PDA

Zobacz pełną wersję: vBET 4.0 może nie tak szybko



vBET
19-02-10, 15:01
Hi.

Szczerze mówiąc byliśmy gotowi dziś na zwolnienie vBET4.0.0 Jest jeden, ale - to było testowane na vBulletin4.0.1 Przed produkcji zrobiliśmy szybki test pod 4.0.2 i wydaje się, że jest totalny bałagan z adresami URL (przekierowań i kodowania).

Więc teraz jesteśmy strojenie vBET4.0.0 dla vBulletin4.0.2 i istnieje możliwość, że będziemy musieli poczekać ze zwolnieniem do vB4.0.3 - odkrywamy poważny błąd w vB4.0.2, który nie pozwala nam na wydanie teraz (Wymuszanie Canonical URL "Całkowity" - nie działa dla IE i Opera - vBulletin Community Forum - Projekty (http://www.vbulletin.com/forum/project.php?issueid=36408)).

Być może będziemy pracować na nasze własne rozwiązanie próbuje się cały ten problem, jeśli mamy rozwiązać inne problemy URL, który pojawia się w vB4.0.2

krisp
22-02-10, 00:11
Są stałe 250 błędy w najnowszej wersji! Mogę sobie wyobrazić, jego dość trudne deveolping kompleksowy mod, jeżeli dokonają zmian w kodzie może 700-800 w ciągu pierwszych 4-5 miesięcy cyklu życia vBulletin 4. Moja strategia jest, aby nie dotknąć vBulletin 4 przez kilka miesięcy w każdym razie.

Smiggy
22-02-10, 17:59
Są stałe 250 błędy w najnowszej wersji! Mogę sobie wyobrazić, jego dość trudne deveolping kompleksowy mod, jeżeli dokonają zmian w kodzie może 700-800 w ciągu pierwszych 4-5 miesięcy cyklu życia vBulletin 4. Moja strategia jest, aby nie dotknąć vBulletin 4 przez kilka miesięcy w każdym razie.

Całkowicie się zgadzam.

Zamierzam trzymać się z 3,8 na długo jeszcze.

BB 4 w istocie nigdy nie będzie GOLD jeśli wziąć pod uwagę produkt, którego miał przed uaktualnieniem (3.8) i jak te nowe błędy są wstecznie wpływu na inne funkcje domyślne BB, gdy nie było nawet dotknąć, mam tu na myśli żadnych zmian w kodu.

Brak sytuacji wygrać, więc jest o 3,8. : D

vBET
22-02-10, 23:19
Tak, to jest ból zapewnić oprogramowanie w zależności od czegoś w kodzie nie bardzo stabilny ...

Tak czy inaczej - po kilku dniach testów i wyszukiwanie i korekta kilku kwestii, a także znaleźć kilka kwestii, które muszą być korygowane przez BB zespół jako błąd BB myślimy, że są gotowe do beta. To będzie nie możliwe do wyjścia z BETA etapie tak długo, jak vB4 nie będzie GOLD, ale większość rzeczy mają się dobrze i wiele osób czeka na vBET4.0 Więc myślę, że jesteśmy gotowi na to jak możemy być w tej sytuacji;)

dacho
04-03-10, 18:55
Chociaż wszyscy chcą obfite systemu VB4, czekać cierpliwie, aż nie byłoby naprawić to będzie działać prawidłowo .... Moment dłużej niż do VB4 nie sugeruje, aby przesunąć jeszcze. Myliłem ja zaktualizować system do 4: (

vBET
05-03-10, 00:30
Chociaż wszyscy chcą obfite systemu VB4, czekać cierpliwie, aż nie byłoby naprawić to będzie działać prawidłowo .... Moment dłużej niż do VB4 nie sugeruje, aby przesunąć jeszcze. Myliłem ja zaktualizować system do 4: (

Tak - Zakładam, że nie wszystkie kocha vBulletin 4;) Ale wciąż mamy klientom, którzy chcą vBET dla vBulletin 4, tak dajemy sobie:)

shikeren
14-03-10, 17:13
Szybko rośnie, paliwo, chcąc zrobić szczegóły SEO

vBET
14-03-10, 18:06
Szybko rośnie, paliwo, chcąc zrobić szczegóły SEO

Wcale nie:) Proszę pamiętać, że nie czyni go od nowa - już działa, dobrze przetestowany kod, który po prostu musiał zintegrować z nową wersją BB:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations