PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany VBET złamać moje forum



Snake
22-06-10, 17:23
Kiedy i włączyć vBET, na niektórych stronach przerwy narzędzi wątek menu, czyli link na górze wątku - rozwijanego menu przerwy, rozwijanego znika, to wróci, jeśli i wyłączyć vBET.

Po drugie narzędzia gwint na dole wątku brakuje to ikony, pojawiają się one, jeśli i wyłączyć vBET. Ale narzędzia wątek nie powinny pojawiać się na dole w ogóle i dont na wszystkich moich innych stron.

W końcu "Odpowiedz" zniknie. Ponownie, to poprawki błędów, jeśli się i wyłączyć vBET.

Wszystkie 3 bug się razem i na tej samej stronie.

To zdarza się tylko dla gości. Dzięki.

Zobacz tutaj - Eternal "Pozyskiwanie adresu sieciowego" na karcie sieciowej - Sok komputerowe

Snake
22-06-10, 17:26
Oto co strona powinna wyglądać;

Pozyskiwanie adresów sieciowych i ponad - Sok komputerowe (http://www.computer-juice.com/forums/f47/aquiring-network-address-over-over-12471/)

Narzędzia wątku rozwijanej na górze działa strona, post ikona odpowiedź jest tam i narzędzi wątku na botton nie jest wyświetlana.

Jak powiedziałem, jeśli i wyłączyć vBET wszystkie strony wyglądają jak ten / \\

Jeśli i włączyć vBET niektóre strony wyglądają jak w pierwszym przykładzie, co vBET przerwy jak moje forum wygląda i działa.

vBET
22-06-10, 17:32
Czy to się dzieje, gdy Pełna Cache plików dla gości jest włączony, czy nie ma znaczenia?

Snake
22-06-10, 17:35
Jeśli i wyłączyć pełny plik pamięci podręcznej, to działa idealnie.

vBET
22-06-10, 17:49
OK, tak - znamy powodu teraz. Przepraszamy za kłopoty - Ta funkcjonalność jest jeszcze w fazie beta, nie mieliśmy żadnych problemów w ogóle na naszych serwerach, ale widzę, że niektóre kwestie są na jeden. Więc sprawdź to musimy dostęp dla Admin CP i FTP. Już widzę, że na złamane strony niektóre skrypty nie są zawarte - należy to sprawdzić dlaczego.

Także proszę najpierw spróbować po prostu usunąć odpowiedni plik pamięci podręcznej (znajdziesz go w / vbet_guestcache / pl / katalog - powinien go rozpoznać po nazwie -. To nie tylko usunąć wszystkie pliki znajdujące się tam może tylko BB generowane takie strony z jakiegoś powodu i vBET pamięci podręcznej, a teraz okaże się w pamięci podręcznej wynik Jeśli sytuacja się powtórzy po wyczyszczeniu pamięci podręcznej -. przesłać nam dostęp szczegóły i będzie go rozwiązać.

Innym sposobem, dlaczego to się stało, że coś zmienia wynik po tym cache to. Nie bardzo w to uwierzyć tym - w takim przypadku strony miałyby ten sam problem. Również widzę brak liczących się skryptów js i takie rzeczy są po prostu wliczone w szablonach nie dodał dynamicznie w całej produkcji.

Więc - proszę sprawdzić wyczyszczeniu pamięci podręcznej i daje nam wyjście.

Snake
22-06-10, 17:56
Ok, więc i usunięte strony i zapisany ponownie doskonały.

Więc vBET buforuje całe moje forum, nie tylko przetłumaczonych stron?

Snake
22-06-10, 17:59
Czy mogę wykluczyć stron w języku angielskim?

vBET
22-06-10, 22:13
OK - tak jak rozumiem nie ma problemu. Przyczyną był vBulletin, który sam z jakiegoś powodu strona wygenerowana bez niektóre skrypty (może po zmianie konfiguracji).

Cache wyczyszczone i działa bez zarzutu teraz z pamięci podręcznej plików dla niepełnosprawnych nastrojone na. Problem rozwiązany i przeniesienie do sekcji Rozwiązywanie problemów.

W tej chwili nie mamy możliwość wyłączenia zwykłych stron - ale możemy go dodać. Proszę otworzyć nowy wątek na propozycje nowych funkcji, że:)

Snake
23-06-10, 14:42
To wciąż robi to, na niektórych stronach, a nie inne, jeśli bot jest pierwszym na stronę buforuje z błędami, jak wyjaśniono, jeśli użytkownik jest pierwszym na stronę buforuje ok.

Myślę, że to dlatego, że bot nie może wykonać ajax tak widzi strony nieco inaczej niż zwykłej przeglądarki.

vBET
23-06-10, 17:56
Nie - to nie dlatego, uruchamiania nie można wykonać ajax. Ponieważ do wykonania ajax jest ned mieć skrypt zawarte w HTML. Wszystko dzieje się w oparciu o HTML Pierwsze wyjście HTML (w widoku drzewa zostanie zmieniony itp.)

Wydaje się, że na forum buty po prostu dostaje inne wyjście, że zwykli goście. I w tym momencie zobaczyć wszystkie vBET goście same istoty. Czy możesz powiedzieć, czy korzystać z niektórych specjalnych mod lub niektórych konfiguracji vBulletin, która określa czy gość jest uruchamiania w takim przypadku zwraca inny wynik?
Jeśli okaże się, jak to jest na forum możemy po prostu tworzyć różne pliki pamięci podręcznej na buty i dla zwykłych osób, teraz - wszyscy goście są tylko dla naszych gości Pełna funkcjonalność Cache File i mamy wynik cache, które mamy. Więc w tej chwili możesz:
- Wyłączenie tej funkcji
- Zgadzam się, że teraz wszyscy goście będą widzieć to samo bez względu na to są buty i ludzi
- Wyłącz funkcje, które daje różne wyniki dla buty

Jak napisałem - możemy sobie z tym poradzić, jeśli będziemy wiedzieć, jak buty są określane na swoim forum.

Snake
23-06-10, 20:50
Wydaje się to bardziej problem z moim forum niż vBET.

Kiedy i veiw mojej strony jak googlebot mają narzędzia gwint uszkodzony i ikonę Odpowiedz brakuje.

Nie mam pojęcia dlaczego, to nadal się dzieje, jeśli i wyłączyć wszystkie plugings lub szablon zmienić.

vBET
24-06-10, 09:46
Jak pisałem w poprzednim poście - swoim forum po prostu generuje coś innego do butów. cache vBET działa dobrze - buforuje co dostać. Być może jest to związane z przeglądarki. Proszę sprawdzić forum w różnych przeglądarkach (oczywiście z pełną Cache wyłączona plików - aby zobaczyć aktualną zawartość pamięci podręcznej nie jeden).

W każdym razie - proponuję poprosić o zespół vBulletin wsparcia, ponieważ jest to vBulletin zachowania. Również dlatego, że nasze zakresu vBET - Chciałbym, aby zamknąć ten temat tutaj. Czy to jest OK?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1