PDA

View Full Version: Atrisinātas Vbulleting 4.7 + VBSEO 3.6



techanalyst
10-10-11, 18:57
Šķiet kā theres lielu pārtraukumu un izmaiņas pieprasīja pārtraukumu URL saglabāti google, tomēr ap šo

r.dziadusz
10-10-11, 19:48
Kāda veida pārtraukuma URL, lūdzu, parādiet man, viens no tiem?
Es centīšos, lai reproducētu šo problēmu mūsu testa forumā.

techanalyst
10-10-11, 21:05
Es mainīja VBSEO_URI, doesn't darbu u.c.

Būtībā, ja tā mēģina mainīt vai pievienot kaut ko līdz beigām url tā pārtrauc darboties

techanalyst
10-10-11, 21:08
burtiski nevar izmantot šo spraudni būtībā: P

Tās awesome ideja un id love, lai tā darbotos, bet otrais to iespējot visu vietā iet uz 500s (iekšējais kļūdas)

r.dziadusz
10-10-11, 21:57
labi, ka jūs pareizi iestatīt opcijas, bet arī ir jums augšupielādēt no augšupielādēt-vienreiz mapi
vBET tulkošanas opcijas

techanalyst
10-10-11, 23:30
savu mapi zem www saknes ar forumu

techanalyst
11-10-11, 00:10
mape ir zem forums saknes

vBET
11-10-11, 01:08
Hi.

-Lūdzu, pārliecinieties, vai veicāt instalāciju pareizi.
-Arī pārliecinieties, vai veicāt vbseo integrācija pareizi.
-Lūdzu pārliecinieties arī, vai jūsu htaccess izmaiņas ir pareiza (ja neesat pārliecināts, lūdzu, nosūtiet mums visa htaccess failu un mēs to pārbaudīt).
-Arī Radek sūtīt jums jautājums, kas jums nav atbildēt - vai jūs augšupielādēt failus no uplad-vienreiz direktoriju?

Readme.html no vBET paketi, jūs atradīsiet visu aprakstu.

Radek būs instalēt arī rīt vBulletin 4.1.7 vispirms mūsu testa forums un ja viss strādās pēc tam reālu forumā. Ja mēs atrodam visus jautājumus ar vBulletin 4.1.7 mums būs jums zināt, un mēs strādāsim pie tā nekavējoties. Šajā brīdī šķiet, ka tāpat kā jums ir kaut kas nepareizi ar instalēšanu, vai konfigurācija vai vbseo integrācija. Mēs jums palīdzēsim, lai tā darbotos:) Vispirms pārliecinieties, vai instalācijas un integrācija bija pareiza.

Ja esat pārliecināts, ka jums ir viss pareizi, tad lūdzu PM piekļuves dati Admin CP, FTP un vbseo CP mani vai r.diadusz (Radek agrāk rīt būs) vai kabīnē. Mēs pārbaudīsim uz vietu, kur kas notiek:)

techanalyst
11-10-11, 02:34
Im mazāk apmierināti ar whats nepieciešams ar šo mod, kā es izmantot turpinājumu:

1.) Visiem Dragon baits Tech Plugins, visām instalētajām un viss darbojas
2) WikiVault
3.) VBSEO

Es arī prasa īpašu re-writes, jo es izmantoju Priedols, kā mana CDN

Es godīgi nav vēlaties modificēt visu vairs, es nevēlos manu kešatmiņā google saites mainīt, es nevēlos būt atkārtoti rakstīt mans mods padarīt tās darbu šeit cilvēks.

Mēs vienkārši samierināsies, kompensāciju un izdarīt?

techanalyst
11-10-11, 02:34
Bija atbilde, mapi, kurā atrodas dati ir saskaņā ar foruma maršrutu, faktiski man atbildēja, ka divas reizes

vBET
11-10-11, 11:38
Im mazāk apmierināti ar whats nepieciešams ar šo mod, kā es izmantot turpinājumu:

1.) Visiem Dragon baits Tech Plugins, visām instalētajām un viss darbojas
2) WikiVault
3.) VBSEO

Es arī prasa īpašu re-writes, jo es izmantoju Priedols, kā mana CDN

Es godīgi nav vēlaties modificēt visu vairs, es nevēlos manu kešatmiņā google saites mainīt, es nevēlos būt atkārtoti rakstīt mans mods padarīt tās darbu šeit cilvēks.

Mēs vienkārši samierināsies, kompensāciju un izdarīt?

Hi.

Jums nav jāmaina viss - tas ir tieši norādīts, ka laikā vbseo integrācija jums ir 2 vbseo failu modificēšanai. Viss pārējais paliek neskarta. Lūdzu, pasakiet, kas ir daļa no šīs integrācijas jūs nesaprotat.
Jums nav jāmaina savas jau indeksē saites Google - kāpēc jūs domājat, ka jums ir?
Jums nav nepieciešams atkārtoti rakstīt savu Modi vBET darbu. vBSEO ir tikai spraudnis jums ir integrēt, ja jūs izmantojat to. Sitemap ģenerators integrācija nav vajadzīgs vispār - tas būs darbs anyway. Citu plugins prasa izmaiņas failos un lielākā daļa plugins neprasa jāintegrē visos (tikai tiem, kas pārtraukumiem vBulletin arhitektūru un neizmanto global_complete āķis). Un pat par āķi, kas pārkāpj vBulletin arhitektūra nav nepieciešams integrēt, ja nevēlaties veikt - jūs varat ignorēt tos vBET opcijās.

Lūdzu, pasakiet, ko jūs nesaprotat integrācijā? -mēs jums palīdzēsim:) Tiesības tagad lasījums jūsu komentārs man ir iespaids, ka jūs pat neesat lasīt integrācijas instrukcijas.

Ir kāds pamats kompensāciju, un mēs vienkārši nevar kompensācijas, jo lietotājs apgalvoja, ka viņš bija jautājums, ko mēs nekad neredzēja. Šādā veidā varētu nopirkt katru programmatūras pirāts, pateikt, ka viņam ir jautājums, ko viņš nevar parādīt un nepieļauj atbalsta prasību par kompensāciju un lietošanas produkts vai tomēr uz citu forumu. Tas ir kāpēc mums nevar atmaksāt, jo īpaši, ka visticamāk jums nav problēmu ar vBET tikai ar jūsu instalācijas/integrācija. Arī pat ja bug, vBET komanda izlabo kļūdas.

Lūdzu, atbildiet uz visiem jautājumiem, kas konkrētā un ja jūs domājat, ka jums ir viss labi un vēl joprojām nedarbojas, lūdzu PM piekļuves detaļas (Admin CP, FTP, vbseo CP), lai mēs varētu to pārbaudīt un palīdz:)

vBET
11-10-11, 11:40
Bija atbilde, mapi, kurā atrodas dati ir saskaņā ar foruma maršrutu, faktiski man atbildēja, ka divas reizes

Sorry tas bija bez citējot un es nebiju pārliecināts, ka tas notika aptuveni - lūdza jautājumu, vai visas iekārtas vai forums direktoriju vai ko. Paldies par paskaidrojumu - skatīt manu iepriekšējo post.

techanalyst
11-10-11, 12:30
Es testē viena no izmaiņām instrukcijas bija, kad man bija, ka saites uz vietas ir mainīts pat standarta angļu valodas, es nevēlos, lai manas saites angļu valodā, lai mainītu laiku, ir jāievēro norādījumi, bet es nevaru ne veikt šīs izmaiņas, izmantojam velvēt wiki, kurā es netaisos mainīt savu kodu, tas ir vienkārši kaitinošas, kad tie ienes atjauninājumu no slikti ir turpināt darīt to pašu, ar 20 + plugins mēs tikai aprunāt sēdēt un pauze vietā, lai pārbaudītu, vai tas darbojas vai nē, periods.

Apsūdzot klientu par "nav lasījums instrukcijas"? Jā, man nebija, es pavadīju četras stundas, aktivizē viss t, pamanījuši saites no google pārtrauca darbu, spraudnis shouldn ' t pazudināt vietā un nevar izmantot 301s, jo varu izmantot Priedols manu cdn tā re-writes jābūt īpaši

techanalyst
11-10-11, 12:32
Nav neviena FTP savu serveris, kas ir tikai ports 80 ir atvērts to, man ftp no speciāla ftp servera

Im ne tikai apgalvojot, es nevēlos, lai manipulētu ar manu portālu saites no google meklēšanu pārtrauc darbu punktu, es uzskatu, ka tās diezgan pamatots iemesls

techanalyst
11-10-11, 13:07
atkārtoti aktivizē noklikšķiniet uz valodas un paskatīsities, ko tā dara

techanalyst
11-10-11, 13:14
vbnotifications kastes patiešām messed up kā arī

techanalyst
11-10-11, 13:42
Čehijas darbi, gan visvairāk palikt angļu formātā

vBET
11-10-11, 14:05
Es testē viena no izmaiņām instrukcijas bija, kad man bija, ka saites lapā mainīt pat standarta angļu valodas, es nevēlos manas saites angļu valodā, lai mainītu periods

Nevaram darīt tikai vienu izmaiņu un gaidīt, tas darbosies pareizi. Ir jādara viss integrācijas jābūt papuvē visus integrācijas pasākumus - ne tikai vienu. Lūdzu, nosūtiet mums URL, kas maina pēc integrācijas un piekļuves detaļas, lai mēs varētu pārbaudīt, kas notiek tur.


man ir jāievēro norādījumi, bet es nevaru ne dos šīs izmaiņas

Tieši pirms jūs rakstījāt, veikts tikai viens integrācijas solis. Šeit vienā teikumā ir rakstiski, ko veicāt to visu un neveido to visu. Tā kā tā patiešām ir? Jūs nopelnījāt vbseo integrācijai, vai ne? Arī ko pārtrauc jums to darīt - jūs rakstījāt, ka jūs nevarat veikt izmaiņas - Lūdzu, pārbaudiet, vai jums ir atbilstošās tiesības failiem, kurus vēlaties mainīt. Ja tas nav privilēģijas lieta lūdzu, aprakstiet, kāpēc nevar izdarīt šīs izmaiņas - ko pārtrauc jums notiek?


izmantojam velvēt wiki, kurā es netaisos mainīt savu kodu, tas ir tikai kaitinošas, kad tās izcelt atjauninājums

Pirmā izmaiņa velvēt viki nepieciešama integrācija tikai viens īpašs gadījums – ja neatbilstat tur jums nebūs jāmaina velvēt viki failus. Arī pat tad jums nav to darīt - velvēt viki vBET vienkārši ignorēt. Lūdzu ievērojiet, ka šo mod vajadzīgi jebkurā integrācijas jo velvēt viki pārtraukumiem vBulletin arhitektūra - tāpēc, lūdzu, visi sūdzas, komandai, kas attīsta velvēt viki adresi.
Otrkārt - kas ir kaitinošas un kas nav ir personīgā lieta. Saule var būt kaitinošas jums, ja jūs nolemjat darīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu uzdevums ir sniegt atbalstu jums vBET, mums nav šeit darāt jebkuru darbaudzināšanas, personīgās izmaiņas ne psihoterapiju. Mēs neesam šeit, lai strādātu ar jūsu emocijas - lūdzu koncentrēties uz vBET jautājumiem, lai mēs varētu palīdzēt jums. Es saprotu, ka jums ir kaitinošas - tagad lūdzu ļauj koncentrēties uz jautājumu. Ignorēt lappuses par vBET tulkojumu, lūdzu, izmantojiet iespēju Admin CP - > vBET - > Translation Options - > ignorēt URL. Jūs atradīsiet tur aprakstu kā tas jālieto. Ja jūs nolemjat integrēt ar viki velvēt, tad lūdzu papuvē dotās instrukcijas: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/1923-vaultwiki-integration.html Lūdzu, ņemiet vērā, ka dotās instrukcijas, ir publiski pieejami, tāpēc bija pieejams pirms šīs informācijas.


Slikti ir turpināt darīt to pašu, ar 20 + plugins mēs tikai aprunāt sēdēt un pauze vietā, lai pārbaudītu, vai tas darbojas vai nē, periods.

Par ko tu vadi? Tieši tā plug-in, lūdzu, norādīt, kurai jūs domājat, ka būs nepieciešama kodu izmaiņas un kāpēc jūs domājat, ka tas būs nepieciešams. Jūs jau informēja, ka tikai integrācija, kas ir obligāti ir vbseo, ja to izmanto. Lielākā daļa Modi ir nav nepieciešama integrācija vispār. Tikai šīm mods, kas pārtraukumiem vBulletin arhitektūra var būt nepieciešama integrācija (Lūdzu iesniegt sūdzību Modi autori par nepareizu risinājumu) un tā nav arī obligāta - vienkārši pievienojiet to vBET ignorēt lappuses. Tāpēc, lūdzu, līmenim, tieši kura Modi ir nepatikšanas ar vBET. Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs varat strādāt ar testa gadījumu tik reāls forums ir sveiki un veseli reizi savu testus.


Apsūdzot klientu par "nav lasījums instrukcijas"? Jā, man nebija, es pavadīju četras stundas, aktivizē viss t, pamanījuši saites no google pārtrauca darbu, spraudnis shouldn ' t pazudināt vietā un nevar izmantot 301s, jo varu izmantot Priedols manu cdn tā re-writes jābūt īpaši

Lūdzu, ņemiet vērā, ka netika apsūdzēts par kaut ko. Tika lūgts, lai vēlreiz pārbaudītu, arī jums ir mans iespaids, ka, pamatojoties uz jūsu pārskatos - kā tieši, pirms jūs atkal rakstīja par kādu noslēpumainu 20 Modi, kur jums būs traks izmaiņas, kad jau bija informēts, ka tā būs nav jāveic droši vien lielākā daļa no tiem, ja uz kādu. Tas ir skaidri aprakstīts:

VBET uzstādīšana ir vienkārša integrācija ar citām plugins joprojām var būt sarežģīta. Tas nozīmē, ka katra mod strādā savādāk un izmantojot citas āķi. Bet pirmām kārtām:
Jums nav integrēt vBET ar visām citām jūsu mods. Lielākā daļa mods ir darba naudas sodu, ar vBET bez papildu soļi.
Tā ir pieejama šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/486-vbet-integration-instructions.html
Un man tiešām vēl ir iespaids, ka didn't lasīt integrācijas instrukcijas, jo jāatkārto vēlreiz par to, kā mainīt kodu jūsu mods kas nenotiks.
Lūdzu pieņemt manu atvainošanos, ja tas tev pieskāries - tomēr tas ir mans iespaids un pat tagad es neesmu pārliecināts, ka tiešām izlasīt to, varbūt mēs kabīnē ir kaut kas cits mūsu prātā, rakstot par integrācijas instrukcijas.
Mums ir nepieciešams apstiprinājums, ka viss tika darīts pareizi (ko es neesmu pārliecināts, ka vispār, jo jūs rakstījāt, ka jums veikt tikai vienu soli, tad ka visu un tajā pašā teikumā, ko nevar darīt to visu...) pirms ejam uz lietotāju serveri. Tātad Lūdzu, apstipriniet, kuras jūs izdarījāt visu vbseo integrācija. Arī sniegt precīzu informāciju par savu problēmu ar mainīto URL (precīzu URL pirms, pēc un piekļūt informācijai, lai mēs varētu pārbaudīt izmaiņas).

vBET
11-10-11, 14:06
Nav neviena FTP savu serveris, kas ir tikai ports 80 ir atvērts to, man ftp no speciāla ftp servera

Im ne tikai apgalvojot, es nevēlos, lai manipulētu ar manu portālu saites no google meklēšanu pārtrauc darbu punktu, es uzskatu, ka tās diezgan pamatots iemesls

Tāpēc, lūdzu, PM kā piekļuves detaļas jūsu failsistēmas. Jums nācās augšupielādēt vBET failus kaut kādā veidā - es pieņemu, jums ir dažas pārlūkprogrammas klients to darīt.

Ja viss tiks izdarīts pareizi, tad neviens no jūsu esošās saites pārtrauks darboties.

vBET
11-10-11, 14:14
atkārtoti aktivizē noklikšķiniet uz valodas un paskatīsities, ko tā dara

Lūdzu:
1. Raksturojiet jūsu jautājumiem. Nē guessing - ja jūs vēlaties, lai palīdzētu jums ātri, tad lūdzu, aprakstiet savu problēmu mēs.
2. Uzturēt viens pavediens par vienu jautājumu. Ja tas ir kaut kas cits, kas nav darba URL, tad lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par to. Mēs varētu nevar rīkoties tā, kā arī palīdzēt jums, ja vairāki jautājumi tiks sadalīts vienā pavedienā, mēs visi zaudēja šajā. Lūdzu, ņemiet vienu jautājumu par viena pavediena
3. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir ieteicams lietot SEO saites, nevis valodas = saites

vBET
11-10-11, 14:15
vbnotifications kastes patiešām messed up kā arī

Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu jauns jautājums un aprakstīta tieši problēma (nosūtīt precīzu URL, kur mēs varam redzēt, ja tas ir nepieciešams konts, tad mums piekļūt kontu pārbaudīt PM).

techanalyst
11-10-11, 14:18
Tā īpaša servera, nav pārlūku metodes attēli, es ssh lodziņam lokāli un pēc tam ftp ftp serverim

vBET
11-10-11, 14:20
Čehijas darbi, gan visvairāk palikt angļu formātā

Lūdzu, atveriet jaunu pavedienu jauns jautājums. Drīzumā šeit - pieejamību jūsu pakalpojumu sniedzējiem (Admin CP - > vBET - > tulkošanas pakalpojumu sniedzēji pieejamību). Sniedzēji iestata ierobežojumus un ja tulkošanas pakalpojumu sniedzējs atsakās nosūtīt jums tulkojumu, tad vBET ir nav tulkojuma, lai parādītu un parāda sākotnējo tekstu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET kešo tulkojumu tad, kad jau kešatmiņā parādīsies pat tad, ja jūsu ierobežojums netika panākta, un pakalpojumu sniedzējs nevar nosūtīt jaunu tulkojumu (Lūdzu, ņemiet vērā, ka robežas nav periodiski pastāvīgu). Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka vBET periodiski pārbauda, vai pakalpojumu sniedzējs atkal ir pieejams:) Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka, kad jūs lietojat Google v2 API var iestatīt savu limitu.
Ja jums nepieciešams vairāk palīdzēt ar šo problēmu, lūdzu, atveriet jaunu pavedienu par to un mēs sniegsim jums vairāk info - Lūk nevar ievietot, jo šis pavediens ir par bojātām saitēm.

techanalyst
11-10-11, 14:30
Nevaram darīt tikai vienu izmaiņu un gaidīt, tas darbosies pareizi. Ir jādara viss integrācijas jābūt papuvē visus integrācijas pasākumus - ne tikai vienu. Lūdzu, nosūtiet mums URL, kas maina pēc integrācijas un piekļuves detaļas, lai mēs varētu pārbaudīt, kas notiek tur.



Tieši pirms jūs rakstījāt, veikts tikai viens integrācijas solis. Šeit vienā teikumā ir rakstiski, ko veicāt to visu un neveido to visu. Tā kā tā patiešām ir? Jūs nopelnījāt vbseo integrācijai, vai ne? Arī ko pārtrauc jums to darīt - jūs rakstījāt, ka jūs nevarat veikt izmaiņas - Lūdzu, pārbaudiet, vai jums ir atbilstošās tiesības failiem, kurus vēlaties mainīt. Ja tas nav privilēģijas lieta lūdzu, aprakstiet, kāpēc nevar izdarīt šīs izmaiņas - ko pārtrauc jums notiek?



Pirmā izmaiņa velvēt viki nepieciešama integrācija tikai viens īpašs gadījums – ja neatbilstat tur jums nebūs jāmaina velvēt viki failus. Arī pat tad jums nav to darīt - velvēt viki vBET vienkārši ignorēt. Lūdzu ievērojiet, ka šo mod vajadzīgi jebkurā integrācijas jo velvēt viki pārtraukumiem vBulletin arhitektūra - tāpēc, lūdzu, visi sūdzas, komandai, kas attīsta velvēt viki adresi.
Otrkārt - kas ir kaitinošas un kas nav ir personīgā lieta. Saule var būt kaitinošas jums, ja jūs nolemjat darīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu uzdevums ir sniegt atbalstu jums vBET, mums nav šeit darāt jebkuru darbaudzināšanas, personīgās izmaiņas ne psihoterapiju. Mēs neesam šeit, lai strādātu ar jūsu emocijas - lūdzu koncentrēties uz vBET jautājumiem, lai mēs varētu palīdzēt jums. Es saprotu, ka jums ir kaitinošas - tagad lūdzu ļauj koncentrēties uz jautājumu. Ignorēt lappuses par vBET tulkojumu, lūdzu, izmantojiet iespēju Admin CP - > vBET - > Translation Options - > ignorēt URL. Jūs atradīsiet tur aprakstu kā tas jālieto. Ja jūs nolemjat integrēt ar viki velvēt, tad lūdzu papuvē dotās instrukcijas: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/1923-vaultwiki-integration.html Lūdzu, ņemiet vērā, ka dotās instrukcijas, ir publiski pieejami, tāpēc bija pieejams pirms šīs informācijas.



Par ko tu vadi? Tieši tā plug-in, lūdzu, norādīt, kurai jūs domājat, ka būs nepieciešama kodu izmaiņas un kāpēc jūs domājat, ka tas būs nepieciešams. Jūs jau informēja, ka tikai integrācija, kas ir obligāti ir vbseo, ja to izmanto. Lielākā daļa Modi ir nav nepieciešama integrācija vispār. Tikai šīm mods, kas pārtraukumiem vBulletin arhitektūra var būt nepieciešama integrācija (Lūdzu iesniegt sūdzību Modi autori par nepareizu risinājumu) un tā nav arī obligāta - vienkārši pievienojiet to vBET ignorēt lappuses. Tāpēc, lūdzu, līmenim, tieši kura Modi ir nepatikšanas ar vBET. Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs varat strādāt ar testa gadījumu tik reāls forums ir sveiki un veseli reizi savu testus.



Lūdzu, ņemiet vērā, ka netika apsūdzēts par kaut ko. Tika lūgts, lai vēlreiz pārbaudītu, arī jums ir mans iespaids, ka, pamatojoties uz jūsu pārskatos - kā tieši, pirms jūs atkal rakstīja par kādu noslēpumainu 20 Modi, kur jums būs traks izmaiņas, kad jau bija informēts, ka tā būs nav jāveic droši vien lielākā daļa no tiem, ja uz kādu. Tas ir skaidri aprakstīts:

Tā ir pieejama šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/486-vbet-integration-instructions.html
Un man tiešām vēl ir iespaids, ka didn't lasīt integrācijas instrukcijas, jo jāatkārto vēlreiz par to, kā mainīt kodu jūsu mods kas nenotiks.
Lūdzu pieņemt manu atvainošanos, ja tas tev pieskāries - tomēr tas ir mans iespaids un pat tagad es neesmu pārliecināts, ka tiešām izlasīt to, varbūt mēs kabīnē ir kaut kas cits mūsu prātā, rakstot par integrācijas instrukcijas.
Mums ir nepieciešams apstiprinājums, ka viss tika darīts pareizi (ko es neesmu pārliecināts, ka vispār, jo jūs rakstījāt, ka jums veikt tikai vienu soli, tad ka visu un tajā pašā teikumā, ko nevar darīt to visu...) pirms ejam uz lietotāju serveri. Tātad Lūdzu, apstipriniet, kuras jūs izdarījāt visu vbseo integrācija. Arī sniegt precīzu informāciju par savu problēmu ar mainīto URL (precīzu URL pirms, pēc un piekļūt informācijai, lai mēs varētu pārbaudīt izmaiņas).

URL

PC Gaming | PC Gamer & Steam spēļu (http://forums.techieanalyst.net/forum.php) - angļu, tagad paliek tāds pats, lai nav pārtraukumu saites, jo es nevaru izmantot 301 novirzīšana sakarā ar CDN CName konflikti
PC hry | hraní viņas na PC herní tvaika (česky) (http://forums.techieanalyst.net/cs/forum.php)-, šķiet, darbojas, vbnotification rāda ķekars dīvaini kodu
PC Gaming | PC Gamer & Steam spēļu (grieķu valodā) (http://forums.techieanalyst.net/el/forum.php) - paliek angļu

VBSEO izmaiņas - dažus soļus konfliktē ar īpašām vidēm uz manu Mod Re-writes, Im nav aizstāt vbseo kodu, VBSEO darbojas ideāli atm, im nav mainīt kodu, periodu, doesn ' t darīt kāda jēga man, kam nepieciešams mainīt kodu app, kas darbojas, man nevajadzētu būt manipulēt ar kodu, kas notiek, ja man ir kāds jaunināt vai piemērot plāksteri šo programmatūru? Man ir iet atpakaļ un darīt šādi, ar manu pašreizējo plugins man ir nepieciešams darīt kaut ko tamlīdzīgu.

WikiVault - nekad nav radījis man jautājums

norku
11-10-11, 14:46
Vbseo koda izmaiņas ir būtiskas. Bez viņiem, un ir tikai divi no tiem (un pāris izmaiņas iestatījumos vbseo cp), Vbet nedarbosies kā paredzēts. Man ir apmēram piecpadsmit Modi, darbojas vienā no mana forums, un man nekad nav bijis problēmu ar kādu no tām man bija, izmantojot Vbet laikā. Ja vien jūs izpildiet instalēšanas norādījumus vēstuli lietas strādās.

techanalyst
11-10-11, 14:49
Tāpēc, lai veiktu šo darbu, man ir manipulēt ar VBSEO kods: P, ka man nav nekādas jēgas, ja jaunināt vai piemērot VBSEO plāksteris slikti atgriezties un vēlreiz veiciet izmaiņas, tas ir scenārijs Im darba Izvairieties kā mēris

techanalyst
11-10-11, 17:06
labi.... Atbildēt ar piedāvājumiem bija izputējis, līdz es invalīdiem šis spraudnis: P

vBET
11-10-11, 20:14
URL

PC Gaming | PC Gamer & Steam spēļu (http://forums.techieanalyst.net/forum.php) - angļu, tagad paliek tāds pats, lai nav pārtraukumu saites, jo es nevaru izmantot 301 novirzīšana sakarā ar CDN CName konflikti
PC hry | hraní viņas na PC herní tvaika (česky) (http://forums.techieanalyst.net/cs/forum.php)-, šķiet, darbojas, vbnotification rāda ķekars dīvaini kodu
PC Gaming | PC Gamer & Steam spēļu (grieķu valodā) (http://forums.techieanalyst.net/el/forum.php) - paliek angļu

VBSEO izmaiņas - dažus soļus konfliktē ar īpašām vidēm uz manu Mod Re-writes, Im nav aizstāt vbseo kodu, VBSEO darbojas ideāli atm, im nav mainīt kodu, periodu, doesn ' t darīt kāda jēga man, kam nepieciešams mainīt kodu app, kas darbojas, man nevajadzētu būt manipulēt ar kodu, kas notiek, ja man ir kāds jaunināt vai piemērot plāksteri šo programmatūru? Man ir iet atpakaļ un darīt šādi, ar manu pašreizējo plugins man ir nepieciešams darīt kaut ko tamlīdzīgu.

WikiVault - nekad nav radījis man jautājums

Sveiki es jau jautāju jums atvērt jaunu tēmu par katru jautājumu. Jautājums ir tikai par šķelto saites un citi jautājumi tiks apspriesti ne šeit. Mēs nevaram būt vairākas diskusijas vienā vietā. 1 jautājums = vienā pavedienā. Lūdzu, atveriet jaunu tēmu nav tulkoto lapu, kuru vajadzētu translēt (es jau atbildēju Jums tuvākajā laikā, ja jums ir nepieciešams vairāk Lūdzu atvērt jaunu tēmu par šo). Arī atvērt jaunu tēmu vbnotifications (ar detaļām - nav "ķekars dīvaini kodu", bet tieši to, ko tu domā).

Ja instalācijas vai integrācija netiek veikta pienācīgi, tad jums var būt jebkāda veida jautājumiem. Līdz esat vBET pareizi uzstādītas un integrēts jūsu forumā, mūsu atbilde uz jūsu jautājumu ir - Lūdzu, izmantojiet instrukcijas iekļauti readme.html un šajā forumā. Ievadīsiet nepareizu degvielas automašīnas - ko jūs gaida? Kas jūsu auto darbojas ar ūdeni? Ja jūs vēlaties darīt tā ir jūsu izvēle - jūs varat arī teikt, tur ir nekādi būs augšupielādēt FTP failu X - jums ir tiesības to darīt un vBET ir tiesīgs lauzt. Jums būs ir iztulkot URL bez integrācija ar vbseo. Jums var būt nepatikšanas ar tulkoto saites un virzienmaiņas. Un tas ir tas, ko jūs personīgi piekrītu - labi saprotam, ka jūs piekrītat, ka. Tikai lūdzu, atcerieties, ka tā ir jūsu izvēle, ja jums ir jautājums un ka mēs jau deva jums risinājumu, kas jūs atteicāties. vBSEO nedarbojas ar vBET bez integrācijas ideāls, un tas ir integrācijas iemesls. Tātad mēs nevēlamies mainīt pilnīgi darba kods - mēs vēlamies veikt izmaiņas, lai to perfekti strādā.
WikiVault ir savs smilšu kastes un nemainīt neko apkārt. vBET darbojas visā pasaulē un tas ietekmē visu (ja vien jūs izmantojat ignorējot parametrs). Mēs neesam šeit, lai apspriestu WikiVault (ja vien jums ir problēmas ar integrāciju-, tad lūdzu, atveriet jaunu tēmu). Lūdzu, palieciet ar jautājumu - ko URL ir sadalīti? Lūdzu, sniedziet precīzu piemēri sadalīti URL. Par jebkuru citu jautājumu, lūdzu, atveriet jaunu tēmu. Ja jums nav sadalīti URL tad mēs uzskatīt šo jautājumu atrisināt. Tātad lūdzu - sniegt mums sadalīti URL piemērs. Visas saites, kas jums deva mums nav salauzti.

vBET
11-10-11, 20:20
labi.... Atbildēt ar piedāvājumiem bija izputējis, līdz es invalīdiem šis spraudnis: P

NEW vītne PER jauns jautājums - jo tagad mēs noņemsim katra ziņojuma pavediena, kas nav par šo jautājumu. Vienkārši nāksies atvērt jaunu tēmu par to. Tas ir patiešām vajadzīgs - uzticēties mums, bez tā mums visiem būs nepatikšanas paziņojumā. Jūs jau sākām šeit vismaz 4 jautājumiem, un es jautāju jums vairākas reizes, lai atvērtu jaunu pavedieni tiem. Tā vietā jūs mēģināt pievienot vairāk jautājumi šeit. Tikai viens jautājums tiks apspriesti šeit. Citiem - Lūdzu, izveidojiet vienu jaunu tēmu par katru jautājumu. Mēs zinām, tieši tas, ko mēs esam joprojām strādā tālāk, ko darīt un kā tika jau atrisināta. Varat attēlu jūsu visu forumā viens pavediens? Kāpēc jūs mēģināt darīt tādas lietas. Tikai Lūdzu - Lūdzu - Lūdzu - atvērt jaunu tēmu par katru problēmu:)

Arī, lūdzu, atcerieties pievienot tik daudz detaļas, kā jūs varat citādi jūs saņemsiet nekas vairāk kā jautājums (kur, URL, piemēram, kā pavairot un tā tālāk).

techanalyst
11-10-11, 20:20
Divas lietas:

1.) Integrācija - Modding VBSEO nav bijis nepieciešams, es palaist daudz plugins, vbtube, visi pūķa baits Plugins, vbseo, vaultwiki utt utt, nekad, kad bija nepieciešams manipulēt fizisko failus, integrācija nenozīmē koda izmaiņas, tas nozīmē, ka jums ir mod 3rd puses produktu prasībām savu, kas nozīmē, kad es varu to jaunināt VBSEO, man ir nepieciešams, lai dotos atpakaļ un vēlreiz veiciet izmaiņas, nozīmē vairāk strādāt vairāk nosaka laiku
2.) Link - viņi strādā tagad, bet man nācās veikt izmaiņas manu URL re-writes manu Priedols CDN pakalpojumi: P atkal man bija mainīt trešai personai, lai izpildītu prasību jūsu spraudnis

Es gribētu, bet nevar paturēt pārkāpj manu forumu, lai pārbaudīt plugin, VBET ir jau man maksāja apmēram 6 - 7 stundas nosaka testēšanas un atkārtotu izveidošanu un mainīšanu plugins iespējots sajaukums. Atbildēt ar Qoute = lauza, es varu aiziet stundas bez, vbnotifications = ļoti svarīgi, un jūsu atbalsts, lai ilgi dabūt atpakaļ, tādēļ nevar tērēt 6 stundas ar to, pārkāpj foruma gaida atbildi.

vBET
11-10-11, 20:43
1.) Neattiecas. nebūt ne. Un dod mums nekur. Arī instalējot vbseo bija manipulēt ar fizisko faili - htaccess - joprojām nav svarīgi vispār šeit. Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka vbseo koda izmaiņas ir spiesti vbseo komanda, kura atsakās āķi to kodu, kas ļautu pievienot spraudnis vBET funkcionalitāti. Tāpēc, lūdzu, dodiet savu sūdzas vbseo komanda kura optisko arhitektūra un to politiku (mēs publiski lūdza viņiem āķi skudru, tas tika noraidīts) - citiem vārdiem var Paldies vbseo komanda par to. Mēs saprotam, kāda koda izmaiņas nozīmē - kāpēc tu esi pat rakstīt mums? Mēs jau teicu jums - jums ir pilnas tiesības atteikt integrāciju un akceptēt potenciālas problēmas, kas saistītas ar saitēm un novirza, un būs nevis ir tulkots URL. vBET ir liels programmatūru, kas izmanto visas iespējas, lai padarītu mūsu lietotājiem dzīvot vieglāk - pierādījums: ja jūs izmantosit vBulletin draudzīgs URL, nevis vbseo jums nāksies Nr izmaiņas ITIN nemaz. Tas ir tāpēc, ka vBulletin padarīja liels veidā, kas ļauj paplašināt - vbseo padarīja crappy veidā un tie krata viņu ēzeļi bailēs, katru reizi, kad kāds lūgt tos, lai ļauj paplašināšanai. Adrese jūsu sūdzas vbseo komandai. Šī diskusija ir bezjēdzīgi un ņem mūs nekur. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar jūsu jautājumiem - lūdzu, dodieties atpakaļ uz jautājumu. Ja jautājums vai pastāv vairs mēs noteikti to atrisināt.
2.) es nezinu jūsu Priedols CDN pakalpojumiem vai ja jums ir re-writes. Es nojaušu, ka tev tas ir Htaccess vai vbseo - ko nozīmētu, ka jums nācās izdarīt pirmo reizi trešās puses atbilst prasībām, ko izvirza citu plugins... Lūdzu, pārtrauciet to - tai nav nekādas jēgas. Vai jums ir jautājums, vai ne? Jūsu vides konfigurācija ir parastā administrēšanas uzdevumu. Veicāt to pirms, un tas būs atkal. Un katru reizi, kad jūs padarīja ievērot dažas prasības - nav prieks, tad kāpēc jūs rīkoties tagad kā jūs darīt kaut kas neparasts? Tas ir normālā lieta, lai konfigurētu jūsu vidē. Vairāk atkarības vairāk pūļu un tā tālāk... Jauka knauķis tērzēšana, dodot mums neko, tāpēc es ierosinu, lai to aizvērtu:)

Mēs iesakām izmantot testa forums vai atslēgt vBET gaidīšanas laiku, ja jums ir dažas nepilnības, kas nevar gaidīt. Par visiem citiem jautājumiem - lūdzu, atveriet jaunu tēmu par vienu jaunu jautājumu.

