PDA

View Full Version: Atrisinātas Papildu langtitle analizējot jautājumu



moman
22-05-10, 23:46
Izmantojot vbSEO. Ekrānuzņēmums pievienots.

http://www.pentaxforums.com/forums/members/adam-albums-website-news-screenshots-picture5413-a.gif

Es atradīšu noteikt, šo vBSEO funkcija, kas apstrādā to.

moman
23-05-10, 01:27
In functions_vbseo_vb.php:

atrast


vbseo_thread_seotitle($getnextoldest);

aizstāt


vbseo_thread_seotitle($getnextoldest);
if (strpos($getnextoldest['title'], '[/langtitle]')) {
require_once('vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$getnextoldest['title'] = vbet_parseTitle($getnextoldest['title']);
}
$vbseo_gcache['thread'][$getnextoldest['threadid']] = $getnextoldest;

vBET
23-05-10, 17:36
Tas ir nav nepieciešams. Vai jūs integrēta vBET ar vBSEO kā tas ir aprakstīts readme.html failu? Kura versija vBET jūs lietojat? Pēdējais ir pasaules langtitle analizējot funkcionalitāti.

moman
24-05-10, 04:08
Jā, un es esmu, izmantojot jaunāko versiju, 3.3.3.

vBET
24-05-10, 19:30
Strange. Lūdzu, pastāstiet mums, kā reproducēt šo jautājumu - mēs strādāsim vairāk elegants risinājums, kas neprasa papildu vBSEO izmaiņām failos.

Vai jūs varat atveidot uz out servera? Ti, testa ziņojumus jomā?

moman
25-05-10, 19:22
Nē, tas nevar pierādīt šeit, jo jūs neizmantojat vBSEO iespēja iekļaut pavedienu virsrakstus nākamo / iepriekšējo saites (tie, kas norādīti tieši zem ātru atbildi redaktors). Jūs vispirms jāiespējo iespēju.

vBET
25-05-10, 21:01
OK tā - mēs zinām, tagad, kā lai to vairotu. Mēs pārbaudīsim to par mūsu testu, piemēram, un meklēt citu risinājumu. Great paldies! :)

kamilkurczak
01-06-10, 22:00
Atvainojiet, bet mēs nevaram atkārtot šo problēmu.
Mēs testē to uz 3.5.0 vBSEO un 3.3.3 vBET. Kuras versijas jums ir?

Lūdzu, pārliecinieties, ka jums ir instalēta jaunākā versija vbet (ja to izmanto)

Kas par update product_vbenterprisetranslator.xml no do-ne-upload mapi?

moman
02-06-10, 09:43
Es, izmantojot vBET 3.3.3 un vBSEO 3.3.2. Mana langtitle tagi netiek parsēt profila statistikas lapā, vai nu tagad, šķiet. Diezgan dīvaini!

moman
02-06-10, 10:09
Noteikt parsēšana no langtitle zem profila "statistika" tab (kur ir teikts "last post: ..."), Es šo izmaiņu class_userprofile.php:

Find:

$this->prepared['lastposttitle'] = $getlastpost['title'];

Aizstāt:


$this->prepared['lastposttitle'] = $getlastpost['title'];
if (strpos($this->prepared['lastposttitle'], '[/langtitle]'))
{
require_once('vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$this->prepared['lastposttitle'] = vbet_parseTitle($this->prepared['lastposttitle']);
}

Nav tā tagi tiek pasaulē parsēt, jo pretējā gadījumā šīs izmaiņas nebūtu vajadzīgs. Tāpat arī nav šajā klasē failā āķiem.

vBET
02-06-10, 11:53
Lūdzu PM piekļuves datus uz FTP, Admin CP un vBSEO CP. Tā kā mēs nevaram atveidot uz mūsu puses mēs esam, lai pārbaudītu to uz mūsu servera.

Lūdzu atsaukt izmaiņas, pirms Jūs sniedzat mums piekļuves datus (mums ir nepieciešams, lai aplūkotu jautājumu diagnosticēt to) - jūs varat izgatavoja kopijas failu, lai viegli radīt to atpakaļ vēlreiz.

Kā es rakstīja vBET 3.3.3 būtu parsēt langtitle pasaulē šajā brīdī es neesmu spējīgs pateikt, vai tas ir kāds bug, pretrunā ar citām spraudnis, vai nepareizi vBET atjauninājumu.

moman
03-06-10, 07:48
Es esmu dodas uz ārzemēm, šonedēļ, un nebūs pieejama rīkoties ar jebkuru backend mājas jautājumus, izņemot tos ievietojis šeit forumā.

Vai jūs varētu man parādīt, kur kodā tag ir visā pasaulē parsēt? Es varu apskatīt un ļaujiet jūs zināt, ja es varu redzēt, kāpēc tas ir pazudis dažās jomās.

vBET
03-06-10, 12:09
open file: / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

un meklēt vbet_global_complete tiek izmantota funkcija vbet_parseTitleGlobally (no / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php)

moman
04-06-10, 03:07
Paldies! Es izpētīs šo.

moman
09-06-10, 16:09
Es atradu dažas vairāk par inlinemod.php un postings.php navbits.

Vai jūs varat atkārtot šo uzvedību šajā vietnē, ti, kad rediģējat tulkota pavediens?

http://img267.imageshack.us/img267/3663/96513903.gif

http://img121.imageshack.us/img121/6716/90955400.gif

vBET
09-06-10, 17:22
Laikā valodā tas ir OK, to atstāt. Jums ir nepieciešams, lai redzētu sākotnējo tekstu, lai varētu rediģēt to. Tieši tāpēc parsēšana ir atspējots izdevums lapā. Tai būtu strādāt šādā veidā, un tas ir kaitīgi - Google un citiem apmeklētājiem redzēt apstiprināto tekstu, ne laikā valodā:)

vBET
10-06-10, 15:37
Vai problēma joprojām pastāv? Ko tas statusu?

Mēs gatavojamies jaunu atbrīvot, un vēlaties, lai atrisinātu visus jautājumus. Ja jūs uzskatīja, ka ir daži konflikts - lūdzu, apstipriniet to. Ja jūs nevar rīkoties tā - lūdzu PM piekļuves informāciju, lai mēs varētu pārbaudīt un, ja bug ietver risinājuma nākamā release.

moman
13-06-10, 14:17
Esmu pievienotās parsēšana manuāli vietās uzskaitītas šo pavedienu. Nav redzamākas analizējot problēmas.

moman
14-06-10, 14:54
Tik-atrada citu: tulkots PM nosaukumi nav parsēt lapu nosaukumu uz private.php

Fiksētie pievienojot spraudnis uz private_complete:


if (strpos($pagetitle, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$pagetitle = vbet_parseTitle($pagetitle);
}

moman
14-06-10, 16:09
Un vēl:

http://img63.imageshack.us/img63/4445/26859648.gif

Es nevarēju atrast veidu, kā noteikt šo, izmantojot plugins. Tā vietā, es pievieno šo kodu usercp.php:


if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

$reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

} Tieši zem



$reputation['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']);

vBET
14-06-10, 23:47
Tik-atrada citu: tulkots PM nosaukumi nav parsēt lapu nosaukumu uz private.php

Fiksētie pievienojot spraudnis uz private_complete:


if (strpos($pagetitle, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$pagetitle = vbet_parseTitle($pagetitle);
}


Es tiešām nevar reproducēt šo jautājumu uz mūsu servera. Man ir aizdomas, ka jums nav instalēta pareizi vBET 3.3.3 - lūdzu, pārbaudiet to. Mums bija daudzas reizes jautājums, ka mūsu klienti tikko augšupielādēts jaunus failus un aizmirsu importēt jaunu produktu failu vai pretējo. Vai jūs pārbaudīt nav izpildes funkcijas vbet_global_complete pastāv aprakstīts vietā?

Arī mums darbojas mūsu forumos tagad 3.3.4 vBET beta versija, tāpēc var būt, ka bug pastāv 3.3.3 un mēs jau noteikts to (neatceros, ka). Still, lūdzu apstipriniet, ka jūsu faktiskās instalācija ir OK - vislabāk gatavot atjauninājumu 3.3.3 vēlreiz.

vBET
14-06-10, 23:50
Un vēl:

http://img63.imageshack.us/img63/4445/26859648.gif

Es nevarēju atrast veidu, kā noteikt šo, izmantojot plugins. Tā vietā, es pievieno šo kodu usercp.php:


if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

$reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

} Tieši zem



$reputation['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']);

Ja šajā lapā ir, izmantojot global_complete āķi, tad tas būtu jārīkojas vBET 3.3.3 - skatīt iepriekšējo atbildi par to. Ja global_complete netiek izmantots - tad šādu failu izmaiņas, ir nepieciešama vai to var pievienot kādu āķi, ja pastāv daži šajā lapā.

moman
18-06-10, 15:52
Mans produkts fails un visi PHP faili ir rāda uz augšu, kā v3.3.3, kā tas būtu nepieciešams. Tomēr, man ir pārveidots daudz failus, un ir diezgan maz plugins uzstādīta uz mana foruma, tāpēc tas ir nedaudz, iespējams, ka var būt konflikts.

Esmu ievērojis, ka izpildes laiks global_complete āķis ir 1000. Ja nav šī būt lielāks, lai izvairītos pretrunā ar citiem plugins?

moman
18-06-10, 15:56
Esmu apstiprinājusi saslimstību ar pasaules analizējot funkciju. Es ļoti uzmanīgi modernizēta, lai 3.3.3, tāpēc es šaubos, ka dokumentācijas saturu var būt problēma šeit. Tomēr, es neredzu vēl bugs, tāpēc es domāju, ka es esmu labs laika pagaidām.

Es esmu arī priecīgs teikt, ka vBET veiktspēju hit uz mana servera ir niecīga, tāpēc es nevar modernizācijas pēdējo 3.3.3 ņemot vērā lielo skaitu pielāgojumu / darba labojumus Esmu īsteno savu. Ar 800 online, es esmu bijusi servera slodze bija mazāka 1,00, un ar 1200 online, tie bija aptuveni 3,00. Nav slikti, dual hex-core Xeon serveri, es domāju!

vBET
18-06-10, 20:26
Es domāju, ka pārāk! :)

Tātad - kļūst atpakaļ uz jautājumu. vBET vajadzētu rīkoties automātiski tos sagriež langtitle (ar ...) - mēs nevaram atveidot uz mūsu forumu un vēlas sniegusi jaunus atbrīvot drīz. Būtu lieliski, ja mēs varētu atrast iemeslu par šo un salabot, ja tā ir mūsu pusē. Ja varat PM piekļūt sīki, lai jūsu forumā, vai pat jūsu testa gadījumā, ja šīs lietas notiek, mēs varētu tam - mēs varētu noteikt tā:)

Šajā brīdī nav iespējams reproducēt mēs pat nevaram būt pārliecināti, tas ir patiešām vBET bug (ne dažas pretrunā ar citiem mod vai konfigurācijas problēma). Tātad mēs esam miruši punktā tagad šajā jomā. Vēlreiz - mēs labprāt vēlētos atrisināt šo problēmu uz jūsu pusē, ja jūs. Pastāv iespēja, ka jaunā vBET atbrīvošana būs šīs nedēļas nogalē - būtu liels, lai aizvērtu visus jautājumus, pirms:)

vBET
05-07-10, 07:44
Es atklāju, ka mēs patiešām bija bug tur. Global langtitle parsēšana bija iekšā nevajadzīgu stāvoklī, lai tas ne vienmēr bija novērtēta. Tas jau ir novērsts un tiks iekļauts nākamajā release.

moman
04-08-10, 18:57
Vai jūs, lūdzu post ātri noteikt, ka? Es nevar jaunināt 3.3.4 tiesības tagad: (

Es esmu guessing, ka nevajadzīgs nosacījums ir viens zem:

function vbet_parseTitleGlobally(&$title, $removeNotTranslateSection = false) {

if ($_GET['do'] != 'postthread' && $_GET['do'] != 'comment' && 0!==strpos($_GET['do'], 'edit') && 0!==strpos($_GET['do'], 'update')

&& strpos($title, '[langtitle=')) {

return vbet_parseTitleMultiple($title, $removeNotTranslateSection);

}

vBET
06-08-10, 09:07
Kas tur jums ar update?

Es izskatīsies no SVN, lai pārbaudītu, kādas izmaiņas tika veiktas, lai risinātu šo jautājumu, bet tomēr - jums būs nepieciešams pēdējais atbrīvot pirmais, ko spējam, kas ātri noteikt, ja mēs to publicēt.

moman
06-08-10, 09:13
Esmu veica vairākus grozījumus kods laika gaitā, un es esmu aizmirsis, kur un kāpēc. Es nevēlos, lai sadalīšana lietas, kas jau strādā!

vBET
06-08-10, 09:30
Ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par kodu mainīt mūsu klienti - mēs vienkārši nevaram izdarīt. Ja jūsu izmaiņas, bija saskaņā ar mūsu ātri nosaka tad jūs varat būt mierīgs - tie tiks iekļauti nākamajā atbrīvot tik viss būs OK. Ja veicāt dažas citas koda izmaiņas, tad mēs ieteiktu uzrakstīt kādu dokumentu, kas palīdzēs jums par savu personīgo papildu darbības laikā atjauninājumus - pretējā gadījumā jums paliks ar veco vBET versiju, jo jūs o nezina, kas un ko jums mainīts.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka es atklāju, kādas izmaiņas ir nepieciešamas, lai atrisinātu šo problēmu, bet es nevaru publicēt Quik noteikt par forumā (jo tas ietver sadalīti bbcode iekšpusē). Tātad pelase jautāt par to pa e-pastu (contact@vbenterprisetranslator.com), un es to nosūtīs jums tur.

moman
06-08-10, 18:40
Es piekrītu-dzīve būtu vieglāka, ja es būtu dokumentēts izmaiņas. Cik es atceros, tie visi bija kļūdu labojumus, un nav jaunas funkcijas, uc

E-pasts nosūtīts! Paldies!

vBET
07-08-10, 10:46
Atbildēja pa e-pastu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1