mi lahko poveste - vBulletin dela na tem strežniku?

Zdaj, Michał je na dopustu. Morem pogledat (i nimajo dostopa za to), vas prosimo za potrpljenje.

symbianist
15-07-10, 07:34
VBulletin dela na litespeed zelo dobra, le vBET ne deluje.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ok, bom poskusil priti v stik z Michał. Prosimo, bodite potrpežljivi:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Pravkar sem nadgraditi svoj svet, da tudi LiteSpeed danes, in lahko potrdim, da vBET ne deluje z njim. Zato upam, da vama lahko prišli do rešitev. Moral sem se vrniti na Apache za zdaj.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Hvala Taurus. Bom rekel Michał o tem.

Taurus
17-07-10, 07:03
Kdaj bo Michal nazaj? Edini razlog, da sem zdaj, ne more uporabljati LiteSpeed (kar sem plačal za) je zaradi vBET. Res moram to treba sortirati. Hvala!

symbianist
17-07-10, 07:47
Res moram delati to too.please spletu bro. hvala,

symbianist
17-07-10, 08:12
Upoštevajte, da sem že nameščen iconv in curl, vendar še vedno ne deluje.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michał bo na forum v mondey .. Prosimo, bodite potrpežljivi,
žal za to

symbianist
18-07-10, 05:17
Poskušal sem googletest tudi in sem dobil nekaj napak. Moja gostiteljica mi je povedal, da je povezava z google v redu. Pravzaprav imam google sitemap, ki deluje v redu.
Kot sem teči googletest, včasih sem dobil zaslon omrežje napak in včasih tudi to:

Začetek Prevod
Rezultat testa:
Test napaka: ne more povezati z gostiteljico
Povezava čas (ms): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Poskušal sem googletest tudi in sem dobil nekaj napak. Moja gostiteljica mi je povedal, da je povezava z google v redu. Pravzaprav imam google sitemap, ki deluje v redu.
Kot sem teči googletest, včasih sem dobil zaslon omrežje napak in včasih tudi to:

Sem imel isti problem pred nekaj dnevi. Jaz se obrnite na gostovanje podjetje in ga prosite za pregled dovoljenj in požarnega zidu. Dajte jim povezavo za vaše googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Prosim, pomagajte admin o tem vprašanju.

vBET
20-07-10, 21:25
Hi:) Žal mi je za zamudo - Just vrnil iz počitnic in sem tukaj, da vam stor z našo podporo:)

Oglejte si tukaj za litespeed razpravo z odgovorom, kako jo uporabljati: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - ni preizkušen še, samo na podlagi odgovora uporabnika, vendar vas prosimo, da ga test z brezplačna različica. V primeru vprašanj - pišite obstaja natančen opis vprašanje in bomo delo na tem:)

vBET
20-07-10, 21:26
Kako do dela vBET v litespeed? Opazil sem, vBET ne deluje na litespeed. To se kaže
Neveljavna določeno Forum. Če ste sledili veljavno povezavo, prosimo, obvestite administratorja
Prosim za pomoč.

Samo uporabljajo obvezne predpise htaccess:.)

vBET
20-07-10, 21:29
Poskušal sem googletest tudi in sem dobil nekaj napak. Moja gostiteljica mi je povedal, da je povezava z google v redu. Pravzaprav imam google sitemap, ki deluje v redu.
Kot sem teči googletest, včasih sem dobil zaslon omrežje napak in včasih tudi to:

To je vprašanje med strežnikom in Google. Mi je zapisal Google preizkus točno določiti takšnih situacijah. To nima nič skupnega z vBET - vaš server samo še težave s povezavami Google - si mora upoštevajte, da svojega ponudnika gostovanja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations