PDA

View Full Version: Upgrade / Re-Install Service.



contemptx
14-03-11, 12:59
Bună,

Vreau să Upgade vBSEO la vBSEO 3.6.0 (GOLD)
Plus Upgrade vBET la cele mai recente vesion.

Sunt ele compatibile?

Dacă da, oferta dvs un upgrade Service / Re-Install Serviciul? ca vBSEO 3.6.0 necesită resetare de setări pentru noi caracteristici.

Dacă nu oferă un serviciu de upgrade pentru a re-integra vBET în vBSEO Te rugăm să-mi spuneţi cât de mult şi unde pot plăti.

Ca sale vitale mea forumuri on-line rămâne şi vreau să am cel puţin suma de downtime posibil.

Mulţumiri

kamilkurczak
14-03-11, 13:53
Buna ziua,

Nu am testat această versiune de vBSEO încă.
Am testat integrarea cu vBSEO 3.6.0 RC2 şi totul funcţionează bine.
(Forumul nostru principal este de lucru în această versiune de vBSEO).

Încă nu am posibilitatea de a testa aceasta versiune, deoarece Michał este în vacanţă şi numai el are acces la aceste pachete vBSEO.

vBSEO 3.6.0 versiune RC2 funcţionează în mod corespunzător cu instrucţiunile de integrare descrise în dosarul readme.html. Cred că nu sa schimbat nimic în acest punct.

Puteţi cumpăra, de asemenea, de servicii de integrare aici (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). A costat 30 $

cormee
07-04-11, 14:54
Bună,

Sunt foarte interesat de un upgrade / instaleze serviciul de prea - am recent un upgrade la vBulletin meu şi vbseo la cele mai recente versiuni şi vBET mea nu este de lucru.

Am nevoie de cineva cu experienta mult mai mult pentru a remedia problema pentru mine!

vBET
07-04-11, 15:10
Bună,

Sunt foarte interesat de un upgrade / instaleze serviciul de prea - am recent un upgrade la vBulletin meu şi vbseo la cele mai recente versiuni şi vBET mea nu este de lucru.

Am nevoie de cineva cu experienta mult mai mult pentru a remedia problema pentru mine!

Vă rugăm să fac doar o comanda si apoi trimite informaţii întrebat în e-mail de răspuns. Puteţi trimite comanda aici: http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php

cormee
07-04-11, 15:18
OK, asta e facut, aclamaţii!

Prin modul în care ar trebui să scapi de opţiunea de a achiziţiona upgrade-uri '0 'dvs. pe meniul drop-down:)

Am avut pentru a completa formularul de două ori pentru că nu am vedea prima dată.

kamilkurczak
07-04-11, 18:37
ok, am observat dvs. de plată. Voi face pentru tine. Mulţumiri

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations