PDA

View Full Version: Riješen Greške u Cache Cleaner (put datoteke / ilegalne razlike na forumu)



contemptx
01-03-11, 16:26
OK, imam admincp mapa preimenovana u: Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD
(Isto tako konfiguriran u config.php)


Kad sam goto: vBet Alati, Cache Cleaner
Ja dobiti sljedeće pogreške:


Upozorenje: require_once ([put] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-jednom]: nije moguće otvoriti potok: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (2065): eval () ' D kod on-line 9

Fatalna pogreška: require_once () [function.require]: Failed otvaranje potreban "/ home / cardsh / public_html / forum / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (2065): eval ()' d code on line 9


Gledajući pogreške, to je zbog teško kodirani / admincp / PUT



Ako preimenovati moj admincp natrag u "admincp" (kao i povratkom u config.php) i vratite se na vBet Alati, Cache Cleaner
Cache Cleaner sada pokazuju je ispravno.


Međutim, kada brisanje predmemorije baze podataka (nisu testirani gost datoteke).
Iako je zadatak čini kompletan ispravno i ne doista ispraznili priručnu memoriju kao što sam provjeriti baze podataka koristeći phpMyAdmin.


Ja se sljedeće pogreške:

Upozorenje: Ilegalni pomak upišite isset ili prazne u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 106
Upozorenje: Ilegalni pomak upisati [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 108
Upozorenje: Ilegalni pomak upisati [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 113



Bilo pomoći rješavanju ovih pitanja će biti mnogo poštovati.

-


UPDATE:
Također sam se ilegalno Offset pogrešku na svim mojim drugim vBet Instalacija je, tako da to mora biti Bug.

Plus sam isto tako dobiti prvi pogreška ako preimenovati admincp na moje druge vBet instalirati tako to mora biti Bug.

contemptx
01-03-11, 16:35
Update:

Našao sam kako popraviti hard kodiran / put /
Također, dok to sam primjetio da zanemarene riječi / put / je također teško kodirani, pa ovdje je kako to škripac ovaj bug:


AdminCP> Plugin Manager> Opaque ignorira riječi u postojeće poruke (admin_maintenance)

Zamjena: require_once (DIR. '/ admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php');
S: require_once (DIR.'/'.$ vBulletin-> config ['Razno'] ['admincpdir'].'/ vbenterprisetranslator_ignoredwords.php');

-

Zamjena: require_once (DIR. '/ admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
require_once (DIR.'/'.$ vBulletin-> config ['Razno'] ['admincpdir'].'/ vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');


Ipak gledajući u drugi bug spominje.

kamilkurczak
02-03-11, 09:11
Ovdje imate rješenje:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1