PDA

View Full Version: Rešeno Dodatne langtitle razčlenjevanju vprašanja



moman
22-05-10, 23:46
Uporaba vbSEO. Screenshot priložen.

http://www.pentaxforums.com/forums/members/adam-albums-website-news-screenshots-picture5413-a.gif

Bom najti popraviti za to v funkciji vBSEO, ki obravnava to.

moman
23-05-10, 01:27
V functions_vbseo_vb.php:

Najdi


vbseo_thread_seotitle($getnextoldest);

zamenjajte


vbseo_thread_seotitle($getnextoldest);
if (strpos($getnextoldest['title'], '[/langtitle]')) {
require_once('vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$getnextoldest['title'] = vbet_parseTitle($getnextoldest['title']);
}
$vbseo_gcache['thread'][$getnextoldest['threadid']] = $getnextoldest;

vBET
23-05-10, 17:36
To bi moralo biti ni potrebno. Ali ste integrirano vBET z vBSEO, kot je opisano v readme.html datoteke? Katero različico vBET uporabljate? Zadnji ki so globalno funkcionalnost langtitle razčlenjevanju.

moman
24-05-10, 04:08
Ja, in sem z najnovejšo različico, 3.3.3.

vBET
24-05-10, 19:30
Strange. Prosimo, da nam pove, kako za reprodukcijo vprašanje - mi bo delo na bolj elegantna rešitev, ki ne bodo zahtevale dodatne datoteke vBSEO spremembe.

Ali lahko reproducira na strežniku ven? Ie na preskusnem območju sporočila?

moman
25-05-10, 19:22
Ne, to ne more biti tukaj pokazali, ker ne uporabljate možnost vBSEO vključiti niti naslovov v naslednjo / prejšnjo povezave (tiste, prikazane neposredno pod hitrim urednik odgovor). Ti bi morali najprej omogočiti možnost.

vBET
25-05-10, 21:01
OK, tako - sedaj vemo, kako se razmnožujejo. Bomo pogledat na našem preizkus stopnje in iščejo druge rešitve. Velika hvala! :)

kamilkurczak
01-06-10, 22:00
Žal ne moremo razmnoževati ta problem.
Mi preizkušen na 3.5.0 in 3.3.3 vBSEO vBET. Katere različice imate?

Prosimo, preverite, ali imate nameščeno najnovejšo različico vBET (če se uporablja)

Kaj pa posodobitev product_vbenterprisetranslator.xml od do-ne-upload mapo?

moman
02-06-10, 09:43
Jaz sem z uporabo vBET 3.3.3 in vBSEO 3.3.2. Moje langtitle oznake niso razčleniti na strani profil statistika ne sedaj, se zdi. Precej čudno!

moman
02-06-10, 10:09
Če želite popraviti razčlenjevanju od langtitle pod profil "statistika" zanka (kjer piše "Zadnje sporočilo: ..."), sem naredil to spremembo v class_userprofile.php:

Najdi:

$this->prepared['lastposttitle'] = $getlastpost['title'];

Zamenjajte:


$this->prepared['lastposttitle'] = $getlastpost['title'];
if (strpos($this->prepared['lastposttitle'], '[/langtitle]'))
{
require_once('vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$this->prepared['lastposttitle'] = vbet_parseTitle($this->prepared['lastposttitle']);
}

Ni možnosti, da oznake, ki so globalno razčleniti, kot je sicer ta sprememba ne bi bilo potrebno. Prav tako ni kljuke v tem razredu datoteki.

vBET
02-06-10, 11:53
Prosimo, PM podatke za dostop do FTP, Admin CP in vBSEO CP. Ker nismo mogli razmnoževati na naši strani moramo to preveriti na našem strežniku.

Prosimo, da razveljavite spremembe, še preden nam dostop do podatkov (moramo videti nanjo diagnosticirati) - Dol lahko naredili kopije datoteke z lahkoto prinese nazaj.

Kot sem napisal vBET 3.3.3 je treba razčleniti langtitle svetu, v tem trenutku nisem mogel povedati, pa je nekaj bug, v nasprotju z drugimi plugin, ali narobe vBET posodobiti.

moman
03-06-10, 07:48
Jaz sem potovanjem v tujini ta teden, in ne bodo na voljo za sprejemanje backend vprašanja spletni strani poleg tistih, objavljene tukaj na forumu.

Ali mi lahko pokaže, kje v kodi je tag globalno razčleniti? Lahko potem si oglejte in vas obvestili, če lahko vidim, zakaj je to manjka nekaterih področjih.

vBET
03-06-10, 12:09
open file: / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

in si za vbet_global_complete je uporabiti funkcijo vbet_parseTitleGlobally (od / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php)

moman
04-06-10, 03:07
Hvala! Bom to razišče.

moman
09-06-10, 16:09
Sem našel nekaj bolj v navbits na inlinemod.php in postings.php.

Ali lahko reproducirajo to vedenje na tej spletni strani, to je pri urejanju prevedeni nit?

http://img267.imageshack.us/img267/3663/96513903.gif

http://img121.imageshack.us/img121/6716/90955400.gif

vBET
09-06-10, 17:22
Med izdaja je OK, da ga pustijo. Če ga želite videti originalno besedilo, da bi lahko to urejanje. Zato je onemogočen razčlenjevanju na strani izdaja. To bi moral delovati na ta način, zato je škodljivo - Google in drugi obiskovalci v potrditev besedila, ne v času izdaja:)

vBET
10-06-10, 15:37
Ali je vprašanje še vedno obstaja? Kakšen je položaj?

Pripravljamo za novo izdajo in želijo rešiti vsa vprašanja. Če ste ugotovili, da je bilo nekaj konfliktov - prosim potrdite. Če ne more ravnati - prosim podrobnosti dostop PM, tako da bomo mogli preveriti in v primeru bug vključujejo rešitve v naslednji izdaji.

moman
13-06-10, 14:17
Sem dodal razčlenjevanju ročno na lokacijah, navedenih v tej niti. Ni bolj vidni razčlenjevanju težav.

moman
14-06-10, 14:54
Nevermind-najti drugo: prevedena naslovi PM niso razčleniti v naslovih strani na private.php

Fixed z dodajanjem plugin na private_complete:


if (strpos($pagetitle, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$pagetitle = vbet_parseTitle($pagetitle);
}

moman
14-06-10, 16:09
In še:

http://img63.imageshack.us/img63/4445/26859648.gif

Nisem mogel najti način za odpravo tega preko plugins. Namesto tega sem dodal to kodo usercp.php:


if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

$reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

} Neposredno pod



$reputation['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']);

vBET
14-06-10, 23:47
Nevermind-najti drugo: prevedena naslovi PM niso razčleniti v naslovih strani na private.php

Fixed z dodajanjem plugin na private_complete:


if (strpos($pagetitle, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$pagetitle = vbet_parseTitle($pagetitle);
}


Jaz res ne more razmnoževati to vprašanje na našem strežniku. Sumim, da se vam ni ustrezno nameščen vBET 3.3.3 - prosim preverite. Imeli smo veliko časa vprašanje, ki ga naše stranke le dodal nove datoteke in pozabil, da uvoz novega izdelka datoteko ali nasprotno. Ali ste preverili to izvedbo funkcije vbet_global_complete obstajajo v opisanih mestu?

Prav tako smo se izvajajo naših forumih sedaj na vBET 3.3.4 različico beta, tako da se lahko zgodi, da napaka obstaja v 3.3.3, in smo že določena (se ne spomnim, da je). Still, prosimo, potrdite, da je vaša dejanska namestitev OK - najbolje je posodobitev na 3.3.3 znova.

vBET
14-06-10, 23:50
In še:

http://img63.imageshack.us/img63/4445/26859648.gif

Nisem mogel najti način za odpravo tega preko plugins. Namesto tega sem dodal to kodo usercp.php:


if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

$reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

} Neposredno pod



$reputation['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']);

Če je ta stran uporablja global_complete kavelj bi jo bilo treba ravnati v vBET 3.3.3 - glej prejšnji odgovor o tem. Če se global_complete ne uporablja - potem bo kot datoteko sprememba potrebna ali jo lahko dodate na nekaj kavelj, če obstajajo nekateri na tej strani.

moman
18-06-10, 15:52
Moje izdelek datoteko in vse PHP datoteke se prikazujejo kot v3.3.3, kot bi morale biti. Vendar pa sem spremenil veliko datotek in imajo kar nekaj plugins nameščen na moj forum, tako da je malo verjetno, da bi lahko prišlo do konflikta.

Opazil sem, da čas izvršitve na global_complete kavelj je 1000. Če se to ne bo višja, da bi se izognili nasprotju z drugimi plugins?

moman
18-06-10, 15:56
Sem potrdili prisotnost globalne funkcije razčlenjevanju. Sem zelo previdno nadgraditi na 3.3.3, tako da dvomim, da se vsebina datoteke se vprašanje tukaj. Vendar pa ne vidim še hrošči, tako da mislim, da sem dobro zaenkrat.

