PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Ignoruoti URL neveikia



moman
13-02-10, 20:57
Anksčiau mes vadovas apeiti išspręsti šią problemą, tačiau dabar vėl tai įrodė klausimas.

Aš forumą, kuris veikia kaip nuoroda ir tiesiogiai mysite.com / lensreviews.

, Aš "lensreviews URL galimybė ignoruoti, tačiau, kiekvieną kartą su vertimai vartotojo hitai, kurie nurodo, jis eina mysite.com / forumas / lang / lensreviews

Any advice? Galite išbandyti šį mano Pradinis puslapis svečių.

moman
13-02-10, 22:58
Atnaujinimas: tai įvyksta tik prisijungusius naudotojus su kalba, nustatyti jų profilius. Pabandykite prisijungti kaip *********

vBET
15-02-10, 12:38
Aš tiesiog vyksta ten. Taip pat prašome, jūsų pačių saugumui nesiųskite paskelbti bet prieigos duomenys. Prašome siųsti šiuos by pm. Aš pakeisti savo pareigas, pašalinti tuos duomenis.

vBET
15-02-10, 12:48
Aš nuėjau ten ir prisijungęs bandymo sąskaitos. Buvo nukreiptas į Vokietijos vertimą (aš manau, kad bandymas vartotojo Vokietijos numatytąją kalbą). Pirmiausia aš atidarė šaltinis HTML ir rasti kas "lensreviews" - visos nuorodos yra gerai (taip kalba). Tada aš patikrinti vienas iš tų, spustelėdami jį ir jis taip pat dirbo gerai - nukreipimo puslapio nebuvo išversta.

Prašome ją patikrinti. Jei problema vis dar egzistuoja, prašome pateikti mums būdas atkurti. Čia aprašytas vienas neveikia.

moman
15-02-10, 17:02
Na, tai yra gera žinia man! Keletas narių turi aprašyti šį klausimą, ir aš galėtų atkurti anksčiau, tačiau tai nevyksta nebėra man. Gal tai todėl, kad aš neseniai pasikeitė "lensreviews į" / lensreviews "URL galimybė ignoruoti. Ačiū!

Taip pat ačiū už šalinant bandymo prieigos prie paskyros informacijos:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1