PDA

View Full Version: vBET 4,0 možda i ne tako brzo



vBET
19-02-10, 15:01
Bok.

Iskreno smo spremni i danas za oslobađanje vBET4.0.0 Postoji jedan, ali - to je bio testiran na vBulletin4.0.1 prije proizvodnje smo napravili brzi test pod 4.0.2 i čini se da je ukupna nered s URL-ovima (redirections i kodiranje).

Dakle, sada smo tuning vBET4.0.0 za vBulletin4.0.2 i postoji mogućnost da ćemo morati pričekati s puštanje na slobodu do vB4.0.3 - otkrivamo ozbiljan bug u vB4.0.2 koji ne dopušta nam da otpustite sada (provođenje Canonical URL "Strogi" - ne radi za IE i Operu - vBulletin Forum - Projekti (http://www.vbulletin.com/forum/project.php?issueid=36408)).

Možda ćemo raditi na vlastitom rješenja pokušava doći k sebi to pitanje, ako smo riješiti drugim URL-pitanja koja se pojavljuje u vB4.0.2

krisp
22-02-10, 00:11
Oni su fiksne 250 bugova u najnovije izdanje! Ja mogu zamisliti svoj prilično teško deveolping sveobuhvatan mod, ako oni čine možda 700-800 kod promjene tijekom prvih 4-5 mjeseci životni ciklus vBulletin 4. Moja strategija je da ne dira vBulletin 4 za nekoliko mjeseci ionako.

Smiggy
22-02-10, 17:59
Oni su fiksne 250 bugova u najnovije izdanje! Ja mogu zamisliti svoj prilično teško deveolping sveobuhvatan mod, ako oni čine možda 700-800 kod promjene tijekom prvih 4-5 mjeseci životni ciklus vBulletin 4. Moja strategija je da ne dira vBulletin 4 za nekoliko mjeseci ionako.

Ja potpuno suglasni.

Namjera mi je stick sa 3,8 za dugo vremena još.

vB 4 u biti nikada neće biti zlato se smatra da je proizvod koji je prije nadogradnje (3,8) i kako sve ove nove greške naknadno utječu na druge zadane značajke vB kada se čak nisu niti dotakla, tako da mislim nema promjena u kod.

Nema win situacija, tako da je sve o 3,8. : D

vBET
22-02-10, 23:19
Da, to je bol nudi softver, ovisno o nešto nije jako stabilan u kodu ...

U svakom slučaju - nakon nekoliko dana testiranja i pronalaženja i ispravljanja nekoliko pitanja, kao i pronalaženje nekoliko pitanja koja moraju biti korigiran po vB tima vB bug mislimo da smo spremni za beta puštanje. To neće biti moguće izaći beta fazi dok vB4 neće biti zlato, ali većina stvari idu dobro, a mnogi ljudi su čekali vBET4.0 Mislim da smo spremni za to koliko možemo biti u ovu situaciju;)

dacho
04-03-10, 18:55
Iako smo svi žele srdačna sustav VB4, strpljivo čekati dok se ne bih popraviti da će ispravno raditi .... Trenutak duže nego VB4 ne bih predložiti da se presele još. Bio sam u krivu sam nadograditi moje sustava 4: (

vBET
05-03-10, 00:30
Iako smo svi žele srdačna sustav VB4, strpljivo čekati dok se ne bih popraviti da će ispravno raditi .... Trenutak duže nego VB4 ne bih predložiti da se presele još. Bio sam u krivu sam nadograditi moje sustava 4: (

Da - Pretpostavljam da nije sve voli vBulletin 4;) Ali još uvijek imamo klijente koji žele vBET za vBulletin 4 pa smo ga dati:)

shikeren
14-03-10, 17:13
Brzo rastu, gorivo, nadajući se da će se pojedinosti o SEO

vBET
14-03-10, 18:06
Brzo rastu, gorivo, nadajući se da će se pojedinosti o SEO

Uopće:) Imajte na umu da mi ne čineći ga od početka - što smo već rade, dobro testiran kod koji smo tek da se integriraju s novom verzijom VB:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1