Jaz sem tudi vesel, da pravijo, da vBET uspešnosti hit na mojem strežniku je zanemarljiva, zato sem morda ne bo nadgradnja 3.3.3 preteklosti zaradi velikega števila prilagoditve / popravke delovnih sem izvajal na svoje. S 800 spletu, sem imel server bremena pod 1,00, in z 1.200 na spletu, so bili okoli 3,00. Ni slabo za hex dual-core server Xeon, mislim!

vBET
18-06-10, 20:26
Mislim, da preveč! :)

Torej - dobili nazaj k vprašanju. vBET bi avtomatsko ravnanje tistih, cut langtitle (s ...) - nismo mogli razmnoževati na naših forumih in si želijo, da so nove javnost kmalu. To bi bilo super, če bi lahko našli razlog za to in to popraviti, če je na naši strani. Če lahko PM dostop podrobnosti na vaš forum, ali celo vaš preizkus primer, kjer se te stvari zgodijo smo lahko na to - bi lahko to popravimo:)

V tem trenutku brez možnosti za reprodukcijo sploh ne moremo biti prepričani, pa je to res vBET bug (ni v nasprotju z nekaterimi drugimi mod ali konfiguracije vprašanja). Tako smo v mrtvi točki zdaj na tem področju. Še enkrat - mi bi z veseljem rešitev tega vprašanja na vaši strani, če boste. Obstaja možnost, da bo nova vBET za javnost, ta vikend - bi bilo super, da zaprete vsa vprašanja pred:)

vBET
05-07-10, 07:44
Ugotovil sem, da smo res imeli bug tam. Globalni langtitle razčlenjevanju je notranjost nepotrebnih stanju, tako ni bilo vedno oceniti. To je že popravljen in bo vključen v naslednji izdaji.

moman
04-08-10, 18:57
Bi lahko prosim objavite hitra rešitev za to? Ne morem nadgraditi na 3.3.4 zdaj: (

Im 'ugibati, da je nepotrebno pogoj je spodaj:

function vbet_parseTitleGlobally(&$title, $removeNotTranslateSection = false) {

if ($_GET['do'] != 'postthread' && $_GET['do'] != 'comment' && 0!==strpos($_GET['do'], 'edit') && 0!==strpos($_GET['do'], 'update')

&& strpos($title, '[langtitle=')) {

return vbet_parseTitleMultiple($title, $removeNotTranslateSection);

}

vBET
06-08-10, 09:07
Kaj imate v posodobitev?

Bom videti v ven SVN, da preverite, kaj je bilo sprememb za rešitev tega vprašanja, vendar še vedno - boste morali zadnjem javnost prvi, ki je lahko, da je hitra rešitev, če mi ga objavi.

moman
06-08-10, 09:13
Naredil sem nekaj sprememb kodo v daljšem časovnem obdobju, in sem pozabljen, kje in zakaj. Ne želim, da bi zlom stvari, ki že delajo!

vBET
06-08-10, 09:30
Prosimo, upoštevajte, da nismo odgovorni za kodo spremeni naše stranke - smo preprosto ne more storiti. Če želite spremembe je bil po naših hitrih rešitev potem ste lahko mirni - ti bodo vključeni v naslednji izdaji, tako da bo vse v redu. Če ste naredili nekatere druge spremembe kode, potem pa nasvet, da napišete nekaj dokument, ki vas bo vodil o vaši osebni dodatne ukrepe med posodabljanjem - drugače boste ostali s staro različico vBET, ker si o ne vem kaj in kaj za vas spremenilo.

Prosimo, upoštevajte, da sem ugotovila, kakšne so spremembe potrebne za rešitev tega vprašanja, vendar ne morem objaviti Quik določi na forum (ker vključuje zdrobljen BBCode v notranjosti). Torej pelase vprašati o tem po elektronski pošti (contact@vbenterprisetranslator.com) in ga bom poslal tja.

moman
06-08-10, 18:40
Strinjam se, življenje bi bilo lažje, če bi mi dokumentirani spremembe. Kolikor se spomnim, so bili vsi popravke napak, in ne nove funkcije, itd

E-mail poslal! Hvala!

vBET
07-08-10, 10:46
Je odgovoril po e-pošti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1