PDA

Teljes verzió megtekintése: vBET 4,0 talán nem ilyen hamar



vBET
19-02-10, 15:01
Szia.

Őszintén szólva már készen álltak ma kiadása vBET4.0.0 van egy, de - azt tesztelték vBulletin4.0.1 gyártás előtt tettünk gyors teszt alatt 4.0.2, és úgy tűnik, hogy teljes káosz az URL-ek (átirányítás és kódolás).

Szóval most mi tuning vBET4.0.0 a vBulletin4.0.2, és lehetőség van, hogy meg kell várni, amíg a kiadás vB4.0.3 - rájövünk, komoly hibát vB4.0.2, amely nem teszi lehetővé számunkra, hogy engedje már (érvényesítése Canonical URL "szigorú" - nem működik IE és Opera - vBulletin Közösségi Fórum - Projektek (http://www.vbulletin.com/forum/project.php?issueid=36408)).

Talán fogunk dolgozni a saját megoldást próbál találni kerek ez a kérdés, ha megoldásában más URL kérdések megjelenő vB4.0.2

krisp
22-02-10, 00:11
Ezek a fix 250 hibákat a legújabb kiadás! El tudom képzelni, hogy meglehetősen nehéz deveolping átfogó mod, ha azok esetleg 700-800 kódot változások során az első 4-5 hónapban az életciklus vBulletin 4. Saját stratégia, hogy ne érintse vBulletin 4 több hónapig egyébként.

Smiggy
22-02-10, 17:59
Ezek a fix 250 hibákat a legújabb kiadás! El tudom képzelni, hogy meglehetősen nehéz deveolping átfogó mod, ha azok esetleg 700-800 kódot változások során az első 4-5 hónapban az életciklus vBulletin 4. Saját stratégia, hogy ne érintse vBulletin 4 több hónapig egyébként.

Teljesen egyetértek.

Kívánom, hogy kibír 3,8 sokáig még.

BB 4 lényegében soha nem lesz GOLD, ha figyelembe vesszük a terméket, még a frissítés előtt (3.8), és hogyan ezek az új hibák visszamenőleges hatással más alapértelmezett tulajdonságait vB, amikor még nem is érintette, az, hogy értem nem változott kódot.

Nem előnyös helyzet így szól 3.8. : D

vBET
22-02-10, 23:19
Igen ez a fájdalom, hogy a szoftver attól függően, hogy valami nem túl stabil, a kód ...

Egyébként - miután néhány napos tesztek és megtalálása és kijavítása néhány kérdést, és megállapította néhány kérdést, amelyeket ki kell javítani a BB csapat BB bug úgy véljük, készen áll a béta. Ez nem lesz lehetséges, hogy menjen ki a béta állapotú, amíg VB4 nem lesz GOLD, de a legtöbb dolog jól megy, és sokan várnak vBET4.0 Szóval azt hiszem, készen állunk rá, mint mi lehet a ez a helyzet;)

dacho
04-03-10, 18:55
Bár mindannyian szeretnénk egy kiadós rendszer VB4, várjunk türelmesen, amíg azt rögzíti, hogy megfelelően fog működni .... Moment hosszabb, mint a VB4 Én nem javaslom, hogy mozogni sem. Tévedtem csináltam frissíteni a rendszert a 4: (

vBET
05-03-10, 00:30
Bár mindannyian szeretnénk egy kiadós rendszer VB4, várjunk türelmesen, amíg azt rögzíti, hogy megfelelően fog működni .... Moment hosszabb, mint a VB4 Én nem javaslom, hogy mozogni sem. Tévedtem csináltam frissíteni a rendszert a 4: (

Igen - Feltételezem, hogy nem minden szereti vBulletin 4;) De még mindig az ügyfelek, aki meg akarja vBET a vBulletin 4 így adja meg:)

shikeren
14-03-10, 17:13
Gyorsan növekszik, az üzemanyag, remélve, hogy nem a részletek a SEO

vBET
14-03-10, 18:06
Gyorsan növekszik, az üzemanyag, remélve, hogy nem a részletek a SEO

Egyáltalán nem:) Ne feledje, hogy nem vagyunk téve a semmiből - már működő, jól kipróbált kód, amit csak kellett, hogy integrálja az új változat BB:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1