Labi - mums ir apstiprinājums, ka problēma ir atrisināta. Ja jautājums nonāks atpakaļ, tad lūdzu rakstiet šeit mēs jums labprāt palīdzēsim:)

techanalyst
11-10-11, 20:56
1.) Neattiecas. nebūt ne. Un dod mums nekur. Arī instalējot vbseo bija manipulēt ar fizisko faili - htaccess - joprojām nav svarīgi vispār šeit. Tāpat lūdzu, ņemiet vērā, ka vbseo koda izmaiņas ir spiesti vbseo komanda, kura atsakās āķi to kodu, kas ļautu pievienot spraudnis vBET funkcionalitāti. Tāpēc, lūdzu, dodiet savu sūdzas vbseo komanda kura optisko arhitektūra un to politiku (mēs publiski lūdza viņiem āķi skudru, tas tika noraidīts) - citiem vārdiem var Paldies vbseo komanda par to. Mēs saprotam, kāda koda izmaiņas nozīmē - kāpēc tu esi pat rakstīt mums? Mēs jau teicu jums - jums ir pilnas tiesības atteikt integrāciju un akceptēt potenciālas problēmas, kas saistītas ar saitēm un novirza, un būs nevis ir tulkots URL. vBET ir liels programmatūru, kas izmanto visas iespējas, lai padarītu mūsu lietotājiem dzīvot vieglāk - pierādījums: ja jūs izmantosit vBulletin draudzīgs URL, nevis vbseo jums nāksies Nr izmaiņas ITIN nemaz. Tas ir tāpēc, ka vBulletin padarīja liels veidā, kas ļauj paplašināt - vbseo padarīja crappy veidā un tie krata viņu ēzeļi bailēs, katru reizi, kad kāds lūgt tos, lai ļauj paplašināšanai. Adrese jūsu sūdzas vbseo komandai. Šī diskusija ir bezjēdzīgi un ņem mūs nekur. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ar jūsu jautājumiem - lūdzu, dodieties atpakaļ uz jautājumu. Ja jautājums vai pastāv vairs mēs noteikti to atrisināt.
2.) es nezinu jūsu Priedols CDN pakalpojumiem vai ja jums ir re-writes. Es nojaušu, ka tev tas ir Htaccess vai vbseo - ko nozīmētu, ka jums nācās izdarīt pirmo reizi trešās puses atbilst prasībām, ko izvirza citu plugins... Lūdzu, pārtrauciet to - tai nav nekādas jēgas. Vai jums ir jautājums, vai ne? Jūsu vides konfigurācija ir parastā administrēšanas uzdevumu. Veicāt to pirms, un tas būs atkal. Un katru reizi, kad jūs padarīja ievērot dažas prasības - nav prieks, tad kāpēc jūs rīkoties tagad kā jūs darīt kaut kas neparasts? Tas ir normālā lieta, lai konfigurētu jūsu vidē. Vairāk atkarības vairāk pūļu un tā tālāk... Jauka knauķis tērzēšana, dodot mums neko, tāpēc es ierosinu, lai to aizvērtu:)

Mēs iesakām izmantot testa forums vai atslēgt vBET gaidīšanas laiku, ja jums ir dažas nepilnības, kas nevar gaidīt. Par visiem citiem jautājumiem - lūdzu, atveriet jaunu tēmu par vienu jaunu jautājumu.

Labi - mums ir apstiprinājums, ka problēma ir atrisināta. Ja jautājums nonāks atpakaļ, tad lūdzu rakstiet šeit mēs jums labprāt palīdzēsim:)

Ne jausmas, kur jūsu vīrs, bet mans modifikācijām, htaccess isn ' t spraudnis koda modificēšana

Es noteikti saites jautājumu sev: P tur neko nevarēja līdzēt šeit

vBET
11-10-11, 21:14
Tur bija palīdzēt šeit veido paša sākuma - jums nebija jāgaida stundā par mūsu pirmo atbildi:) Es saprotu, ka jums atrisināt bez mūsu hits, bet joprojām bija palīdzēt no paša sākuma:)

Par vbseo koda modifikācijas - kā jūs jau zināt, jūs varat paldies tiem, kas ar vbseo komanda, kas oficiāli atsakās sniegt to kodu atvērta paplašinājumu. vBulletin draudzīgs URL tiek veikts daudz labāks veids un ļauj, ka - tas ir iemesls, kāpēc izmantojot vBulletin draudzīgs URL, jums tiks tulkots URL bez jebkāda koda modifikācijas. Tas ir vienkārši - nabaga vbseo risinājumi nozīmē sliktu integrācijai. Liels vBulletin risinājumi nozīmē lielisks integrācijas. vBulletin ir valsts atbalstīto un apraksta arhitektūra kā izveidot Modi, kas atver savu āķi (paplašinājums punkti). Un daudzi Modi patiešām darīt. vBSEO komanda atsakās darīt to mērķis - lūdzu, nosūtiet jūsu sūdzas vbseo komanda - mēs jau zinām, jūsu viedoklis un jūs jau zināt iemeslu, kāpēc jūs esat tik neapmierinātas ar integrācijas - jo vbseo komanda atteicās veikt savu mod paplašināmās:) Neatkarīgi no tā, cik reizes jūs atkārtot, ka vēlaties citu risinājumu - tas nav pie mums, un mēs neko šeit mainīt. Sūdzēties vbseo padarīt to optisko atvērtajām paplašinājumiem. Mēs uzskatām, ka tas arī nav nekādas jēgas - gudrs šeit ir ļoti stingra: bail visu un mainīt neko ārējiem;)

Jebkurā gadījumā - mēs priecājamies, ka jūsu jautājums tiek risināts:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1