PDA

View Full Version: Atrisinātas Fatar kļūdas pēc instalēšanas



vforum
19-07-11, 15:39
hi, i atinstalēta bezmaksas 2.4.4

un uzstādīt, konfigurēt, 4.x saskaņā ar readme

i am saņemt šo kļūdu, mēģinot piekļūt forumam vai tulkot CMS:

Brīdinājums: require_once ([ceļu] / includes / vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php) [function.require vienreiz]: Neizdevās atvērt plūsmā: Nav šādu failu vai direktoriju in [ceļš] / includes / class_friendly_url.php (287): eval () " d kodu 4 line

Fatāla kļūda: require_once () [function.require]: Neizdevās atvērt nepieciešamo "/ home2/muscleta/public_html/---muscle---/includes/vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php '(include_path ='.:/ usr/lib64/php: / usr / lib / php ') in / home2/muscleta/public_html/---muscle---/includes/class_friendly_url.php (287): eval ()' d kodu 4 line

vBET
19-07-11, 17:40
Lūdzu, pārliecinieties, ka esat augšupielādējis visu nepieciešamo saturu veido vBET paketi, lai jūsu forumā. Izskatās, ka jūs garām failu. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat augšupielādējis failu / includes / vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php. Ja jūs, lūdzu, PM man piekļuves informāciju par Admin CP un FTP - Es pārbaudīt to, kas notiek tur.

vBET
20-07-11, 00:23
Kā jūs aprakstīts PM jautājums ir aizgājuši - tā bija jūsu FTP klients vaina kas mainīja failu nosaukumus mazajiem burtiem. Tāpēc es esmu slēgšanu šo pavedienu. Gadījumā, ja citi jautājumi, lūdzu, izveidojiet vienu pavedienu uz vienu jautājumu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1