PDA

View Full Version: Lahendatud Bugs In Cache Cleaner (File Path / Ebaseaduslik Offset)



contemptx
01-03-11, 16:26
OK, mul on admincp kaust ümber: Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD
(Samuti konfigureeritud jooksul config.php)


Kui ma goto: vBet Tools, Cache Cleaner
Ma saan järgmise vea:


Hoiatus: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: Sellist faili või kataloogi [path] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (2065): eval () ' d code on line 9

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening nõutav "/ home / cardsh / public_html / foorum / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (2065): eval ()' d code on line 9


Vaadates viga, see on tingitud kõva kodeeritud / admincp / kursused



Kui ma ümber minu admincp tagasi "admincp" (samuti reverting sisse config.php) ja minna tagasi vBet Tools, Cache Cleaner
Cache Cleaner nüüd show õigesti.


Samas, kui arveldus andmebaasi cache (pole harjunud külaline failid).
Kuigi ülesanne näib olevat täielik õigesti ja tõepoolest vahemälu kui ma kontrollisin andmebaasi kasutades phpMyAdmin.


Ma saan järgmise veateate:

Hoiatus: Ebaseaduslik offset kirjuta isset või tühi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 106
Hoiatus: Ebaseaduslik offset kirjuta [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 108
Hoiatus: Ebaseaduslik offset kirjuta [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 113



Igasugune abi nende küsimuste lahendamisel oleks palju hinnatud.

-


UPDATE:
Ka mina saan Ebaseaduslik Offset viga kõik mu teised vBet Install on, nii et see peab olema Vika.

Plus ma saada ka esimene viga, kui ma ümber admincp minu teisi vBet Install on nii see peab olema ka Vika.

contemptx
01-03-11, 16:35
Update:

Ma leidsin, kuidas määrata kõva kodeeritud / path /
Samal ajal kui seda teed märkasin, et ignoreeritavate sõnade / path / oli ka kõva kodeeritud, et siin on, kuidas määrata see viga:


AdminCP> Plugin Manager> Läbipaistmatu ignoreeritud sõnu olemasolevad kirjad (admin_maintenance)

Asendatakse: require_once (re ˛ "/ admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php ');
With: require_once (re ˛'/'.$ vBulletin-> config ['Misc'] ['admincpdir'].'/ vbenterprisetranslator_ignoredwords.php');

-

Asendatakse: require_once (re ˛ "/ admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php ');
require_once (re ˛'/'.$ vBulletin-> config ['Misc'] ['admincpdir'].'/ vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');


Ikka uurida teise bug mainitud.

kamilkurczak
02-03-11, 09:11
siin on lahendus:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1