КПК

Перегляд повної версії: Пояснити Різні мови за замовчуванням для різних Підфоруми



Lundgren
18-04-11, 20:12
Можливість встановити мову за замовчуванням для кожного форуму. Подібно до того, що питання про yak983 в передпродажної області.


Доброго дня у мене є один форум писати в декількох мовних

Форум мова 1
під язик 1 форум
під язик 1 форум
під язик 1 форум

Мова форуму 2
суб форум Lang 2
суб форум Lang 2
суб форум Lang 2


Як 4.3.0 буде використовувати вторинні групи члена langauges (як я розумію), і якщо є підтримка, щоб бути в декількох мовних груп, то можна припустити, що якщо хтось у тому ж групу, як суб форуму те, що мова буде використовувати, а якщо ні, то ми будемо вважати, що мова, встановлений в профілі користувача використовується.

kamilkurczak
19-04-11, 08:28
Будь ласка, скажіть мені whitch версія vBET ви використовуєте? і вкласти тут URL для вашого форуму - Я перевірю конфігурації.

Спасибі

Lundgren
19-04-11, 10:44
У мене немає версії vBET встановлений (форум сайту знаходиться в стадії розробки / конфігурації). Зовсім недавно дізнався про це моді і зрозумів, що він, ймовірно, допоможе мені immensly. Але, як я міг тільки знайти повідомлення yak983 з цієї теми, і більше нічого, я поклав його як запит на виділення ще до його завантаження.

Я пришлю тобі PM про те, як досягти своєї VBulletin установки. :)

kamilkurczak
19-04-11, 20:27
добре, я покажу, це Майкл FR

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1