СДА

Виев Фулл Версион: Решити Игнорисати УРЛ не ради



moman
13-02-10, 20:57
Раније, урадили смо упутство решење да се реши овај проблем, међутим, сада поново то се испоставља да је проблем.

Имам форум који се понаша као линк и директно указује на мисите.цом / ленсревиевс.

Додао сам "ленсревиевс да игноришу УРЛ опција, међутим, сваки пут корисник са преводима хитова које су повезане, то иде у мисите.цом / форум / ланг / ленсревиевс

Било који савет? Можете да проверите ово као гост на мом форуму кући.

moman
13-02-10, 22:58
Упдате: ово само дешава пријављене кориснике са језиком постављене у њиховим профилима. Покушајте се пријавити на што *********

vBET
15-02-10, 12:38
Ја само тамо. Такође, молимо Вас због ваше безбедности, не шаљу у јавности сваки приступ детаље. Молимо Вас да пошаљете оне ПМ. Ја сам мењају свој пост да се уклоне те податке.

vBET
15-02-10, 12:48
Отишао сам тамо и пријављени на пробни налог. Је преусмерен на немачки превод (претпостављам да тестирање је корисник подесио немачки подразумевани језик). Прво сам отворио извор ХТМЛ и наћи све 'ленсревиевс' тамо - све везе су у реду (тако без језика). Онда сам проверио један од тих тако што ћете кликнути и такође је добро функционисао - Дестинатион Паге није преведена.

Проверите то. Ако се проблем и даље постоји молим вас дајте нам начин да га репродукује. Једна је овде описан, не ради.

moman
15-02-10, 17:02
Па, ово је добра вест за мене! Неколико чланова описали ово питање, а ја сам био у стању да га репродукује и раније, али то није више дешавало за мене било. Можда је то зато што сам променио "ленсревиевс 'у' / ленсревиевс" у УРЛ-игнорисати могућност у последње време. Хвала!

Такође, хвала за уклањање пробни налог приступ детаље:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1