КПК

Прагляд поўнай версіі: Якія моды павінны быць падтрыманы vBET?



vBET
10-11-09, 05:30
Лепшы адказ - усё гэта магчыма;)

Вядома, многія моды не мае патрэбы ў інтэграцыі. Але кожная мода, якая дасць магчымасць напісаць некалькі відаў паведамленняў, або будуць выкарыстоўваць паведамленні назвы будуць патрэбныя некаторыя інтэграцыі.

Якія моды вы думаеце, мы павінны інтэгравацца ў першую чаргу?

Дайце нам намёк і ваш форум будзе цалкам інтэграваная з vBET нашмат хутчэй! :)

RootShell
20-02-10, 23:36
Я думаю, што:
- VBadvanced.
- VbMediaWiki.
- IbProArcade (выкарыстоўваецца на шматлікіх форумах).

Konstantin
21-02-10, 01:26
CYB - Пашыраны Форум Статыстыка
[AJAX] Live Search

vBET
21-02-10, 11:57
- IbProArcade (выкарыстоўваецца на шматлікіх форумах).

Гэта не трэба інтэграцыі - яно перакладаецца vBET. Інтэграцыя можа патрабавацца толькі модов, якія:
- Стварае новыя спосабы дадання карыстацкіх паведамленняў (для падтрымкі мовы выяўлення)
- Паказвае паведамленне тытулаў (для разбору langtitile BBcode)
- Паказвае паведамлення дадаюцца пасля генерацыі старонкі (па AJAX - перавесці AJAX вынікі)

badawidollah
10-04-10, 05:06
усё пра аптымізацыі: D
як В. Б. аптымізаваць Lite

vBET
10-04-10, 20:33
усё пра аптымізацыі: D
як В. Б. аптымізаваць Lite

Гэта сапраўды мае патрэбу ў падтрымцы vBET? ... Калі ласка, проста выкарыстаць яго і праверыць. Як мы пісалі большасць модов проста працаваць з vBET і не маюць патрэбы ў якой-небудзь інтэграцыі. Гэта значыць на гэтым форуме мы выкарыстоўваем В. Б. Аптымізацыя для аптымізацыі без якіх-небудзь дадатковых намаганняў для інтэграцыі.

Калі ласка, проста праверыць у першую чаргу гэта працуе:)

Kolbi
16-04-10, 19:37
VSA - чата:)

Kolbi
26-04-10, 20:30
Сапраўды, ужо тое, што адбылося з пункту гледжання інтэграцыі? (VSA - чата)

vBET
26-04-10, 23:30
Сапраўды, ужо тое, што адбылося з пункту гледжання інтэграцыі? (VSA - чата)

На самай справе мы не пачыналі любы chatboxes інтэграцыі. Калі ласка, звярніце ўвагу, што мы падчас набору новых супрацоўнікаў, так хутка vBET будзе мець больш улады:) Яшчэ б - у нас не запланавана яшчэ chatboxes інтэграцыі, але мы бачым значэнне.

hotslot
27-04-10, 18:29
vbseo, Google Maps.

Я не магу атрымаць свой Google Maps для аўтаматычнага перакладу

vBET
27-04-10, 21:07
vbseo, Google Maps.

Я не магу атрымаць свой Google Maps для аўтаматычнага перакладу

Бут ўжо падтрымліваюцца:) Калі ў вас ёсць пытанне на любую з гэтых калі ласка, стварыце новую тэму ў ліквідацыі непаладак - гэта паток прапаноў аб новых інтэграцыі:)

trevis
12-05-10, 16:25
vbMediaWiki ******

VGF
23-05-10, 15:40
Я другое, які згодны з Канстанцінам

CYB - Пашыраны Форум Статыстыка

будзе выдатным дадаткам. Яна не павінна быць занадта жорсткай, каб канвертаваць больш.

Проста здаецца, "Апошняе паведамленне" спасылкі (на галоўнай старонцы) застаюцца на англійскай мове пры пераключэнні на іншыя мовы.

Я збіраюся ўсталяваць убудову Дзякуючы хутка. Не спрабаваў ці сумяшчальныя яшчэ.

Абодва яны вельмі папулярных убудоў.

Gaming Perfection
03-10-10, 01:34
CYB - Пашыраны Форум Статыстыка


Я другое, які згодны з Канстанцінам

CYB - Пашыраны Форум Статыстыка

будзе выдатным дадаткам. Яна не павінна быць занадта жорсткай, каб канвертаваць больш.

1 Да гэтага. Спасылка на мод на vb.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=235841).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1