СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ 3.3.5 - ажуриран пакет



vBET
11-08-10, 12:26
Хи:)

Дошло је до грешке у последњих вБЕТ 3.3.5 пакета. Уколико сте већ ажуриран вБЕТ пре тога порука стигне, онда преузмите пакет вБЕТ опет из довнлоад секције и уплоад поново своју служе фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп од нових пакета. Такође хвала на уму:)

Жао за ову мало проблема.

ПС.
Управо смо добили информацију о питању Гост кеша који се односе на забрану ИП адреса - ми ћемо решити ускоро ово, тако да следеце издање се може брзо:)

pepito69
14-08-10, 14:04
Ја и даље имам 3.34, и желите да надоградите директно на 3.3.6.
Да ли је посибле?
Шта треба прво да урадите, за уплоад фајлова или надоградњу производа?
Где је линк за преузимање на нове верзије?

Хвала

vBET
14-08-10, 22:49
Линк за најновију верзију је увек у довнлоад секцији. Можете једноставно надоградњу са 3.3.4 на 3.3.6 - молимо Вас први фајл за увоз производа, а затим отпремите датотеке на Сервер.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations