PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta komandiravimo užsienio kalba nėra išversta



Schmike
29-01-11, 10:30
komandiravimo užsienio kalba nėra išverstas atgal į anglų Kai aš Nustatyti kalbą atgal į anglų po komandiravimo: Tema: Visiems sunku diskusijas apie Nes visi sunkiai diskusijas apie bet agresyvi žuvis Datnioides, vilkas žuvį, puffers, Snake Žuvis ir kitų šviežių klajojo žvejoti fødekæden viršų . Prey apie PAS!

kamilkurczak
31-01-11, 10:05
iš vBET versija jūs naudojate? Prašome įdėti čia savo forumo URL ir aš ją patikrinti.
Ačiū.

Schmike
31-01-11, 17:24
4 už vBulletin versiją.

URL čia:
http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/

u reikia prisijungti vbet / vbet mano užtikrintos bandymų aikštelėje.

kamilkurczak
01-02-11, 11:58
Sveiki,

Aš buvau jūsų forume, bet aš negaliu jį išbandyti. Jei galite, prašome man Test Account ir įklijuokite čia URL į šį klausimą gija ir aš išbandyti jį.

Atminkite - vartotojas turi turėti savo aprašymą usercp setted kalba. Galite išbandyti vertimų variantai admincp-> vBET-> "Google" kalbos aptikimą.

Čia galite paskaityti daugiau apie kalbų palaikymas:

Schmike
01-02-11, 13:53
Aš ne, bet mano profilyje kalba. ačiū už pagalbą.

kamilkurczak
01-02-11, 14:01
ne problema:) ačiū už patvirtinimą;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1