PDA

View Full Version: Rezolvate New activare cont de utilizator nu jurnal în ghidul de



norku
18-06-11, 22:58
Am "Verificaţi adresa e-mail în Anul" activată în vBulletin şi, deoarece am instalat vBET 4.4.0 Am observat că atunci când un membru nou click pe link-ul de activare el nu este în mod automat conectat inch Aceasta este cauza mi-o problemă, deoarece aceste oamenii să rămână în "utilizatori asteapta activarea" grupul excepţia cazului în care faceţi clic în jurul valorii de un pic şi de a lua un mesaj vb spunându-le să vă conectaţi pentru a vedea conţinutul.

Sunteţi voi conştienţi de nimic cu vBET care ar putea fi cauza aceasta? L-am întrebat cu privire la problema pe la vbulletin şi răspunsul a fost că am avut nici o problemă cookie sau ar putea fi un conflict mod. Am folosit tools.php pentru a vedea daca am nevoie pentru a reseta domeniul pentru cookie si calea de înapoi la setările implicite, dar au avut deja setările implicite.

Aş fi recunoscător dacă aţi putea lua o guşele arata si a se vedea dacă acest lucru ar putea avea ceva de-a face cu vBET. Problema este costat mine membri, aşa că am dori pentru a ajunge la partea de jos a acestuia.

norku
19-06-11, 12:54
Vă rugăm să ştergeţi guşă. Am găsit cauza. A fost un mod diferit.

kamilkurczak
19-06-11, 13:19
ok deci nu va fi închis:)

norku
24-06-11, 12:27
Doar pentru info: mod a fost "de înmatriculare plătită" lui Lancerforhire. Problema am avut a fost cauzată de o versiune beta mod timpurie a lui, dar cea mai recentă versiune (2.0) functioneaza perfect.

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
mulţumesc pentru confirmare:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations