PDA

View Full Version: Atrisinātas posting svešvalodā nav tulkots



Schmike
29-01-11, 10:30
posting svešvalodā nav tulkots atpakaļ uz angļu valodā, ja es noteikt valodu atpakaļ uz angļu pēc norīkojuma: Thread: Visiem grūti diskusijas par Visiem grūti diskusijas par agresīvas zivis, Datnioides, vilks zivis, puffers, Snake Zivis un citi svaigo klīstot zivju augšpusē fødekæden . Pārtiek no pas!

kamilkurczak
31-01-11, 10:05
kādas versijas vBET jūs izmantojat? Lūdzu, ievietojiet šeit savu forumu url, un es to pārbaudīt.
Paldies.

Schmike
31-01-11, 17:24
tas ir versija 4 vBulletin.

url ir šeit:
http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/

u būs nepieciešams ielogoties ar vbet / vbet, kā tas ir manā nodrošināta pārbaudes vietā.

kamilkurczak
01-02-11, 11:58
Hello,

Es biju uz jūsu forumu, bet es nevaru to izmēģināt. Ja jūs varat - lūdzu sniegt man pārbaudes kontu un ielīmējiet šeit url pavediens ar šo jautājumu un es testa to.

Atcerieties - lietotājam jābūt valoda setted savā profilā usercp. Jūs varat pārbaudīt tulkojumu opcijas AdminCP-> vBET-> Google valodas noteikšanu.

šeit jūs varat izlasīt vairāk par valodu atbalsta:

Schmike
01-02-11, 13:53
man nav noteikusi nekādu valodu manam profilam. paldies par palīdzību.

kamilkurczak
01-02-11, 14:01
nekādu problēmu:) paldies par apstiprinājumu;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1