PDA

View Full Version: Lai izskaidrotu Dažādas noklusējuma valodas dažādiem Subforums



Lundgren
18-04-11, 20:12
Iespēja noteikt noklusējuma valoda uz vienu forumu pamata. Līdzīgi yak983 ko jautāja par priekšvēlēšanu pārdošanas jomā.


Labdien, man ir 1 forumā rakstīt citas valodas

forums lang 1
sub forum lang 1
sub forum lang 1
sub forum lang 1

forums lang 2
sub forum lang 2
sub forum lang 2
sub forum lang 2


Kā 4.3.0 izmanto vidējo locekli grupu langauges (kā es to saprotu), un, ja ir atbalsts būt vairāku valodu grupās, varēja pieņemt, ka, ja kāds tajā pašā UserGroup kā sub forum tad šī valoda būs izmanto, ja nē, tad tas tiks uzskatīts, ka valodas noteikts lietotāja profils ir izmantots.

kamilkurczak
19-04-11, 08:28
lūdzu, pasakiet man whitch versija vBET jūs izmantot? un ielīmējiet šeit URL, lai jūsu forumā - es pārbaudīt konfigurāciju.

Paldies

Lundgren
19-04-11, 10:44
Man nav versija vBET instalēta (foruma vietā joprojām atrodas attīstības procesā / konfigurāciju). Pavisam nesen uzzināju par šo mod, un sapratu, ka tā, iespējams, palīdzēs man immensly. Bet, kā es varētu atrast tikai yak983 amats par tēmu, un nekas cits, man to par īpašu pieprasījumu, pat pirms lejupielādējot to.

Es jums nosūtīsim PM par to, kā sasniegt savu vBulletin-install. :)

kamilkurczak
19-04-11, 20:27
ok es parādīšu, tas ir Michael FR

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1