PDA

View Full Version: vBET 3.3.5 - pako updated



vBET
11-08-10, 12:26
Hi:)

Nuk ishte një bug në paketën e fundit vBET 3.3.5. Nëse ju tashmë updated vBET para këtij mesazhi arrin, atëherë ju lutemi shkarkoni pako vBET përsëri nga neni shkarkoni dhe ngarkoni përsëri për të shërbyer e skedarëve / përfshin / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php nga pakoja e re. Gjithashtu faleminderit për shënim:)

Na vjen keq për këtë problem të vogël.

PS.
Ne sapo mori informacion në lidhje me çështjen Vizitor Cache të lidhura me IP ndaluara - ne do të zgjidhë këtë së shpejti, kështu që lirimin e ardhshëm mund të jetë i shpejtë:)

pepito69
14-08-10, 14:04
Unë ende kam 3,34, dhe duan të përmirësuar të drejtpërdrejtë me 3.3.6.
është posible?
Çfarë duhet të bëj të parë, të ngarkoni fotografi apo përmirësuar produktin?
Ku është lidhja shkarko me versionet e reja?

Thanks

vBET
14-08-10, 22:49
Link to versioni më i ri është gjithmonë në seksionin tuaj Download. Ju mund thjesht të përmirësuar nga 3.3.4 në 3.3.6 - ju lutemi të parë produktin skedë importi, atëherë ngarkoj fotografi në Serwer.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1