PDA

View Full Version: Kurš mods ir jāatbalsta vBET?



vBET
10-11-09, 05:30
Labākā atbilde ir - visus iespējamos;)

Protams, daudzi mods nav vajadzīgs integrāciju. Bet katrs mod, kas ļaus rakstīt kādu veidu ziņas, vai arī izmantot pasta virsraksti būs nepieciešams zināms integrāciju.

Kurš mods jūs domājat, mums jāplāno pirmais?

Dodiet mums mājienu, un jūsu forums būs pilnībā integrēti ar vBET daudz ātrāk! :)

RootShell
20-02-10, 23:36
Es domāju, ka:
- VBadvanced.
- VbMediaWiki.
- IbProArcade (izmanto daudzos forumos).

Konstantin
21-02-10, 01:26
Cyb - Advanced Forum Statistika
[AJAX] Live Search

vBET
21-02-10, 11:57
- IbProArcade (izmanto daudzos forumos).

Tas viens nav nepieciešams integrācija - tas ir tulkots no vBET. Integrācija var pieprasīt tikai mods, kas:
- Rada jaunas iespējas pievienot lietotāju ziņas (lai atbalstītu valodu noteikšanu)
- Parāda ziņu virsrakstus (parsēt langtitile BBCode)
- Rāda ziņas pievieno pēc lapas, ģenerē (ar AJAX - tulkot AJAX rezultātiem)

badawidollah
10-04-10, 05:06
visu par optimizēt: D
piemēram, VB optimizēt lite

vBET
10-04-10, 20:33
visu par optimizēt: D
piemēram, VB optimizēt lite

Vai tas tiešām ir kādu vBET atbalsta? ... Lūdzu, tikai izmantot, un pārbaudīt. Kā mēs wrote vairums mods tikai darbs ar vBET un nav nepieciešama nekāda integrācija. Ti, šajā forumā mēs izmantojot VB optimizācija optimizācijas bez papildu pūles integrāciju.

Lūdzu, tikai vispirms pārbaudīt vai tas strādā:)

Kolbi
16-04-10, 19:37
VSA - Chatbox:)

Kolbi
26-04-10, 20:30
Vai tiešām jau ir noticis saistībā ar integrāciju? (VSA - Chatbox)

vBET
26-04-10, 23:30
Vai tiešām jau ir noticis saistībā ar integrāciju? (VSA - Chatbox)

Patiesībā mēs nesākām kādu chatboxes integrāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs esam laikā, jaunu darbinieku pieņemšana darbā, tik drīz vBET būs lielāka jauda:) Vēl - mums nebija plānota vēl chatboxes integrāciju, bet mēs redzam nozīme.

hotslot
27-04-10, 18:29
vbseo, google kartes.

Es nevaru saņemt savu Google Maps, lai auto tulkot

vBET
27-04-10, 21:07
vbseo, google kartes.

Es nevaru saņemt savu Google Maps, lai auto tulkot

Booth jau ir atbalstīta:) Ja Jums ir jautājums, kāds no šiem, lūdzu, izveidojiet jaunu tēmu traucējummeklēšanas - šis pavediens ir par jaunu integrāciju propozīcijas:)

trevis
12-05-10, 16:25
vbMediaWiki ******

VGF
23-05-10, 15:40
Es esmu vēl viens, kas piekrīt Konstantīns

Cyb - Advanced Forum Statistika

būtu lielisks papildinājums. Tam nevajadzētu būt pārāk grūti, lai pārvērstu vairāk.

Tāpat, šķiet, piemēram "Last Post" saites (mājas lapā) ir angļu valodā, pārejot uz citām valodām.

Es esmu gatavojas uzstādīt Thanks spraudnis drīz too. Neesmu mēģinājis, lai redzētu, ja tas nav pretrunā yet.

Abi ir ļoti populārs plugins.

Gaming Perfection
03-10-10, 01:34
Cyb - Advanced Forum Statistika


Es esmu vēl viens, kas piekrīt Konstantīns

Cyb - Advanced Forum Statistika

būtu lielisks papildinājums. Tam nevajadzētu būt pārāk grūti, lai pārvērstu vairāk.

1 to. Saite uz mod uz vb.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=235841).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1