PDA

Žiūrėti pilną versiją: Atnaujinkite / iš naujo įdiegti paslaugos.



contemptx
14-03-11, 12:59
Sveiki,

Noriu Upgade vBSEO vBSEO 3.6.0 (auksas)
Plus Atnaujinkite vBet naujausius vesion.

Ar jie suderinami?

Jei taip, ar jūsų pasiūlymas atnaujinti Aptarnavimas / Re-install paslaugos? vBSEO 3.6.0 reikalauja atstatyti naujų funkcijų parametrus.

Jei pasiūlyti atnaujinti paslaugos naujo integruoti vBet į vBSEO Prašome leiskite man žinoti, kiek ir kur galiu sumokėti.

Kaip jos gyvybiškai mano forumuose lieka internete ir aš noriu turėti kiek įmanoma mažiau prastovų.

Ačiū

kamilkurczak
14-03-11, 13:53
Sveiki,

Mes turime ne išbandyti šį vBSEO versija dar.
Mes išbandėme integracijos su vBSEO 3.6.0 RC2 ir viskas veikia gerai.
(Mūsų pagrindinis forumas darbo šioje vBSEO versija).

Aš neturiu galimybę išbandyti šią versiją, nes Michał dėl atostogų, ir tik jis turi prieigą prie šių vBSEO pakuočių.

vBSEO 3.6.0 RC2 versija tinkamai veikia su aprašytą integracijos README.html failą nurodymus. Manau, kad šiuo klausimu niekas nepasikeitė.

Taip pat galite įsigyti integracijos paslaugos (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). Tai kainuos $ 30

cormee
07-04-11, 14:54
Sveiki,

Aš esu labai suinteresuota atnaujinti / įdiegti paslaugą per - Aš neseniai atnaujintas mano vBulletin ir vBSEO naujausias versijas, o mano vbet nėra darbo.

Man reikia ką nors su daug daugiau patirties, siekiant ją išspręsti man!

vBET
07-04-11, 15:10
Sveiki,

Aš esu labai suinteresuota atnaujinti / įdiegti paslaugą per - Aš neseniai atnaujintas mano vBulletin ir vBSEO naujausias versijas, o mano vbet nėra darbo.

Man reikia ką nors su daug daugiau patirties, siekiant ją išspręsti man!

Prašome tiesiog padaryti, kad ir tada siųsti informaciją, užduoti pašto atsako. Jūs galite išsiųsti užsakymą čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php

cormee
07-04-11, 15:18
Gerai, tai padaryta, Cheers!

Beje, jūs turėtumėte gauti atsikratyti galimybę pirkti "0" atnaujinimus į savo išskleidžiamajame meniu:)

Turėjau užpildyti formą du kartus, nes aš ne pirmą kartą.

kamilkurczak
07-04-11, 18:37
Gerai, aš pastebėjau, jūsų mokėjimą. Aš tai padaryti už jus. Ačiū

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1