PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: BB 3.3.5 - güncellenmiş paketi

vBET
11-08-10, 12:26
Merhaba:)

Son BB 3.3.5 paketi bir hata vardı. Bu mesajı gelmeden önce zaten BB güncellenmiş, daha sonra download bölümünden download BB paketi tekrar edin ve dosya hizmet / / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php yeni bir paket içerir tekrar yükleyin. Ayrıca not için teşekkür ederim:)

Bu küçük bir sorun için özür dilerim.

PS.
Biz sadece yasaklı IP ile ilgili Guest Cache konu hakkında bilgi aldı, böylece bir sonraki sürümü hızlı olabilir yakında bu çözecektir:)

pepito69
14-08-10, 14:04
Ben hala 3.34 ve 3.3.6 için doğrudan yükseltmek istiyorum.
posible?
Ne bana dosya upload veya ürün yükseltme, ilk yapmam gerekiyor?
Yeni sürümleri için indirme bağlantısı nerede?

Teşekkürler

vBET
14-08-10, 22:49
Yeni sürümü için Link Download bölümünde her zaman. Sadece 3.3.4 den 3.3.6 yükseltme - lütfen ilk ithal ürün dosyası, daha sonra serwer için dosya upload.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1